Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Ár: 1500 ft , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kálvin tér, fizetés: Csak személyes átvét
Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál fekete
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
independentbo

2017. február 10.

A kék változatot vásároltam meg, ami vízállóságot íger és azt kell mondjam, hogy valóban az! Rendkívül tartós, nem pereg, alíg lehet micellásvízzel is lemosni. És egyébként a végeredménye is szép :) semmi drámai hatás, de hosszítja a pillákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

ViktoriaT

2017. január 16.

Az aranyváltozatot használom. Nagyon szép pillákat csinál, de pár óra alatt leperegnek belőle kis darabok, amik miatt elég gyakran kell korrektort tenni a szem alá. Ráadásul a parabénes összetevője miatt biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

szs

2017. január 4.

Az arany változatot használom. Nagyon szép természetes pillákat csinál az alapból dús és hosszú szempilláimból. Az elején nagyon folyós volt és túl sokat vett fel a keféje, ami miatt bosszankodtam is nagyon, de ahogy kezdett egy kicsit száradni tökéletes lett a textúrája, bár meg mindig rengeteget vesz fel a keféje. Nem morzsolódik le a nap végére sem, viszont könnyen lemosható. Egyáltalán nem irritál, nincs tolakodó illata sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Leander

2017. január 2.

Nagyon jó spirál, imádom. Nem hivalkodó, nem tapasztja össze a pillákat, mégis szépen dúsít, nagyon látványos, de természetes a hatása. Hosszan tart, nem potyog, mégis könnyű lemosni. Kiváló ár-érték arány, nagy kedvenc lett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Catlover

2016. december 30.

Számomra ez a legeslegjobb szempillaspirál. Rengeteget kipróbáltam már, néha elcsábultam másfajtákra, de évek óta már csak ezt veszem. Ez csinálja a legdúsabb,leghosszabb és legíveltebb pillákat nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 30.

buzavirag

2016. december 14.

Tinikorom első szempillaspirálja volt egy vízálló fekete, meg egy kék színű. Szerettem, bár a mostani spiraljaimhoz képest kevesebbet tud. A pilláimat nem hosszabbította, dúsító hatása közepes volt. Természetes hatást tudtam elérni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Atilol

2016. december 14.

Nekem bevált, azt csinálja amit ígér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Nekem bevált, azt csinálja amit ígér

Beni1234

2016. december 8.

Elég sok spirált kipróbáltam, igaz, a legdrágabbakat nem, de eddig ez vált be legjobban. Nekem egy rétegben is látványos pillákat ad. Alapból kb. láthatatlan a szempillák, azaz világos, rövid, kevés. Ezzel szép ívelt, hosszú és fekete. Több rétegben kifejezetten dúsít is, és tartós. Nekem sokkal igényesebb a végeredmény, mint pl a Lovely -vel, és tartósabb, mint a Maybelline -el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 8.

besztib

2016. december 1.

Ajándékba kaptam egy alapozó melle magamtol eszembe se jutott volna ezt választani. A dúsító verzió van meg az alapbol kicsi rövid es keves szempillamra amivel nem művel nagy csodát csak ugyanazt mint a többi szempillaspiral. A baj csak az vele hogy sokkal jobban elhasznalodik es ha nem viszem fel minimum 3 de inkabb megerositeskepp négy rétegben akkor a nap végére teljesen lepereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

LSTE

2016. november 25.

Egy csoda! :D A göndörítős van meg. Eddig minden spirállal volt valami bajom, majd leragadtam az Essence Lash Princess-nél, amit szeretek/szerettem, viszont ez a szempillaspirál kenterbe veri. Egy réteg után megnyitja a tekintetem, dússá, hosszúvá és korom feketévé varázsolja a pilláimat. Lemosni egyszerű, az ára sem horror (bár én akciósan vettem) és egész nap tart, nem potyog.

Egy szó, mint száz: IMÁDOM! *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

Egy szó, mint száz: IMÁDOM! *.*

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.