Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
macskajaj

2012. november 3.

Esküszök a Max Factor szempillaspirálokra, a piacon lévőket magasan veri minegyik termékük. Ez ezzel sincs másképp. Egyszerű, de nagyszerű! Nem csomósodik, egyenletesen viszi fel a kefe a pillákra a festéket, szép hosszúak és dúsak lesznek tőle a szempillák, a kefe jól szétválaszt. Nekem tökéletes, most sem csalódtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

cunuuu

2012. október 24.

Szeretem, tényleg hosszabbak tőle a pilláim, igencsak tartós, egy napos simán végig húz, ugyan úgy viselkedik 10-15 órával később is, mint mikor reggel felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 24.

Jucc

2012. október 24.

Az én pilláimra bármelyik Max Factor kefe jó, most épp a max factor 2000 calorie curved brush-t vettem meg, mert a Rossmannban csak ez volt a leárazás miatt. Ajánlom,hogy ha valamelyik besűrösödik szigorúan csak pár csepp vízzel kell hígitani,nekem beválik, van olyan spirál amit már fél éve használok így.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

cserhakbetti

2012. október 23.

Sajnos már egyáltalán nem jó ez a termék, mint régen!!! legutóbb a vízálló változatát vettem meg, de fél napot sem byr ki a szempilláiomon, hogy ne pörögjön le...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

tanita

2012. október 16.

Nagyon jó termék, telt fekete a színe, nem kenődik, nem pereg, könnyű használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

r_ivan

2012. október 14.

A sima dúsítót használom időnként, de legtöbbször a masterpiece max kefével. A kefére hajlamos csomóban ragadni a festék, szerintem a sűrű szálak miatt és nagyon összeragasztja a pilláimat. Viszont amiatt mégis megveszem (és a másik kefével elhasználom), az az, hogy a festék maga isteni és komolyan mondom, hogy tartós használattal hosszabbra nőnek tőle a pilláim. Ez lehet, hogy csak nálam alakul így, de teszteltem és valóban ez az igazság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 14.

blanchee

2012. október 11.

Egy akció alkalmával jutottam hozzá a rossmannban, nem ezt kerestem, de a másik fajta spirálból nem volt, gondoltam jó lesz ez is. A göndörítő van meg, de én többet vártam ettől a spiráltól megmondom őszintén. Csak egy átlagos spirál, nem igazán göndörít vagy dúsít, esetleg egy nagyon picit hosszít, de ennyi. A nap végére ráadásul kezd peregni. Nem tartom valószínűnek, hogy ha elfogy szomorkodni fogok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

didus

2012. október 8.

Nagyon jó és szépen lehet vele dolgozni, de többet vártam tőle. A sokkal olcsóbb maybelline spirálom szebben végzi a dolgát, de ez is jó minőségű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Barbara

2012. október 2.

Nekem bejön, bár néha sok időt totojázok, amíg a szempilla végeimet festegetem :) Olyan spirált én még nem láttam, ami egy-két húzásra megfelelő pillákat csinál, úgyhogy nekem ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

CocoSunrise

2012. szeptember 22.

Sosem értettem miért olyan népszerű, nekem átlagos volt, jó de semmi extra. Olyan mint pl. a sima Essence Multiaction. Lehet kicsit tovább tart, az Essence kicsit gyorsabban beszárad. Van jobb is ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.