Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Indigo

2012. április 1.

Ez egy jó spirál. Szeretem a keféjét, nem azokat a nyújtozkodó póklábakat, inkább helyes, tömör, kifejező, harmonikus ébenpillákat (nem rövideket) varázsol. Nem irritálja a szemem, a kiszerelést is ésszerűnek tartom (nekem pl. a False Lash Effect már túl sok volt, idő előtt beavasodott). Az összetevőivel már kevésbé vagyok megelégedve. Napközben jól tart, viszont néha kenődik kicsit (alsó pillákon) és a csomósodása miatt valóban nem kezdő spirál. Gyakran van akciója, olyankor kedvező áron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

szonja

2012. március 28.

Nagyon szeretem ! Iszonyúan szép szempillákat csinál és megéri a pénzét !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

Nagyon szeretem ! Iszonyúan szép szempillákat csinál és megéri a pénzét !

Ksari

2012. március 20.

Még 2 éve nyáron vettem ilyet, mikor egyet fizet kettőt kap akció volt, és osztoztunk az uncsimmal. Nekem olyan átlagos spirál volt, szép tekintetet csinált, de abszolút semmi extra. Használtam egy darabig, de lecseréltem egy Maybelline spirálra, amit azóta is rendszeresen veszek. Teljes áron nagyon nem éri meg szerintem, de én úgy se venném meg újra, ahogy annak idején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

csillag

2012. március 19.

Az összes dm-es és rossmann-os szempillaspirál közül ez a legjobb!!!...Én már rengeteget kipróbáltam, és ez visz mindent( loreal, többi mf, astor, maybelline stb..).. Hozzáteszem dm, mert azért a müllerben és douglasban kaphatók az 5 csillagos termékek.. De ár érték arányban ez 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

guccigirl

2012. március 13.

Nekem még a régi csomagolású van, de nagyon szeretem. Már egy rétegben is gyönyörű, hosszú és dús pillákat csinál. Az illata nekem nem tetszik, de nem érezni felvitel után, úgyhogy tulajdonképpen mindegy. Egész nap bírja, először akkor kezdi megadni magát, amikor a kontaktlencsémért nyúlkálok a szememhez :D A keféje szuper, elég tömött, nem csak egy-két szál fityeg rajta szanaszét. Kezdő sminkelőknek viszont nem ajánlom, mert aki nem elég rutinos, annak csomós lehet, és összetapadhatnak a pillái.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

zazi

2012. március 10.

jó régen kaptam még egy black brown árnyalatút (ezért teljesen odavoltam, mert nem hideg fekete színe volt, hanem melegebb sötétbarna), amit imádtam, mert remek formulája volt, nem tapadtak össze a szempilláim, nem csomósodott, és a keféje is megfelelt nekem, viszont minden minden csodának, ennek is vége lett, elfogyott, kaptam az alkalmon, hogy az új csomagolásúból vegyek, ha már le van olcsítva.. szerintem nem csak a külseje változott, silányabb a kefe és maga a festék is, nem beszélve arról, hogy sehol sem találtam meg a kedvenc black brown árnyalatomat :( nem tudja valaki, hogy ezt megszüntették, vagy csak előlem kapkodták el?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

divatbolondblog

2012. március 9.

Nekem ez a spirál nem ért semmit. Olyan Avon-os szinten van (ami spirál terén nekem nem jön be).
Csomósodott és a hatása sem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Csomósodott és a hatása sem tetszik.

Viki000

2012. március 8.

Ez egyik kedvenc szempillaspirálom, mindig visszatérek hozzá. Dúsít, több rétegben látványos pillákat csinál. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

hyangmi

2012. február 28.

Nekem alapból elég hosszú szempilláim vannak, az összecsomósodást úgy tudom elkerülni, hogy miközben a szempillák tövétől haladok a végük felé, a kefét finoman ide-oda rezgetem, így a szálak nem tapadnak össze, hanem szépen szétválnak. Két rétegben számomra már kicsit műszempilla-hatása van. Alapvetően bevált, bár én ezt a darabot anyukámtól örököltem meg, az eredeti áráért valószínűleg nem venném meg, mert ahhoz képest, hogy milyen drága, annyira azért nem dobom el tőle az agyam. Vízálló szemfesték-lemosóval pikk-pakk lejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 28.

auroramist

2012. február 25.

Teljesen jó. Dúsít, mégsem csinál feltűnő pillákat. Hétköznapra tökéletes, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.