Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
doee77

2012. szeptember 22.

Néha vissza-vissza térek hozzá, szeretem, mert a sima fekete valóban elég látványos pillákat csinál, dúsít is, hosszít is, és amit külön imádok benne, hogy nem pereg le, bármennyit is pakol magára az ember lánya, se melegben, se hidegben. :) Amiért 4 pontot kap, mert hasonló kaliberű szempilla-spirált találtam már kedvezőbb árkategóriában is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

HBrigi

2012. szeptember 20.

A vízálló változatot vettem meg, de nem nagyon válik be...pedig annyira szeretném. Régebben a sima változata szuper volt, szépen dúsított, hosszított. De ez, semmi. Éppen csak befesti a pilláimat, nem dúsabb, nem hosszabb, hiába kenem akár több soron is. Pedig használom már pár hete, hogy hátha... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

zagnes89

2012. szeptember 13.

A sima dúsító van meg és imádom. Nagyon szépen dúsít már elsőre is. A színe nagyon szép fekete, egész nap bírja, torna közben is, és a meleg sem okoz gondot. Lemosni könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

médea

2012. szeptember 11.

Már kezdettől fogva nagyon dússá, széppé tette a szempilláimat, nem kellett megvárni, amig sűrűsödik a festék. Rendszeresen haszáltam korábban tust is, de ezzel a spirállal túl sok volt a tus, túl erős lett a sminkem annyira erősen kiemelte a szememet. Bőven elég csak a spirált használni. Nekem még a régi van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.

lilaszilva

2012. szeptember 9.

Amikor nem akarok sokat bíbelődni reggelente, csak feldobok valamit a szempillámra, akkor használom ezt a spirált. Nem igazán hosszít, de elválaszt és valamennyit dúsít. Természetes hatású lesz az eredmény, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

kiskozmi

2012. augusztus 29.

Én is a vízálló változatot vettem meg.Hát mit ne mondjak,nem a legjobb.Elmászott nap közben,de este kész művészet volt leszedni és teljesen kivörösödött a szemem a végére+fájt a bőröm.Mellesleg fájt is tőle a szemem napközben.A keféje pedig jó lenne,alapjában véve szép pillákat csinált.Átpasszoltam anyumnak,ő szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Harmony29

2012. augusztus 29.

Úgy látszik a mindenki által istenített, már-már ikonikus cuccok nálam valahogy nem működnek. A vízálló változatot vettem meg, leszedni tényleg nem egyszerű. Egy kicsit hosszítja a pillákat és nem csomósodik,ami jó,de ezen kívül semmi extra, így nem értem a körülötte levő felhajtást, jó néhány olyan spirál van a piacon ami ugyanezt tudja olcsóbban is. Újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

vira.15

2012. augusztus 27.

Szerettem ezt a spirált, maga a benne lévő termék is jó, de annyira nem jött be, viszont a görbe keféjét imádom. Mai napig megvan. Ezt az egy spirált nem dobtam ki, mikor elfogyott. Nem hosszítja, viszont annyira brutálisan dúsítja a pilláim. Annyira jól szétválasztja. Minden egyes szál pillám külön van. Nem csomósodnak össze tőle. Jelenleg az Essence I ♥ Extereme spirállal használom. Az hosszítja, ez a kefe pedig dúsítja. Nagyon jó az eredmény. A görbe kefének hála pedig alul is profin ki lehet festeni az alsó pillákat. Nagyon kényelmes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

sugarplum

2012. augusztus 27.

A vízálló változatát vásároltam meg fél évvel ezelőtt. Az ígért vízállóság tényleg megvan. Kifejezetten vízálló sminkhez való lemosót ajánlok hozzá, különben szempillával együtt jön le.
Talán annyi volt vele a baj, hogy nehéz volt vékony rétegben felvinni, volt, amikor kicsit csomós lett a pillám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

bvlgari001

2012. augusztus 21.

A keféje lehetne jobb is, de ha óvatosan visszük fel, nem csomósodik, egyáltalán nem pereg, és nagyon szép hosszú, dús, fekete pillákat kapunk. Én előtte szempilla göndörítőt is szoktam használni, így valóban szép lesz a végeredmény. A szagával nekem nincs problémám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.