Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Angi

2012. július 31.

Termeszetes hatasu, szepen ivelt es hosszu szempillakat lehet vele csinalni. Lemosni nem egyszeru, meg vizallo sminklemosoval sem. De legalabb rajtam tartos. Annyit tennek meg hozza, hogy nekem nem a kepen lathato van, hanem egy sima fekete csomagolasu, de ugyan ez a neve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Aldrovanda

2012. július 30.

Az összetétele miatt ajánlotta még régebben a kozmetikusom és már évek óta ezt használom leggyakrabban (főleg, ha elkapom akciósan :P), nagyon szeretem. Nem lesz túl drámai a hatása, inkább természetes, viszont nem pereg le és nem szárítja annyira a pilláimat, mint más szempillaspirálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

turquoise_pianist

2012. július 26.

50%os kuponnal vettem a Glamour Napokon a DM-ben, mert sok jót olvastam róla. Az még a régi, teljesen egyszerű verzió volt, szerettem, csak az volt a baj, hogy nagyon csípte a szemem lemosásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 26.

lilly77

2012. július 21.

Korrekt szempillaspirál, többször újravettem, volt normál illetve hajlított kefés változat is belőle, valamennyivel elégedett voltam, ível, dúsít, hosszabbít, mindennapokra egy rétegben tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

boxa

2012. július 17.

Sok spirált használtam, nekem most ez a kedvenc, nagyon bejött és hatalmas pillákat csinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

Sheila

2012. július 11.

Én is a vízálló változatot vettem meg, drámai pillákat nem csinál, viszont vízállóságban nálam eddig verhetetlen: hibátlanul túlélt egy egész napos strandolást a 38 fokban, úszással, zuhanyozással együtt és meg sem moccant. Mivel kifejezetten a vízállóság miatt vettem meg és ezt maradéktalanul teljesítette is, ezért megkapja a max csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

Debbie

2012. július 11.

Vízálló változatát vettem meg. Szépen felvihető, icipicit csomósodik, de jó minőségű. Dúsító hatása szerintem minimális, ennél százszor jobb drogériás szemspirálok is vannak. Szép rendezetté teszi a pillákat, természetes hatást keltve. Én az első használat után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 11.

eper.288

2012. július 7.

Nekem ez egy kicsit csomósodott, túl sok volt a dúsító hatása, egyébként nem pereg le, nem szárad be. Én a spirálokat ált. hűtőszekrényben tartom, mert úgy 1 évig is elállnak. Csomósodás miatt 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

fruzsina.viszkok

2012. július 5.

A Masterpiece mellett ez a kedvencem. Szépen szétválasztja a szempillákat, dúsít és hosszabít is. Nagyon jól tart, és imádom a keféjét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

mellesleg

2012. július 5.

A régi változatról ódákat zengett Anyukám, épp spirál (szempilla) vásárlás előtt álltam, gondoltam kipróbálom ezt, úgyis épp akciós volt a Müllerben... A göndörítőset vettem meg, azt hiszem talán a piros? Nem szoktam nézegetni, na mindegy, a lényeg, hogy tényleg egész jó. Én a nagy kefés szempillaspirálokat szeretem, de ez is tuti, szépen gondörít, picit csomósít csak, és elég látványos pillákat varázsol :) Finom illata van (hű, ez nagyon fontos), viszont picit csípi a szemem ha belemegy... Újravenni nem fogom, de egynek elmegy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.