Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
bogarka

2012. december 28.

én a dúsító dramatic volume-ot vettem meg, ez az elmegy-egynek jó kategória. Sajnos próbálgatom a spirálokat végig, de mindig alig várom, hogy vehessem a következőt. Vagy bogárláb-szempillát csinálnak (mint ez, bár enyhén szerencsére, de nagyon óvatosan kell emiatt felvinni) vagy leperegnek, vagy leolvadnak. Lehet válogatni. Ez nem pereg, nem olvad, kicsit büdös, és elég sűrű, már így vettem, akciósan az uccsó darabot hoztam el, lehet hogy sokan kitekergették már a spirált, így kár volt. Elmegy, nem vészes, de keresem az Igazit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

narancsdzsem

2012. december 27.

A Waterproof típust vettem meg az ünnepek előtt.
Most nem tudom, hogy régi-e, vagy mi a baja, de mintha semmit nem vittem volna fel a pilláimra. Teljesen natúr, annyira természetes, hogy az már "sok". Pontosabban kevés....
1500 ft-ért nem látszik semmi. Hát akkor inkább visszatérek 650 ft-os Lovely-hoz, kösz a minőséget Max Factor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

A Waterproof típust vettem meg az ünnepek előtt.

nyappyberii

2012. december 25.

nekem tetszik az eredmény,igaz átkell rajta futni egy sima kefével hogy ne csomósodjon . Nem kenődik,kis odafigyeléssel póklábaink sem lesznek, nap végére is ugyanolyan szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

jakee84

2012. december 22.

Sok spirált próbáltam már, de ez a top, mindig visszatérek hozzá. Most a hajlított keféset használom és gyönyörű pillákat csinál az is. Használni is nagyon könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

Bogancs

2012. december 8.

Nagyon régen használom már, bár néha elcsábulok más termékektől is, de mindig visszatérek hozzá. Tökéletes, bár elég drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

fungiiiii

2012. december 1.

Az első szempillaspirálom. Bár azóta több másfajtát is megvettem, mindegyik a kukában végezte.
Elég béna vagyok a sminkelésben, ez az egyetlen, amit rögtön mindenféle kenődés és a szempillák összeragadása nélkül fel tudok keni.
Én a barna, dúsító változatát használom, ami valóban dúsít, és szeretem, hogy szépen szétválasztja a pillákat, nincs annyira mű hatása.
A legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

A legjobb!

borntobe

2012. november 21.

Mióta megvan a Curved Brush belőle, csak azt használom, pedig mindig több spirált kombináltam. Majdnem tökéletes, ennél kicsit drámaibb spirált szeretnék, de szempillagöndörítővel használva közelít az igazihoz. Egyszer volt egy jobb spirálom, csak otthagytam egy szállodában :( Valamilyen Loreal, de sajnos nem tudom a nevét, és a csomagolására se igazán emlékszem, mivel kb. a szomorú esemény előtt egy héttel vettem. Ráadásul Bécsben, nem is tudom, mi lehet a magyar neve, vagy egyáltalán kapható-e itt...keskeny, szögletes volt a csomagolása, nagyon sűrű hagyományos kefével, csodás krémes festékkel. Merev pillákat csinált, de valahogy természetes hatású maradt. Ha valaki esetleg ráismer, kérem írja meg nekem, melyik lehet az :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

fdorottya

2012. november 13.

Tartós, a nap végére nem pereg le, az illata kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Tartós, a nap végére nem pereg le, az illata kellemes!

bogix

2012. november 5.

Az első spirálom, amiben nem csalódtam. Könnyű kezelni, dúsít, szép fekete színt ad, nem csomósodik, és nekem nem kenődik. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

d.realolife

2012. november 4.

Nekem a dúsító verzióba van meg. Valóban dúsít. Keféjét könnyű használni. A pillákat szétválasztja, csomók nélkül .
-1* mert iszonyatosan kenődik. Akik gyakran nyúlnak a szemükhöz,azoknak inkább a vízálló verziót ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.