Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Ár: 1500 ft , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kálvin tér, fizetés: Csak személyes átvét
Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ancsi78

2012. január 25.

Itteni vélemények alapján esett rá a választás. Egyszerűen nagyszerű! Ez az első nem vízálló spirálom. Eddig nem mertem megkockáztatni, mert van úgy, hogy elfelejtkezek magamról és pl. full sminkben is simán megdörzsölöm a szemem, stb. Barnát vettem, a színe is nagyon jó. Ahogy hazaértem, természetesen egyből kipróbáltam. Sajnos szempilla terén elég szűkmarkú volt velem a sors, de ez a spirál nagyon szépen hosszabbítja és kiemeli azt a keveset, ami van. Majdnem dobtam egy hátast az eredmény láttán. Tényleg "dramatic look". És nagyon tartós. Nálam hozta ugyanazt, mint egy vízálló. Főztem, tornáztam benne, sőt egyszer még meg is dörzsöltem, mégis hibátlanul kitartott estig. Lemosni is könnyű, egyáltalán nem kellett dörzsölgetni. Én is a Rossmannban vettem. Pontok nélkül is csak 1699-Ft volt. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

ljudith78

2012. január 24.

A Rossmann-os pontgyűjtő akció keretében lecsaptam rögtön 2 db-ra is (1444ft/db), ennél jobb áron még sehol nem láttam. Remélem az új csomagolás nem takar majd megújuló belsőt, mert az úgy tökéletes ahogy van. Mostanáig csak "duci" spirálokat használtam, de ezzel legalább olyan jó eredmény érhető el. Alapból elég hosszúak a szempilláim, de talán ez az első spirál, ami olyan mértékben emeli meg, hogy valóban látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Rony

2012. január 20.

Nekem a fekete-barna színű van meg, és meg vagyok elégedve vele. Dúsít és szétválaszt, hétköznapokra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

judit.petes

2012. január 17.

A kedvenc spirálom,hihetetlen mekkora szempillákat varázsol. Nem pereg,nem csomós,és simán kibír egy munkanapot,nem irritálja a szememet. Felváltva használom az Yves Rocher Luminelle-jével,a kettővel együtt pedig műszempilla-hatást lehet elérni.
Nem épp olcsó,de az árért szerintem nagyon jó minőséget kapunk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

Nem épp olcsó,de az árért szerintem nagyon jó minőséget kapunk!

81Judit

2012. január 17.

Sokáig használtam ezt a szempillaspirált. Nagyon szerettem. Dús, hosszú, különálló szempillákat lehet vele varázsolni, nem maszatolódik. Kicsit fájó szívvel, de lemondtam róla, mert natúr dekorkozmetikumra váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

emito

2012. január 13.

Nagyon jó, látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

Nagyon jó, látványos.

Tejeskávé75

2012. január 11.

Szerintem ez a világ egyik legjobb szempillaspirálja :) Nem ragad, nem csomósodik, dúsít és gyönyörűvé varázsolja a szemet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 11.

Orsy

2012. január 5.

Szerettem,hozta amit vártam tőle. Viszont mínusz 1 csillag,mert hamar beszáradt,sokkal kevesebb ideig tudtam használni mint pl. a Maybelline spirálokat. Ez miatt maradok a Maybellinenél,de egyébként jó kis spirál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

médea

2011. december 25.

Valóban nagyon szépen kihangsúlyozza a szempillákat, jól dúsítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 25.

Valóban nagyon szépen kihangsúlyozza a szempillákat, jól dúsítja.

HBrigi

2011. december 15.

Többször is visszatértem már ehhez a spirálhoz, most is ezt használom. A Rossamann-ban épp féláron vannak a Max Factor spirálok, így 1500 Ft-ért vettem! Egész nap tartós, nem kenődik el, de nem nehéz lemosni sem a nap végén. Ez a fajta kefe a kedvencem, nagyon jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.