Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

EviKicsi

2017. szeptember 27.

Egyszerűen imádom! Az 50es szint használom. Fedése az alapozókéval vetekszik. Nem ül be az apró ráncokba, nem erősíti fel a pórusokat ( a 9000 ezres Artdeco igen ;( ) , nincs maszkos hatás
Nem gyártják már , ráadásul a helyettesítő terméke nem is CC krém 😡 Viszont , és szerintem ez szuper hír csajok, neten még fellelhető !!!! Sajnos nem emlekszem honnan, de 2 darabot be is rendeltem. A bontatlan a hűtőben várakozik, immár tavasz óta, mivel nekem aránylag sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

dogcathorsecow

2017. augusztus 21.

imádom!!!! olyan hatása van.mint az alapozónak,nyilván bőrhibákra kell korrektor,de a kisebbeket teljesen jol elfedi.Nagyon szép az osszkép.Parfum.hu-n 1900 volt .Megéri.És ott még van is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

canimbenim

2017. július 19.

Sajnálom h megszűnt. Azóta se találtam ilyen természetes hatású színezett krémet. Fedése szuper jó volt, jobb mint sok alapozó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

pgyongyi

2017. július 4.

Imádtam.. nagyon sajnálom hogy megszűnt. Valaki talált esetleg hozzá hasonló cc-t vagy bb-t?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

mermaidsRreal

2017. június 18.

Alapozókat megszégyenítő fedéssel rendelkezett, hihetetlen gyorsan fel lehetett vinni a bőrre, egészségesen mattított, egyáltalán nem volt maszkos hatása, könnyed állaga volt, tudott lélegezni alatta a bőröm. Mióta megszüntette ezt a csodakrémet a Max Factor, kétségbeesetten keresek hozzá hasonlót, de eddig sajnos hiába...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

VAniko

2017. június 5.

Nagyon sajnálom, hogy a Max Factor úgy döntött, hogy megszünteti a CC krém forgalmazását. Számomra ez volt minden idők legjobb bőrápolója, alapozója és korrektora egyben. Zsíros, tág pórusú az arcbőröm, és ez volt az egyetlen termék, amely elfedte a bőrhibákat, tényleg mattá tette az arcbőrt, és hatása szinte a nap végéig megmaradt. Reménykedtem, hogy nyárra visszahozzák ezt a könnyed csodaterméket, de sajnos nem, és azóta sem találom méltó utódját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Evelyn31

2017. június 2.

Nagyon kíváncsi voltam rá,első CC krém,amit kiszemeltem kipróbálásra,mikor olvastam róla itt és láttam,hogy már nem gyártják akkor kicsit elszomorodtam,és le is húztam a jóóóó hosszú kívánság listámról. De szerencsém volt!Sikerült szereznem itt egy kedves Km-es csajszitól. :) És nem túlzok,de valami csodás!! Már első alkalommal meg volt a wow...gyönyörűen egységesítette a bőröm,a pórusaimmal is csak pozitív...frissebb,üdébb lett a bőröm,és elég volt simán csak önmagában használni.Sem alapozó,sem korrektor,csak egy könnyed krém...Nagyon sajnálom,hogy nem gyártják,mert biztosan újra venném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

MariannR

2017. május 17.

Help! Már nem gyártják es sajnos nem talaltam helyette semmit:(.nem ragadt,szepen fedett, hidratalt de nem ult bele az apro rancokba. Ti mit használtok helyette? Mac-et, Estee Laudert az itteni velemenyek miatt mar probáltam, nekem nem váltak be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

kismadár

2017. április 11.

Alapozó helyett használtam és nagyon szerettem! A 40-es fair árnyalatot használtam, ez egy elég világos szín, tökéletesen passzolt hozzám, csak nyáron volt egy kicsit túl világos.. Közepesen fed, könnyű, vizes a formulája, nem ragad, nem zsírosít. Szépen el lehet dolgozni a bőrön, jól megtartja a sminket. Sajnálom, hogy kivonták a forgalomból, nagyon jó kis CC krém volt. Az illata kellemes, tipikus Max Factor alapozó illat. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Anita333

2017. február 18.

Most akartam újra venni, erre látom kivonják...nagy kár. Fedése CC-hez képest jó, szép egységes színt adott az arcnak, még a bőrpirral kisebb bőrhibákkal is elbánt miközbem hidratál. Ami még hatalmas plusz pont hogy a 40-es, legvilágosabb árnyalat tökéletes az extra fehér bőrüeknek.is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.