Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

klaere

2013. május 12.

Mivel a facefinity színe nem illett hozzám, a kíváncsiság rávitt, hogy megvegyem akciósan. Ez sajna a lassan megszűnő Xperience alapozó lebutított változata, feltuningolva néhány jótékony növényi(?) ápoló összetevővel. Állagra hígabb, kevésbé, de azért jól fed, és hamar csillog a bőrön. Az 50 natural szín passzol, de sajnos ez se helyettesít semmit max. a hidratálókrémet, viszont akkor hajlamos összeállni az orr környékén és a tágabb pórusokban. A durvább bőrhibákra/szem alá elkél a korrektor, de ez egyénfüggő, a fényesedésre meg a púder. Ugyanolyan macerás használni, mint a BB krémeket. Nyáron elhasználgatom azért, de messze nem csodaszer...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

darcy

2013. május 11.

Nem bírtam magammal, és miután a délelőtt a drogériában feltett minta egészen jól bírta estig, munka után elrohantam és megvettem az utolsó 40-es árnyalatot a Rossmannban. Alapos bőrtisztítás és hidratálás után immár a saját CC-met próbálhattam ki.
Őszintén szólva az árnyalatáról nem tudom eldönteni, hogy milyen. Az üzletben inkább picit sárgásnak tűnt, most itthon inkább rózsaszínesnek. A problémásabb részekre nem elég egy réteg, de lehet építeni. Az összképet viszont még azt hiszem soha nem láttam ennyire egységesnek, mint ennél.
Holnap folytatom a tesztelést. Egyenlőre egy erős 3-ast kap.

Update: Reggel csak ámultam és bámultam. Az orromra és az államra kicsit nehezebb volt szépen felvinni, de egyébként valami gyönyörűséges volt a látvány! Egyáltalán nem látszott, hogy lenne rajtam bármilyen smink, viszont szép, egységes volt bőrképem. Azt hiszem ezt hívják "bababőrnek".
Sajnos az örömöm (relatíve) nem tartott sokáig. 3-4 óra múlva az államon és a szám körül mintha kicsit jobban láthatóvá váltak volna a pórusok, kicsit át is fényesedett, és az újrapúderezés után itt már látszott, hogy van rajtam valami.
(Mondjuk ez valószínűleg nem az alapozó hibája, mert mindig így járok. Átfényesedik, összeáll, lepúderezem, és borzalmasan nézek ki. Lehet, hogy a púderfelvitellel van a gond. Rendszeresítenem kellene egy ecsetet a sminktáskámba, hátha azzal nem így néznék ki.)
Azt nem tudom, hogy vajon az alá kent fényvédő mennyire befolyásolja ezt a változást, mivel anélkül nem merném feltenni. Sajnos nagy hátránya, hogy csupán SPF10-es.
Meglátjuk, hogy a nap végéig mi történik vele.

Update2: A Bioderma Sebium Pore Refiner-t alátéve délutánig bírja a T-vonalam átfénylés nélkül. Az orromra még mindig nehéz szépen felvinni, de a többi részen jól teljesít. Plusz egy csillag.

Update3: Tegnap ugyan megjelent két kis pattanás az arcom egyik felén, de ezt nem merem az ő számlájára írni, mivel az ilyesmi nálam ciklusfüggő is lehet. Egyébként meg úgyis gyönyörűen elfedi! ;-) Oké, nálam is megkapja a maximumot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Holnap folytatom a tesztelést. Egyenlőre egy erős 3-ast kap.

Meglátjuk, hogy a nap végéig mi történik vele.

Réka Réka P

2013. május 11.

A Rossmann-akció keretében vettem meg a 50 Natural árnyalatot. Nagyon jól illeszkedik a bőrszínemhez, könnyű eloszlatni és egyenletesen felvinni. A nap végén a homlokomon tapasztaltam némi kifényesedést, egyelőre nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 11.

sztami

2013. május 10.

Amikor frissen megjelent kipróbáltam a tesztert, és úgy voltam vele, talán egyszer megveszem... Aztán amikor olvastam itt, hogy kedvezményesen meg lehet venni, gondoltam megajándékoztatom vele magam... Aztán amikor felkentem, csak annyit bírtam mondani, hogy "Tyűűűűha!" Nagyon tetszik a fedése, és az, hogy nem is látszik, hogy rajtam van... Előtte a Helia-D BB krémjét használtam, szerettem is, de rá kellett jönnöm, hogy tényleg macerás a felvitele, és nem igazán tudtam szépen eldoglozni... De ez... Valami csoda!:D Ha nem okoz pattanást, és továbbra is ilyen szépen teljesít, akkor nagy szerelem lesz:D Mondjuk elsőre meglepett, hogy milyen kicsi, és megfogadtam, hogy teljes áron nem veszem meg, itthon rájöttem, hogy az alapozóim is ugyanígy 30 ml-sek... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

buttercup

2013. május 10.

Megdöbbentem álltam az állvány előtt. Első ránézésre egy az egyben az Xperience alapozóra hajaz, ami mellesleg a kedvenc alapozóm. A 75ös árnyalatot használom abból, megnéztem és ebben is volt 75ös árnyalat, egymáshoz hasonlítottam a kettőt az üzletben és semmi különbség nem volt. Mivel most 1800 Ft volt akciós áron, az X pedig 2100, gondoltam egy próbát megér, pláne ha ugyanaz a kettő. Állagra,illatra teljesen ugyanaz a kettő, de ez meglepően jobban fed. Gyönyörű, egyenletes bőrképet eredményez, sokkal jobban tetszik a hatása. Már 1 hete csak ezt használom és elégedett vagyok vele, Pattanásokat nem okoz. Elvileg aláhidratálni sem kellene, de én úgy még nem próbáltam. Egy kicsit mintha kifényesedne 4-5 óra múlva, de lehet, hogy ez csak azért van, mert nagyon nem bírom ezt a 30 fokot :D. Összességében nekem jobban bejön, mint az Xperience és azok alapján, amit tapasztaltam szerintem nem ugyanaz a kettő. Mondjuk az igaz, hogy más dizájnt is kitalálhattak volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

DittyCat

2013. május 8.

Nekem nagyon zsíros a bőröm, minden cucc, amit rákenek, könnyen átfényesedik, a kérdés inkább az, hogy mennyi idő elteltével és milyen mértékben?
Megvettem ezt a kis krémet (valóban icipicinek tűnik, igaz, minimalista a csomagolása, semmi vastag üveg meg pumpa), mert nagyon le volt olcsózva (1999 Ft, plusz - vagyis mínusz - 10%-os kupon). Otthagyhatatlan volt. Pont fogyóban a koreai BB, így rá lehetett fogni, hogy amúgy is kellett volna.
Máris megszerettük egymást! Nagyon jó a színe (40-es fair, Hófehérkének), nekem pont passzol a bőrömhöz. Felkenés után bababőr, egyenletes, hibátlan, ragyogó. És a csodálkozás: több óráig kifényesedés nélkül bírta!
Napközben kis mattítás, utánkrémezés és púderozás (meglepően sokára és csupán egyszer) után 13 óra elteltével még mindig szalonképes.
Ha nem leszek tőle ragyás, én imádni fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

Ha nem leszek tőle ragyás, én imádni fogom!

Holdudvar

2013. május 8.

Én próbálgatom amióta megjelent és nagyon tetszik. A fedése tényleg egy alapozóé, állaga könnyű és szinte láthatatlan. Szerencsére nem is olyan büdös mint a Facefinity például. Pár óra után fényesedik a T vonalam, de Manhattam Clearface púder és kész is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

fenvik

2013. május 7.

Én is ma vettem meg a 40es Fair árnyalatot. Szuper, mert elég világos, szerintem jó világos bőrűeknek is, de azért felkenés után kicsit sötétedik.
Első benyomásom, hogy nagyon jó fed, de azért nem mindent. Szuper egységesé teszi a bőrt, az a legjobb színezett krém (akárhogy is nevezzük), amit eddig próbáltam.
Egy negatívum amit észrevettem, hogy nekem zsíros bőröm van, és nagyon fénylik,mint ha valami zsíros krémet kentem volna magamra. Lepúderezés után már szuper és nem ül bele a pólusokba.
Eddig nagyon elégedett vagyok, majdhogynem bababőrt csinál. 1700 forintért nagyon megérte. Örülök neki nagyon. Majd még tesztelem azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Lolita

2013. május 7.

No, tegnap elérkezett eme termék tesztnapja. :)
Du. 2-kor vittem fel, ujjal a 40 Fair árnyalatot. Könnyen el lehet dolgozni, a száradási ideje pont megfelelő, könnyű egyenletesen eloszlatni. Már a drogériában tetszett a fedése, amit közepesnek mondanék inkább alapozóhoz hasonlít ebben, mint BB-hez. Pattanás utáni hegeim vannak, amik már elég haloványak, szóval nekem még korrektor sem kellett mellé- A színe idomul az arcomhoz, csak egy hátrány jött elő, amit a rendszeresen MF termékeket vásárlók már jól ismernek: kicsit jobban rózsaszínes, mint kéne, pedig az én arcom - a falfehér mellett - rózsaszínes árnyalatú. Szóval, a színe nekem nem lett telitalálat, de transzparens púdert használva az is tökéllyé válik. A bőröm fini, pihe-puha lesz tőle, mintha a kozmetikustól jöttem volna valami ápoló kezelésről. A tartóssága pedig remek: hajnal ötig kibírta, amit bárhogy számolok, több, mint 12 óra. Én akciózás nélkül vettem, szerintem így is megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

No, tegnap elérkezett eme termék tesztnapja. :)

calendula88

2013. május 7.

Nos...életem egyik legrosszabb vásárlása volt a tegnapi, ne nem a krém miatt. A krémből sajnos sikerült a natural árnyalat helyett a mediumot lekapnom,mert siettem és figyelmetlen voltam.:/ Púderből pedig egy világosabbat vettem meg.:D No de a kettő szuperül kiegyenlíti egymást. A krém textúrája elég folyékony de így könnyű vele dolgozni nagyon. Számomra a fedése is megfelelő, a piros foltocskáimat nem azt mondom,hogy tökéletesen elfedte de nagyrészt halványította, az arcom színét szép egyenletessé tette. Egy picike korrektor azért elkél nekem.Összességében 1900 Ft-ot szerintem megért.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.