Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

Dojae

2016. május 13.

Legjobb! Már rengeteg alapozót kipróbáltam és ez a CC krém veri az összeset!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 13.

Legjobb! Már rengeteg alapozót kipróbáltam és ez a CC krém veri az összeset!

lenastewart

2016. május 11.

Én nagyon szerettem, szerintem jól fed, igaz nincsenek égbekiáltó bőrhibáim, amiket el kéne fedni, a kisebbeket pedig egy korrektorral megoldom. Természetes hatást nyújt, napközben nem is érezni, hogy rajtam van. Nagy plusz, hogy egészen világos színben is van, ami nem lesz sötétebb a nap végére. Az árát drágállom ekkora kiszereléshez, ezért csak egy erős 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Holland

2016. május 7.

Ez valami borzalmas.. Nem elég hogy semmi fedése nincs kb, az állaga nagyon sűrű és napközben nem is marad a helyén (még púderrel sem), arrol nem is beszélve, hogy olyan érzés, mintha egész nap maszk lenne rajtam, de még az arcomnak sem tett jót. Mióta lemostam, nagyon rossz állapotban van a bőröm, tele van piros foltokkal, kiszáradt... Nem ajánlanám senkinek se.. Az egy csillagot csak azért kapja mert a színe passzolt a nagyon világos bőrszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Roxuska

2016. május 7.

Viszonylag sokáig használtam. Hétköznapi napokra vettem ezt az alapozót, de egyszerűen nem vált be.Akárhogy dolgoztam el foltos lett az arcom tőle, szárította és beleült a pórusaimba, így leváltottam őt és most már inkább minőségibb alapozót kenek magamra. Ég és föld a különbség köztük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

kulievy

2016. május 3.

nem tetszik tömíti a pólusokat ugyanakkor a fedése szinte nulla

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

nem tetszik tömíti a pólusokat ugyanakkor a fedése szinte nulla

Juuice

2016. május 3.

Nem igazán szerettem, nagyon folyt és a fedése sem volt tökéletes. Az illata kedves volt, meg nekem tetszik a csomagolása, de nem venném újra, egyszer kipróbáltam és köszi, elég is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

dori96

2016. április 28.

update
minden nap használom.sőt, alig várom reggelente,hogy felkenjem, sokkal szebbnek érzem magam. és nem kell félni,hogy vakolatot csinál, meg hogy besötétül pár óra után. tényleg tökéletes, nagyon ajánlom. bár a melegebb napokon a homlokomra teszek púdert,de egy átlag napon anélkül sem fényesedik ki sehol a bőröm.

nagyon tetszik. 5 árnyalat közül választhatunk a drogériákban. szépen idomulnak a bőr színéhez. nekem púder nélkül sem csillog, nap végén sem a bőröm.
a fedése határozottan jó. annyit jegyeznék meg, hogy ez NEM alapozó. rengeteg kommentben láttam, hogy szidják milyen rossz alapozó..pedig csak egy cc krém, azért ne várjunk el olyan fedést mint egy alapozótól. de szerintem meglepően jó a fedése így is. és szerintem nagyon természetes hatása van, a kutya sem mondja meg, hogy van rajtad valami. de mégis elfedte a piros foltokat meg a kisebb hegeket .szépen egységesíti a bőrt, vakolat hatás nélkül.
az árát kicsit sokallom, most a dm-ben 3500 ft volt. ilyen kis pinduri kiszerelésért sok, de mivel bevált, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 28.

update

Sunnyvagyok

2016. április 26.

Egy nagyon profi sminkes ajánlotta ezt a terméket, így gondoltam megveszem!
Az illata nagyon finom, számomra nem zavaró. Az állaga is nagyon jó, könnyen eldolgozható, szép finisht ad! Mivel mindenképp lemattítom, így nekem elég tartós is!
Megkapja az 5*- ot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Egy nagyon profi sminkes ajánlotta ezt a terméket, így gondoltam megveszem!
Megkapja az 5*- ot! :)

MuffinQueen

2016. április 20.

Hétköznapokra tökéletes. Természetes hatása van, közepes fedése, nyilván kell hozzá korrektor. Egészséges, fénylő lesz a végeredmény, nem matt, de ez nálam plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

danzsu

2016. április 20.

Nagyon szomorú vagyok,mert nem jövünk ki egymással! Tizenéves koromban nem volt ennyi pattanás,kelés,göböcske,viszkető kis micsoda az arcomon mint ettől a krémtől.Sőt,nem akarok túlozni,de egész életemben nem volt ennyi ragya rajtam,mint tőle!Egyébként nagyjából teljesít mindent amit ígér,szeretni való,de nem nekem..... Több hét szünetet tartottam,többször próbálkoztam vele,de mindíg úgy nézek ki (már 1 napos használat után!!!), mint egy bárányhimlős,pattanásos szörny! :( Meg nem buktatom,kegyelem kettes.Sajnálom :(

Ha esetleg valakinek lenne ötlete,hogy mi az az összetevő ami a "vesztemet" okozhatta,azt megköszönném! Soha,semmitől nem szoktam kipattogni.Illetve egy termék volt még , az Eucerin CC.... Úgy tűnik magára a cc-re vagyok érzékeny. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.