Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

mano

2016. április 20.

Minek vacakoltam eddig a Hélia-D cc és bb krémeivel, mikor létezik ez a termék is? Csodás fehér színe passzol a bőrömhöz, eloszlatni pedig még egy alapozót sem tudtam ilyen szépen. Az illata elég erős, bár engem ez nem zavar. Pattanásokat sem okozott, a fedését gyenge közepesnek mondanám, de nekem ennyi épp elég, csak színkiegyenlítésre használom. Nagyon szép természetes a végeredmény, egyelőre nem találtam hibát a termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

oklaudia

2016. április 14.

Jó kis krém, szeretem. Könnyű eldolgozni, finom az illata és tökéletesen illeszkedik az arcbőrömhöz. Világos bőröm van és a legvilágosabb 40-es árnyalatot vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Csillag92

2016. április 9.

Ajándèkba kaptam egy ilyen alapozót mèg règebben, de ez se jött be ugyanúgy mint a BB krèmek :( elnehezítette a bőrömet, zsíros èrzèst nyújtott meg èreztem hogy rajtam van. Ès nagyon csillogott az egèsz arcom főleg a T-vonalnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

s_kitty

2016. április 8.

Alapozo helyett kerestem egy konnyebb termeket es erre esett a valasztasom. Fedesevel teljesen megvagyok elegedve, pontosan erre szamitottam. Nem erzem tehernek amikor viselem. Gyorsan atfenyesedik, de nekem extrem zsiros borom van es a legzsirosabbnal zsirosabb borre valo termek sem valt be soha ilyen szempontbol. Egyszeruen ezzel kell egyutt elnem hogy 2 orankent puderezek. :)
Maga a termek szerintem meg szupi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

Maga a termek szerintem meg szupi. :)

budaikrisztina11

2016. április 6.

Egy akció keretén belül vettem meg..akkor nem tudtam mit jelent a CC krém a teszteren kipróbáltam és tetszett...hazajöttem akkor néztem utána hogy mi is ez.Mivel járok szoliba nehéz olyan alapozót találni ami barna bőrre jó..én a 80-as bronze színt vettem meg belőle.Tökéletes!Mivel jó idő van nem akartam nagyon maszk szerű lenni nem szép ha az ember leizzadja vagy a fényben látszik hogy alapozó van rajta..ez a termék erre a legjobb.Nem fed úgy mint egy alapozó (hozzáteszem viszont sok alapozónál jobban fed ennek ellenére) de egyesíti a bőrt és szép természetes kinézete lesz.Nekem nem fénylik át annyira nem is mattít de ez nem szerepe ezt nem várhatjuk el tőle.Az illatát nagyon szeretem.Árban szerintem sok most kuponnal viszont megéri nyárra meleg időben teljesen jó.Olyan alapozóval még nem találkoztam ami 12órán át tart és érintés álló és fed és nem lesz fényes a bőr és nem látszik hogy alapozó..olyan nem létezik szerintem..az elvárásokkal is óvatosan kell bánni.Mint CC krém tudja a dolgát pont annyira amennyire kell.Én ajánlom nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

Boombapple

2016. március 23.

Az első ilyen krémem volt, amiért képes voltam kidobni több, mint 3000 ft-ot. Nagyon elnehezíti a bőrömet, pedig nem használok alapozót és púdereket sem, és ezt a terméket is csak a szemem alatti résztől az arccsontomig kentem, és az orromra. A legvilágosabb árnyalat van meg belőle és mivel rózsás-fehér a bőröm, így tökéletesen passzol, még világosít is, ha kell. Nem mondom, hogy újra venném, mert több, mint 1 éve vettem és még mindig ott porosodik a polcon. Igaz, már csak a negyede van meg, mert elhasználnom, ha már megvettem. Azt mondom, ez egy túlértékelt középkategóriás krém. De együtt örülök azokkal, akiknek bejött és pont jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

hzs

2016. március 12.

Nagyítóval keresem a nagyon világos alapozókat, és egy blogon akadtam bele a Max Factor CC krémjébe (a 40-es, Fair árnyalatba), amiről azt írták, hogy jó világos bőrre. Hoztam is mintát belőle, és elsőre ugyan nagyon sötétnek tűnt, de felkenve végülis jól passzol a nagyon-nagyon világos arcszínemhez. Illetve sajnos ez is rózsaszínes árnyalatú, és jobb lenne, ha sárgás lenne, mert nekem sárgás arctónusom van. De olyan világos alapozót, ami sárgás, eddig csak egyet találtam, a Catrice All Matt alapozóját (amiből ráadásul 3 árnyalat van, mégis sikerült nagyon világos színt is beválogatniuk (ami amúgy elsőre szintén sötétnek tűnik)).
A fedése nem olyan, mint egy alapozóé, annál azért kevésbé fed, viszont nagyon finom illata van és nagyon könnyű felkenni (én kabuki ecsettel tettem), viselni is kellemes, nem maszkos, nem nehéz.
Nem mattít, szóval zsíros bőrre lehet nem a legjobb, még púderrel is viszonylag hamar átzsírosodik.
Hétköznapokra, nem problémás/zsíros bőrűeknek teljesen jó krém lehet.

UPDATE
Már egy hete használom és nagyon szuper. Hiába tűnik rózsaszínesnek, mégis nagyon jól passzol az arcszínemhez! Továbbra is nagyon finom illata van és nagyon könnyű felkenni, nem ül be a ráncokba, közelről nézve sem látszódik az arcon (sok alapozó vékonyan felkenve is elég csúnyán látszik). Az 5 csillagot egy dolog miatt nem adom meg neki, mert nem mattít (bár nem is szerepel a leírásban, hogy mattítaná). Az szuper, hogy 10-es fényvédő is van benne, viszont nekem nyáron sajnos nem hiszem, hogy jó lesz (mert akkor még inkább zsírosodik a bőröm).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Hétköznapokra, nem problémás/zsíros bőrűeknek teljesen jó krém lehet.

UPDATE

Monica6

2016. február 28.

Sokszor vettem már újra, nagyon bevált, ha esetleg néha el is pártolok tőle, mindig vissza-vissza térek hozzá olyan jó. Fedése közepes, de ez tökéletes,hiszen ez egy "CC" krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

maow

2016. február 24.

Korrekt termék: CC krémhez méltó fedése van (gyenge közepes), hidratál, de szükséges púderrel fixálni, főleg, ha zsírosodásra hajlamos a bőröd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

pont

2016. február 14.

az első benyomásom nagyon pozitív volt annak ellenére, hogy a tökéletes árnyalatot sajnos nem teljesen sikerült eltalálni. könnyű eloszlatni, szép, egységes bőrképet varázsol, de nem maszkszerű, még meg is dicsérték rajtam. aztán olyan 3 óra múlva kezdte megmutatni a negatív oldalát is: nagyon-nagyon átfényesedik, az én arcom teljesen olajos érzetű lesz utána. problémás bőröm van, de ugyanakkor hajlamos a kiszáradásra és én nem is szeretem a teljesen matt alapozókat, de ezt már tényleg túlzásnak érzem. első bevetésén direkt nem púdereztem fölé, hogy megnézzem, önmagában milyen, szóval valószínű, púderrel jobban működne (bár én valamiért nagyon nem szeretek púdert használni).
talán inkább szárazabb, normál bőrre lehet jó választás, bele se merek gondolni, hogy melegebb időben hogy nézne ki rajtam, ha most télen így átfényesedik. kár érte, mert elsőre tényleg nagyon szép volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.