Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

Maja92

2015. szeptember 24.

Nagyon szeretem ezt a CC krémet, már több árnyalatát próbáltam (Nyáron sötétebbet).Igazodik a bőrömhöz, szép lesz tőle az arcom de nem maszk hatású, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

NiDDA

2015. szeptember 22.

Jól eltoltam az alapozó vásárlást ezzel az alapozóval... Szilikon alapú, meg is látszik, mikor felkenem: olyan, mintha nem akarna beletapadni a bőrömbe. Ecsettel katasztrófa, BB-rel kell belenyomkodni a bőrömbe. Szerencsére nem kopik le, pedig felkenéskor eléggé úgy tűnik, mintha a szél is lefújná. Fedése nem sok van, problémás helyeken rétegezni kell. Hamar átfényesedik. Nem értem, miért volt ekkora hype körülötte. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Emme

2015. szeptember 19.

Majdnem 1 évig használtam, szerencsére találtam a bőrszínemhez passzoló árnyalatot. Nagyon szerettem benne,hogy könnyedén lehetett vele dolgozni,szépen el lehetett oszlatni a bőrön és púderrel +- egész nap a helyén maradt, maszk hatás nélkül. A fedésével is elégedett voltam. "Kapcsolatunk" vége felé azonban észrevettem valami furcsát :/ amikor a nap végén lemostam,hihetetlen rossz állapotban volt a bőröm :( pedig nem használtam minden nap, hétvégéken végképp,sőt,volt,hogy suliba sem volt rajtam.Fiókban tároltam,úgyhogy semmi külséo hatás (hő pl.) nem árthatott neki és nem is volt lejárva. De mégis, olyan volt az arcom mintha beteg lennék, nem tudom pontosabban leírni. Úgyhogy azthiszem nem fogom újra venni,pedig szép és jó volt az elején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

iloveyoued

2015. szeptember 18.

Fedése tényleg mint egy alapozóé :) elég pici sajnos a kiszerelése,nekem nagyon zsíros a bőröm, így hamar átfénylik púderrel is, de az é bőrömnél már ez is nagy teljesítmény!:) annyira én nem pattisodtam ki tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Runway

2015. szeptember 10.

Állaga megfelelő, kellően folyékony, de mégsem túl híg, így könnyű eldolgozni az arcon. Szerintem a fedése nagyon erős egy CC krémhez képest, inkább alapozós hatást kelt. A felvitel után púderesre szárad, nem csillog, de egy picit ragad. A tubusos kiszerelés és a jól záródó kupak miatt hasznos utazáskor. Összességében viszont szép, egységes bőrképet eredményez.
Sajnos száraz bőr esetén alá kell hidratálni még pluszban, különben hajlamos kiemelni a száraz részeket az arcon. Hiába CC, a hidratáló hatása az én bőrömnek sajnos nagyon kevés. Az illata elég intenzív, még jó ideig a felvitel után is érezhető, az arra érzékenyeknek már-már zavaró is lehet. Hála ennek a rengeteg illatanyagnak, nekem nagyon hamar ki is pattogzott tőle a bőröm. Úgy gondolom, normál vagy zsíros bőrűeknek jó választás lehet ez a krém, érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

matine91

2015. szeptember 1.

A nagy nyaralás után szükségem volt egy sötétebb árnyalatú könnyű krémre. Így esett rá a választásom ismét. Az 50-es és a 60-as árnyalat között szinte semmi különbség nincsen. Sajnos ez a kence sem fed 100%-osan, viszont egy szép egészségesen ragyogó arcképet eredményez. Én még korrektort is használok, ha esetleg előbújik egy pattanás. Nekem a nagy melegben sem volt gondom vele, nem éreztem nehéznek még púderrel sem. Szeretem, hogy az összes többi alapozómmal ellentétben tökéletesen azonosul a bőrszínemmel.
A hab a tortán már csak az volt, hogy a németországi Rossmannban már 5 euróba kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

meaviolet

2015. augusztus 5.

A kivont és imádott Maybelline BB krémem cseréjeként vásároltam, mert emlékeztem rá, hogy már próbáltam és bejött - és tényleg! Könnyed az állaga, a színe elég világos és rózsaszínes, már-már alapozószintű fedéssel, szépen egységesíti az arcomat. Tartós is, nem tűnik el olyan hamar, mint a Maybelline verziója. Mostmár ő lesz a Glamour napi vadászós BB/CC krémem, csak ne fogyjon el addig...:D Érdemes jól aláhidratálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Heloise

2015. augusztus 5.

Mióta mindennapos programom a "Krémmániázás", a legtöbb kozmetikumot a többi krémmániázótól szerzem be. Így volt ez most is, bementem egy drogáriába, kinéztem az árnyalatot, és egy kedves eladótól meg is vettem. Azóta óriási az imádat.. Letaszította még a Garnier olajmentes BB-met is a trónról, pedig az tényleg minden tekintetben number one volt. A BB után ennek sokkal "neutrálisabb" színe van, se nem sárga, se nem rózsaszín, az 50 Natural azoknak tökéletes akik se NW, se NC kategóriába nem tartoznak mert pont a határvonalon mozognak. Megrémültem, hogy mennyiségre milyen pici, de sokkal kevesebb kell belőle mint a folyósabb BB-ből, szépen egyenletesen, "masszívabban" fed, teszi ezt minden maszkhatás nélkül. Nap végén is a helyén marad, beolvad a bőrömbe, egyszóval tökkkéletes!

Update: Sajnos két csillagot mindenképp le kell vonjak. Szerintem nyáron nem működik jól a bőrömmel, mert felkenés és púderezés után napközben ragacsosnak érzem az arcom, mintha a meleget annyira nem bírná... Ráadásul fotókon vettem észre, hogy nagyon beül a ráncokba, és olyan "fáradtnak" tűnik az arcom tőle.
Rájöttem hogy az én (se nem sárgás se nem rózsaszín) bőrtónusomra nem a legjobb ez a neutrális (inkább rózsaszín árnyalatba hajló) alapozó... Visszatértem a picit sárgásabb tónusú Garnier olajmentes BB-hez és ebben sokkal komfortosabbnak, frissebnek érzem a tekintetem, ráadásul ez púderrel matt marad, nem lesz ragacsos 40 fokban sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Lipstickqueen

2015. augusztus 3.

Nagyon szeretem! Félve vettem meg, mivel a benti fényben a legsötétebb Bronze árnyalat passzolt..kiérve és felkenve tapasztaltam hogy teljesen jó a nyári színemhez! Fedése is nagyon jo nekem tartósságával sincs bajom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 3.

kkata

2015. augusztus 3.

Télre vettem meg a 40-es Fair árnyalatot, ami nagyon jól passzol hozzám, hiszen télen nagyon kifehéredek. Könnyű viselet, a fedésével is meg vagyok elégedve, illtve az illatát is nagyon szeretem. Nem mattít, úgyhogy púdert mindenképpen ajánlatos hozzá használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.