Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Ár: 1500 ft , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kálvin tér, fizetés: Csak személyes átvét
Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
szilvike86

2017. augusztus 3.

A vízállóval kezdtem, most az arany van meg, elégedett vagyok mindkettővel. Még a pirosat fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Hihetetlenul tartos szepen elvalaszt hoszabbit kell ennel tobb?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Hihetetlenul tartos szepen elvalaszt hoszabbit kell ennel tobb?!

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Kedvenc szempillaspirál! Már mind a 3-at próbáltam, és a kedvencem az arany és a kék (vízálló). A piros szerintem nem hosszabbít annyira mint ígéri, ezért azt nem hiszem, hogy újravenném. Viszont az arany hatalmas pillákat varázsol, a vízálló pedig tényleg vízálló! Nekem egyik sem folyik le a szemem alá, és nem is pattog le. Tuti újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

Bogg

2017. június 28.

Korábban használtam a pirosat is, most pedig a vízálló van meg nekem, és nagyon szeretem :) könnyű építeni, a vízálló változat pedig meglehetősen tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

kriszta214

2017. június 8.

Az arany színű "dramatic volume" amit használok. Nekem minden spirál kicsit "sok", miután felnyitom, kell pár nap, vagy egy hét, amire nem túl sokat vesz fel a kefe (vagy amíg megszokom a használatát az új típusúnak?!), ezzel is így voltam, kicsit tovább is az átlagnál, de ettől függetlenül megelégedettséggel használtam. Néhány hónap után azonban elkezdett a végén csomósodni, és összetapasztani a pillákat, ezt mondjuk meg lehet oldani külön szétválasztó kefével is csak kicsit macerásabb. Persze talán már túlléptem a 6 hónapos használatot, és emiatt vannak vele problémáim (nekem általában tovább elég egy szempillaspirál fél évnél és nem dobom ki csak azért, mert stopperral mérem a felbontástól eltelt időt...), újabban lepereg napközben, bár az is lehet, hogy a nyári meleg az oka (?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 8.

sparksy

2017. május 27.

A pirosat vettem meg. Hát az árát nem éri meg, lefolyik a szemem alá az egész nagyjából 2 óra alatt. Nem bír ki egy kis könnyezést se. Szép pillákat lehet vele csinálni, de nincs neg az a wow hatás. Több rétegben már tapaszt. Inkább csak egy hétköznapi spirál, de ezért a pénzért ez kevés. Viszont a színe szép fekete. Még egy negatívum, hogy túl sokat vesz fel a kefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

nikolett

2017. május 11.

UP: Jól befürödtem vele... tegnap dobtam ki. Be volt száradva szerintem már akkor, mikor megvettem. Felhígítottam (minek), de utána gyermekfej méretű csomók lettek benne.

Ismét egy csalódás... már magamban keresem a hibát. Nekem ez konkrétan semmit nem csinál, olyan a szempillám tőle, mintha nem lenne a vége szőke, de semmi plusz. Akciósan vettem, de így még akciósan is drága volt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

beauté

2017. május 1.

Nekem a "sima" van meg. (a feketén aranyszín). Abszolút bevált. Szépen kifesteni a pillákat, nem potyog, nem kenődik és viszonylag könnyű is eltávolítani. Ami még nagyon tetszett, hogy amikor vettem fóliázva volt. Tehát nem kellett félnem, hogy valaki már a boltban kinyitotta. (Bár ezt szerintem pont kifogtam, hogy fólizva volt, mert múltkor szerettem volna venni és sajnos azok már nem voltak.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

szamoca53

2017. április 26.

Imádom,szempillagöndörítővel szoktam használni,és nagyon szép hosszú szempillákat varázsol.Nem tapadnak össze a pilláim,és nagyon könnyű vele dolgozni!A vízálló van meg nekem,bár nem sokáig bírja,1 óra úszás után eltűnik.Ezen kívül nincs vele problémám egyszerűen imádom.:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

Liliom89

2017. április 11.

Az arany színű van meg. Bontatlan, fóliàval becsomagolt darabot vettem meg, örültem hogy na ezt tutira nem nyitogatta ki senki. Sajnos mégis nagyon hamar beszàradt, és nem is értem el vele olyan hatàst amire vàgytam. Àtlagos, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.