Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
lyudit

2012. július 1.

Nem rossz összességében, de nem is valami extra. gondorítést, hosszabbítást igért, ezt nem nagyon teljesítette, ellenben szép, fekete pillákat eredményez. Volt már dolgkom jobb spirállal is, de nem az a hatalmas szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Pink Lady

2012. június 21.

Még a régi verzió volt meg nekem, de az borzalmas. Az első alkalomtól csomósodott, lepotyogott, viszont gyönyörű hosszú szempillákat varázsolt, csak ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Csucsundra

2012. június 1.

Abszolút kedvenc hosszú évek óta, mikor néha elcsábulok valami újdonság felé, mindig megbánom. Ebben még sosem csalódtam, nagyon dús, szép ívelt pillákat varázsol, és nem lesz összeragadva 4 óriási csomóba, mint a legtöbb más "műszempilla hatást" ígérő csodaszertől. A sima, nem vízálló, nem ívelt kefés változatot használom, ennek a keféje is pontosan olyan nagyságú, amivel kényelmesen lehet dolgozni. Ötöst érdemel, profi termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

citromhab

2012. május 24.

Az Xperience után ez lett a kedvenc spirálom, szerintem szépen hosszabbít, dúsít és ível is (nekem a göndörítő verzió van meg), elég látványos az eredmény. Napközben nem potyog, bár felvitel közben kissé hajlamos csomósodni.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

mrcstrash

2012. május 19.

egyet már elhasználtam a régebbi fajtából és nemrég újravásároltam ezzel az új külsővel és ezúttal barna dramatic volume mellett döntöttem és nem bántam meg ! egy rétegben szép természetes hatás,több rétegben pedig szép hosszú pillákat lehet vele csinálni csomósodás nélkül és még csak nem is pereg, nem maszatolódik... csak jót lehet róla mondani :) felváltva használom a volume million lashesal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Adriemil

2012. április 22.

nekem még a régi csomagolás volt meg utoljára, és már régóta imádom tényleg drámai a hatás szép fekete, és nem ragad össze. Most viszont vízálló spirált keresve vettem észre hogy új a csomagolás, de megvettem a vízálló verziót. Hát eddig csalódás, nincs drámai hatás, ragad és míg nem szárad meg elkenődik mindenhova. Nagyon remélem, hogy a simának csak a külseje változott a hatása nem mert nagyon sajnálnám. az 5 csillag az eddigi tapasztalataimnak szól remélem nem kell váltanom más spirálra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

boribon

2012. április 18.

Az egyik legjobb spirálom, szépen szétválasztja a pillákat, nem pereg nem csomosodik, nincs pókláb effetus, felváltva használom a Chanel spirálommal, de megkockáztatom, hogy ez jobb. Egy bajom van vele, hogy nincs belőle barna. Ja és nem irritál, pedig nekem sok spiráltól könnyezik a szemem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Miliana

2012. április 15.

Nekem a curved brush típus van meg, felváltva használom egy maybelline spirállal, amit hónapokkal korábban vettem...És a max factor már most feltűnően be van száradva hozzá képest. Egyébként az ívelt kefét nem nagyon szeretem (nem figyeltem eléggé, azért vettem ilyet), bár ezzel nem nehéz dolgozni. Egyébként én ahhoz képest, hogy ez az ívelő típus, inkább a dúsító funkciót tudnám kiemelni. Akciósan vettem, úgy megérte, de eredeti áron nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

kismag

2012. április 14.

Vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal kapcsolatban. A volume&curl verzót vettem meg, valamelyest ível szépen hosszít és dúsít, talán túl sűrű(csomós). De a keféje...az valami borzalom. Sajnos nem tudtam, hogy ilyen ívelt a keféje, sok jó szemspirál bukik el ezen nálam, de asszem megtalálta m a megoldást: Az előző spirálom keféjét alaposan kitisztítottam és azzal használom, még rá is tudom tekerni, kicsit hülyén néz ki, de legalább így elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Ingrido

2012. április 4.

Alap! Mindig hozzá térek vissza. A festék minőségét szeretem benne a legjobban, nem irritálja a szemem. És tartós, sokáig megőrzi a minőségét. Bár abban van valami, amit már mondtatok, hogy az új kiadása talán picit gyengébb a réginél... Nekem annyira bejön, hogy ennél a terméknél nem is szoktam nézi, éppen mennyibe kerül. Veszem, használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.