Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Ár: 1500 ft , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kálvin tér, fizetés: Csak személyes átvét
Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Vitriol

2017. április 9.

A vízálló változata van meg, nekem szó szerint semmit nem csinál. Mérsékelten fekete, ha szempillagöndörítő után használom tartja meg az ívet, sőt, le is húzza a pilláimat. Nem dúsít, nem hosszabbít. Gyakorlatilag csak kicsit sötétebb lesz tőle a szempillám. Óriási családás, kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

LauraDorina

2017. április 8.

Egyszerűen tökéletes! Meg vagyok vele elégedve, mindent tud amit tudnia kell!

Update: azóta is próbálgattam más márkákat, olcsóbbat, rimmel, de semmi. Ez viszi a pálmát. Lehet van ára, de tartós, szuper sokáig elég, vízálló, nem csomós, nem ragad, tapad. Nem kenődik el. Ugyan úgy szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 8.

Egyszerűen tökéletes! Meg vagyok vele elégedve, mindent tud amit tudnia kell!

rnikolett

2017. március 31.

Nekem a piros színű van meg.Egyáltalán nem szeretem.Lehet hogy valaki felnyitotta előttem az üzletben és azért csomós,száraz de így használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

veNikol

2017. március 27.

Az arany színű Dramatic volument használom és imádom.Próbálkoztam már a márka többi spiráljával is, illetve más márkák termékeivel de egyikkel sem voltam ennyire megelégedve mint ezzel.6 éve vettem meg először próba szerűen de azóta is kitartok mellette.Gyönyörű fekete pillákat csinál és egész nap kitart nem kell soha rásegítenem a hatásra.Nem kenődik, kopik és csomósodik.Egyszerűen tökéletes!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

fairyqueen

2017. március 20.

Nagyon jó spirál, megfelelő kefével (nem szeretem a túl vastag fejű keféket, mert a rövidebb pillákat nem lehet elérni velük) és szép fekete festékkel. A Dramatic Volume-ot vettem meg, előtte a Bourjois Volume Glamour Ultra Black-et használtam, amit legalább 5-ször újra is vettem, de ki akartam próbálni valami mást, ezért vettem meg ezt. Nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

zdiana

2017. március 6.

Az arany színű Dramatic volume változattal teljesen elégedett vagyok. Nagyon szép, dús pillákat csinál, szép a színe, jó az állaga, szépen szétválasztja a pilláimat. Nem pereg le belőle semmi, egész nap szépen a helyén marad. Könnyen lemosható.

A kék színű vízálló változata nagyon szuperül bírja a vizet, meg sem moccan még akkor sem, ha telibe locsolom és megdörzsölöm. Kicsit több időt kell rászánni a felkenésére, többször át kell menni rajta, hogy szépen formázza a pillákat és hosszabbítsa is. Lemosni csak kitartó dörzsöléssel lehet és a pillákat is hajlamos törni egy kicsit, ezért inkább alkalmi használatra ajánlom. De arra viszont tényleg szuper tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

gioia

2017. március 6.

Eddigi legjobb spirálom. Dúsít, gyönyörű mélyfekete és nem pereg vagy maszatol. A görbe kefés verziója annyira nem jött be, de ez az egyetlen negatívum róla. Remélem, nem szüntetik be a gyártását soha:)

Update: Vettem egyet belőle megint, pár év kihagyás után és valami megváltozhatott vagy rossz tubust hozhattam el (bár ellenőriztem vásárlás előtt), de pereg a festék és túl sűrű és nem csinál annyira látványos pillákat, mint régebben. Csalódás :/ Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

lhekszi

2017. február 19.

Arany változatot használom és az első pár alkalommal imádtam, mert pont olyan pillákat csinált, amilyet szeretek hétköznapra: kiemeli, hogy van, de nem csomósít, nem lesznek pókláb pilláim és tényleg tökéletes volt. Aztán valami történt vele és némi igazítást kíván egy sima kefével, miután felkenem, mert nem terül már olyan szépen a festék, mint kezdetben. Elhasználom, de keresek tovább a tökéletes spirál után.. Pedig azt hittem ő lesz az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Liv77

2017. február 18.

Talán ebből a spirálból használtam el a legtöbbet.Még akkor,amikor nem voltak különböző színes tubusok,csak fekete,azt hiszem arany,vagy ezüst felirattal.Aztán egy kis kihagyás után megvettem a piros feliratost nosztalgiából.Ugyanolyan jónak éreztem,mint régen.Jó sok rétegben kenem,imádom a Bambi-szemeket.Nem pereg,a festék sűrűsége is jó,erősen ajánlott kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

independentbo

2017. február 10.

A kék változatot vásároltam meg, ami vízállóságot íger és azt kell mondjam, hogy valóban az! Rendkívül tartós, nem pereg, alíg lehet micellásvízzel is lemosni. És egyébként a végeredménye is szép :) semmi drámai hatás, de hosszítja a pillákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.