Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

zakuszka

2017. február 10.

Upd.: Évek óta ez az egyetlen alapozó, amit tudok használni, azóta a pattanás problémáim is megszűntek. Nem tudom mihez nyúljak, mert sajnos elkezdtem az utolsó tubust... már káprázik a szemem a sok Krémmániás véleménytől krémtől, de nem találom a trónörökösét...

Nagyon megszerettem, bár tényleg nem bír egy egész napot, púderrel tudom valamennyire kezelni a problémát. Tényleg szuperül egységesít, nem maszkosít. A legjobb tulajdonsága számomra, hogy nem pattogok ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

malnaszorpii

2017. január 4.

Szeretem ezt a CC krémet. Egységes fedést biztosít és természetes a hatása. Mindennapos használatra tökéletes. Talán lehetne egy kicsit folyékonyabb de így is meg vagyon vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

zsii

2016. december 15.

Fedése elég, fantasztikusan hidratál, jó az állaga, letisztult a csomagolása. Már azt feltételeztem, megtaláltam az igazit, amikor kiléptem a természetes fényre és megláttam micsoda rózsaszín malacpofit varázsolt nekem :) Emiatt nem vonok le csillagot, végre egy alapozó azoknak, akiknek rózsaszín árnyalatú a bőrük. Minden másban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

izabella73

2016. december 2.

Nem vált be sajnos, kiemelte a száraz részeket az arcomon, és bár nincs erős fedése, mégis maszk hatást keltett rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

fruzsi12

2016. november 25.

Szeretem, mert nincs erős fedése, amit én kimondottan utálok és túl műnek tartok. Sminkszivaccsal nagyon természetes hatást lehet vele érni, egységesebbé teszi az arcszínt. A mindennapokban nem kenek fel alapozót, annyira nem szörnyű az arcom helyzete, viszont egyes alkalmakkor előszeretettel használom ezt a terméket. Pattanásosodásra hajlamos arcommal semmi rosszat nem tett, viszont ezt csak napi használat mellett tudnám teljesen alátámasztani. Nekem a 40-es Fair árnyalat van meg, aminek inkább rózsaszínes tónusa van, az én arcom pedig sárgásabb, így ha picit is vastagabban viszem fel a kelleténél elég furán tudok kinézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

t.eszter004

2016. november 2.

Nekem nem jött be, kipattogtam tőle, gyorsan átfénylett bármennyi púdert raktam fölé, beült még a nem létező ráncokba is. Lepasszoltam barátnőmnek,aki még jobban kipattogott tőle, úgyhogy lelkiismeret-furdalás is gyötör miatta (pedig nem voltam gonosz, megmondtam neki, hogy nekem mi nem tetszett ebben a termékben.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Keletke95

2016. november 2.

Imádom. Tökéletesen egységesít, láthatatlan marad, nem maszkosít, szép színskála. Könnyedén eldolgozható, tartós is. Miért nem gyártják már? Előre aggódom, hogy mi lesz, ha elfogy az itthoni...?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 2.

Black Fairy

2016. október 22.

Én még májusban vettem kupon napokon, teljes árat nem adtam volna érte, de ennyiért megérte...Mindent tud, amit egy cc krémnek tudnia kell (nálam): van egy enyhe fedése, egységessé teszi a bőrt, nem tömíti el a pórusaimat, szépen rá tudok sminkelni (néhány alapozóról lecsúszik a pirosító), egészen tartós is, és a 40-es fair árnyalat passzol, ami elég ritka drogériás termékeknél - az, hogy valami jó legyen a bőrömre...

Szóval összességében remek termék, de drágállom...viszont nem értem, hogy vonhatták ki. :/

UPDATE
-1* hosszú távon - huzmosabb mindennapi használat mellett - pattanásokat okoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

UPDATE

meguntam96

2016. október 6.

Sajnálom, hogy nem gyártják már.. Nagyon jó kis CC krém volt! Könnyű viselet két rétegben már alapozóként is lehetett használni..öröm az ürömben az utolsót én vettem le a polcról!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

dnelli

2016. október 5.

Öt csillag, mert árban nem találtam nála jobbat, de amúgy vannak hibái. Reggel felteszem, púderrel rögzítem, majd már délelőtt csillog a bőröm, és átlátszik és átfénylik a pirosságom, ami nagyon zavar. Viszont ömlő esőben is a helyén marad, és nem keni össze a zsebkendőt, ha orrot fújsz (ellentétben mondjuk a Garnier-emmel, ami narancssárga nyomot hagy mindenhol), Az állaga tetszik, a színe (40 Fair - a legvilágosabb, ha minden igaz) teljesen passzol a bőrszínemhez. Szóval egyértelműen szeretem, és nem találtam ebben az árban jobbat, de még azért nem álltam le a kereséssel.

Update: Jó régóta használom már ahhoz, hogy tényleges véleményt mondjak, és továbbra is megéri az öt csillagot. Elhatároztam, hogy ez lesz a mindennapi CC-krémem, erre leálltak a gyártásával... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.