Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 2000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
buttercup

2011. december 14.

Egyetértek az eddigi hozzászólásokkal:))) nekem is ez az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.

Egyetértek az eddigi hozzászólásokkal:))) nekem is ez az egyik kedvencem.

melindadd

2011. november 18.

Nem vagyok nagy szempillaspirál szakértő, ritkán használok de ez nagyon bevált. Kicsit drágának tartom de talán meg is éri és nem is könnyezett tőle a szemem mint például a maybelinne colossaltól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Bossy

2011. október 26.

Nálam ő a favorit. Dús, hosszú, különálló pillákat varázsol. Nekem nem ragadt, akárhányszor mentem át rajta. Árkategóriájában magasan a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 26.

tilbog

2011. október 21.

Szerintem is szuper, jó hosszú pillákat csinál az én átlagosaimból, látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 21.

Szerintem is szuper, jó hosszú pillákat csinál az én átlagosaimból, látványos.

mrcstrash

2011. október 21.

Isteni ! Nekem bevált, nagyon jó keféje van szép pillákat lehet vele csinálni.Perpill a kedvenc szempillaspirálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

Biocica

2011. október 14.

Az egyetlen olyan szempilla spirál, ami nem kenődik fel a felső szemhéjamra. Hosszú a szempillám és zsíros a bőröm, ezért ahol a kettő találkozik, eddig minden festék előbb utóbb a bőrömön is landolt. Évek óta csak ezt használom és imádom. Gyönyörű vastag pillákat lehet csinálni vele. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Csucsundra

2011. szeptember 26.

Sosem csalódtam benne, mindig van belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

Sosem csalódtam benne, mindig van belőle.

momo

2011. augusztus 8.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Az összetevői valóban nem szépek, ezt nagyon sajnálom, de ezek ellenére sem mondok le róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

natasa

2011. augusztus 5.

A hatásával elégedett voltam. Úgy emlékszem, az ára sem volt vészes. Az összetevői miatt viszont nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 5.

Milla

2011. július 28.

Szinte csak pozitív véleményeket olvastam róla a neten, emiatt megvettem. Hát...én nem voltam elájulva tőle, csomósodott a festék, emiatt nem tudtam szépen felvinni, mert darabos lett a pillámon. Vannak ettől sokkal jobb spirálok is.( a Max Factornak is)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.