Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Ár: 1500 ft , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kálvin tér, fizetés: Csak személyes átvét
Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
CocoBellemare

2019. április 28.

Még kislány voltam amikor láttam ezt a szempillaspirált anya sminktáskájában. Azt hiszem 1992-ben dobták piacra. Igaz néha elcsábulok és más fajta spirált veszek, de mindig visszatérek a klasszikushoz. Es sosem csalódok. Igaz nem csinál hatalmas összeragadt műszempillákat, hanem finom éjfekete festékkel vonja be a saját pillákat,nem ragacsos,nem csomós, nem pereg, nem irritál. Örök darab, aki megszereti, annak örök szerelem lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

betti961

2019. április 8.

A vízállót vettem, de nem szeretem. Egyáltalán nem lesz szép a végeredmény. Maradok a Catrice-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

nanne

2019. április 5.

Nem vált kedvenccé, de nem is végzi a kukában. Arany színű van meg. A szaga borzalmas, olyan, mint az alapozóké. A hatása hétköznapi, beszínezi a pillákat, picit hosszítja és ennyi. Nem pereg és nem tapaszt, ha van időd vele pepecselni (haha) akkor egész szép lehet a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Mona29

2019. április 3.

Egy pirosat és egy kéket próbáltam, egyik sem vált be. Ezért az árért kicsit többet vártam. Feketének alig fekete és nagyon sokszor kell áthúzni, hogy valamit látszódjon. Más is írta, és szerintem is olyan, mintha be lett volna mindkettő száradva, pedig két különböző drogáriában és két különböző időpontban vettem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Krystal

2019. március 26.

Az aranyszínűt vettem meg a sok pozitív vélemény miatt. Kb, ha 50-szer áthúzom, akkor valamennyire látható lesz. Dramatic Volume? :@ Az, drámai... csak nem jó értelemben. Idegesítő mennyire nehezen látszik meg. Nagyon sűrű az állaga, mintha be lenne száradva. Kézfejen megnézve egyáltalán nem fog. Gyanakodtam, hogy én vettem beszáradt terméket, de megnéztem több üzletben és mindenhol ilyen volt. Szóval nem tudom milyen lehet másoknak, de ez így kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

nagyediterika

2019. március 14.

Évek óta ezt használom, szerintem a legeslegjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Évek óta ezt használom, szerintem a legeslegjobb!

Pinshine

2018. december 16.

A legtökéletesebb :) Szuper tarós...
Nincs másik spirál amire lecserélném ezt..
Sminkesként csak ebben bízom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

A legtökéletesebb :) Szuper tarós...
Nincs másik spirál amire lecserélném ezt..
Sminkesként csak ebben bízom :)

slasherin

2018. december 3.

Kényelmes dolgozni vele, szép pillákat eredményez. Nem morzsolódik le, egy hosszú nap végén néha észreveszem, hogy a szemem alsó-külső sarkát egy picit megfogja, de alig észrevehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

vadcseresznyefamag

2018. december 2.

A vízállót vettem. Hosszúak és sűrűek alapból a pilláim ezért ha rárakok egy kis pluszt az drámai szokott lenni. Hát ez kb. Semmit nem csinált velük, max. Feketébb lett. Tartós de a természetes hatást nem kedvelem, igen is emelje ki jobban a meglévőt. Biztosan nem veszem újra, kész pénzkidobás. Legszívesebben eladnám. 2x próbáltam, ha kell valakinek írjon és felteszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Milly

2018. november 27.

Az arany színű van meg nekem. Dúsítja, hosszítja és íveli az amúgy átlagos méretű szempilláimat. Kicsit talán hajlamosabb összeragasztani a szempilláimat ha nem figyelek oda, ebből a szempontból a Masterpiece Max spirál jobban bevált, de egyébként ez elkerülhető. Szép sötét fekete színe van, de néha látom napközben ha tükörbe nézek hogy potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.