Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

kovadri11

2016. szeptember 8.

Könnyű állag és hidratált érzés, ezen kívül nekem nem vált be. A fedése szinte 0, nekem viszont a szem alatti karikákra nagyon kell. Ha meg már korrektorozni is kell ehhez a krémhez, akkor inkább az alapozóhoz nyúlok. Ár-érték-minőség arányban nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Lorkaborka

2016. augusztus 18.

Imádom, évek óta csakis ezt használom. Szép, közepes fedése van és természetes finise, az én bőrömön fixálópúderrel tartós is. Mindig visszatérek ehhez, ha el is csábulok néha máshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Fannus

2016. augusztus 12.

Imádom! Nincs szükségem nagy fedésre, szerintem ez olyan közepes fedéssel rendelkezik. Nagyon könnyen el tudom dolgozni, jó érzést hagy a bőrömön. Olyan egységes és egészséges lesz utána az arcom. A színe is tökéletesen illeszkedik télen nyáron. Glamour napokkor éri meg megvenni 50%os kuponnal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Miszike

2016. augusztus 11.

Gondoltam kipróbálom, mivel egyben hidratál és fedést is biztosít. Azt hittem kiváltja majd az alapozót, de sajnos nem így lett. A fedése közel sem olyan, mint egy alapozóé..Legalábbis az általam használt alapozóhoz képest. Pedig kivételesen még a bőrömhöz passzoló színt is eltaláltam elsőre. :) Illata viszont nagyon jó és valóban hidratált érzést ad. Én többet vártam tőle, ennyi pénzért..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

aranyhaaaj

2016. július 26.

Pár hétig használtam csak, mert tavaly nyáron vettem medium árnyalatban és ahogy vége lett a nyárnak túl sötét lett a bőrömön. Azóta sem használtam újra, a fiókban hever. Sokkal jobbra számítottam, de végül is ez nem kimondottan alapozó, és nem lehet rá azt mondani, hogy annak is megfelel. Bár nem pattanásos a bőröm és bőrhibáim sincsenek mégis szemmel láthatóan gyenge a fedése nem ad egyenletességet sem. Nem vettem újra és nem is fogom, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

cheerface

2016. július 17.

Egy drogériában ajánlották egy Max Factoros promóción a bőrömre, úgy gondoltam kipróbálom, hátha beválik. Igazából kiváltotta az alapozót, de nem fed eléggé, ha több pattanás is van az arcomon, ez után még hosszú korrektorozást igényel. De az állaga, illata tetszik, a színe tökéletesen passzolt a világos bőrömhöz, de engem valahogy sápasztott nagyon. Viszont előnye, hogy száradása után matt, és még órák múlva sem fénylik át alatta a bőröm :) Még nem tudom, újravegyem-e

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Myrthille

2016. június 30.

Legvilágosabb Fairy árnylat van meg. Természetes hatás, közepes fedéssel. Alá kell hidratálni rendesen, mert nagyon kiemeli a száraz részeket. Nem okoz mitesszereket, és pattanásokat. Kevés is elég belőle. Nagyon természetes hatása van, bár talán ez az árnyalat is sötét egy picit nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Dézi

2016. június 19.

Joy napokon vásároltam kuponnal. Alapból is le volt akciózva, így nagyon megérte. Szükségem volt egy sötétebb alapozóra, mert a téli színem már kezdett világos lenni hozzám, így aztán az 50-es Natural árnyalatot választottam. Sosem volt még CC krémem, de eddig nagyon tetszik. Nem olyan nagy a fedése, mint egy alapozónak de teljesen jól kiegyenlíti a bőrszínemet. Szoktam mellé használni zöld korrektort a pirosság eltüntetésére és egy világos korrektort a szemem alá, így nagyon jó az összkép.
Könnyű, vizes bázisú, aminek nagyon örülök mert az arcbőröm nagyon vízhiányos és hajlamos pikkelyesre száradni. Nem ül bele a száraz részekbe, nem emeli ki még jobban, szinte beleolvad a bőrömbe, ezáltal nagyon természetes és könnyű érzés viselni. Nem kifejezetten matt a finishe, de nem is hagy zsíros érzetet a bőrön, így púdert sem szoktam hozzá használni.
Nap végére kicsit megkopik, de sajnos eddig még nem is találtam olyan alapozót ami ne tűnt volna el az arcomról 8 óra után.
Egyedül azt sajnálom benne, hogy kicsit rózsaszínes az árnyalata, nekem pedig sárgás a bőröm. Szerencsére épp csak egy leheletnyit üt el, így ha jól eldolgozom a nyakamon akkor nem feltűnő.
Nem tudjátok esetleg, hogy van - e sárgásabb árnyalata is?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Nem tudjátok esetleg, hogy van - e sárgásabb árnyalata is?

SimonO

2016. június 13.

Előnye, hogy könnyed, mint egy arckrém, nem vagy alig oxidálódik, gyorsan lehet vele sminkelni, így kezdőknek és tizenéveseknek is tetszhet.
A másik, amiért a BB krémeket mögé tudom tenni, az pedig a termék fedési képessége. Képes egy közepes fedésű alapozóval felvenni a harcot, az alacsony fedésű alapozók erősségét egy rétegben el lehet érni a CC krémmel, viszont építve képes közepes fedésűre is felerősödni.
Számomra a Rimmel lasting finish 25 órás alapozóval összehasonlítva meggyőzött, hogy hasonló eredményt el lehet vele érni úgy, hogy ne szárítsa ki az arcbőrt, mint a zsíros, kombinált bőrre való alapozók. A CC krém mattra szárad, aki nem akar, az mellőzheti a púderezést fixálásképpen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

wifey

2016. május 17.

Megtaláltam a beszüntetett Maybelline BB tökéletes pótlását. Ez szuper termék, pedig abszolút ismeretlenül vettem meg. Tökéletes az állaga, a színe, a fedése is szuper, és valami hihetetlen fénye lesz az arcomnak tőle. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.