Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 2000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
ZsokaN

2017. november 30.

Akkor használom, ha szolid, de tartós eredményt szeretnék elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Akkor használom, ha szolid, de tartós eredményt szeretnék elérni.

Ismea

2017. november 23.

Amikor eppen nincsen muszempillam, akkor ezt hasznalom nagyon-nagyon regota. Sok markat kiprobaltam, mindenfele arkategoriaban, de meg mindig ez a tuti. Szogegyenes, szoke pillaimbol szepen ivelt, suru, fekete pillakat varazsol egy retegben is.
Egyetlen negativum, hogy picit csomosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

Egyetlen negativum, hogy picit csomosodik.

Zsani.D

2017. november 11.

Dramatic Volume változata van meg, eddig talán ez a legjobb spirál amit próbáltam. Nagyon sokáig eleg, napi használat mellett is. Nem ragasztja össze a szempilla szálakat, nem kreál poklab hatást. Nagyon szépen megemeli es meghosszabbítja a szempillakat. A szaga egy kicsit fura nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Whosthatfitgirl

2017. november 6.

Mindig elcsábulok és kipróbálok újabb és újabb szempillaspirálokat, de utóbb mindig belátom, hogy ennél kéne maradnom (a Dramatic Volume verzióját használom). :) Szerencsére sok spirál teszi a dolgát, nagyon panaszom nincsen, de egyedül ennek a használata során fordult elő (nem is egyszer!), hogy megkérdezték műszempillám van-e. :))) Azt hiszem ebben benne van minden. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

PufyPuffancs

2017. október 25.

A kedvenc szempillaspirálom. Az arany verziót szoktam venni. Nekem egész nap fent marad, nem kezd el lepotyogni a nap folyamán. Nagyon szép pillákat tudok varázsolni vele magamnak. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

gaimanna

2017. október 23.

Vízállóm van, és imádom! Nem potyog, nem pereg, nem tapaszja össze a pillákat még két rétegben sem, valóban vízálló (picit nehéz is lemosni, de lehet, hogy a lemosómmal van baj:), tesztelve tengeren és Balcsin is, és természetes a hatása. Újravettem, és újra is fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Szabolora

2017. október 14.

A vízállót használom,szuper!Nagyon szép dús pillákat csinál,és meg sem mozdul egész nap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

lildiko

2017. október 7.

Istenem csak soha ne szűnjön meg. Nekem alig van szempillám, de ez a szempillaspirál (aranyat használom) hosszú és dús pillákat varázsol nekem (egyébként a Rival de Loop Young szempilla alapozóját használom alá, így még fantasztikusabb az eredmény) Tartóssága is csillagos ötös, mert abszolút nem csúszkál, este is ugyanúgy néz ki ahogy reggel miután feltettem, ÉS egyszer egy koncerten kaptam egy liter vizet az arcomba, a szempillaspirálom pedig semmit nem változott, ugyanúgy néztem ki utána. (Ezek után el sem tudom képzelni, hogy a vízálló változat mire képes :D)
Szóval nekem ez 100* lenne, ha lehetne. Soha nem cserélem le. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Szóval nekem ez 100* lenne, ha lehetne. Soha nem cserélem le. ❤

mókincs

2017. szeptember 26.

Az arany színű Dramatic volume-ot már többször újravettem. Az első 1 - 2 hétben még elég sok festéket vesz fel, aztán már kezelhetőbb lesz, és valóban szép, dús és hosszú pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

szamira

2017. szeptember 15.

Alig csinál valamit, legalább 2-3 rétegben kell felvinni, hogy látszódjon. A kefe alig vesz fel festéket. Lemosni viszont nehéz.
Csalódás.

Update: egy hónap használat után sűrűsödött be annyira, hogy szép, hosszú pillákat tudok vele csinálni, de kétszer kell átmenni vele, és lemosni rémálom. +1 pontot azért így is kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Csalódás.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.