Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

eliana10

2016. február 12.

Szépen fed, könnyen felkenhető, a natural árnyalat nagyon jól illeszkedik a bőröm színéhez. Szuper, hogy fényvédő is van benne. Az ára elég magas, de sokáig elég, úgyhogy még egy jó ideig társam lesz. Ez eddig a legjobb színezett krémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

kisenikoke

2016. január 31.

Update:
Így túl a második tubuson, már a harmadikat használom.
Igazából mostanra jutottam el oda, hogy annyira azért nem vagyok tőle elájulva, mint eddig. Már csak a Müllerben tudtam megvenni, valami szupernek számító akcióval 3eft-ért. Nem voltam éppen egy utánaolvasós és kísérletezős kedvemben, így megvettem. Úgy gondolom, ennyi pénzért csak van a piacon egy olyan krém/alapozó, mely jobban fed vagy nem ül bele a pólusaimba.
Eddig ezt a két hibát nem tapasztaltam, csak most a 3-nál. Lehet már megszoktam a jót?
Ismerőseimnek is szoktam javasolni, mert tényleg szép eredményt ad.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve!
A fedése szuper, tartóssága, illata egyszerűen az egész.
Elfogyott, de természetesen már a másodikat használom.

Ami igazán tetszik, hogy a fehér bőrömre a 40-es árnyalatot vettem meg, de időközben párszor elmentem szoliba, jött a jó idő és még mindig jó volt a színe. Olyan szépen idomul az ember bőre színéhez. Természetesen most, hogy jóval barnább vagyok 50eset vettem, de ha fakulok majd, akkor is tuti jó lesz.
Nem maszkol, hanem hagyja érvényesülni az ember bőre színét.

Update: ismét elhasználtam egyet. Sajnos 40-es színt már sehol sem találtam, így nem tudtam pótolni. Remélem találok majd valahol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Update:
Így túl a második tubuson, már a harmadikat használom.
Ismerőseimnek is szoktam javasolni, mert tényleg szép eredményt ad.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve!
A fedése szuper, tartóssága, illata egyszerűen az egész.
Elfogyott, de természetesen már a másodikat használom.

Nem maszkol, hanem hagyja érvényesülni az ember bőre színét.

LittleBaby

2016. január 29.

Az első termék, amit alapozóként is használtam nagyon anno :) Kibírta viszonylag a meleg, izzasztó nyári napokat, sportolás közben is oké volt, de azért 12 órát nem bírta átvészelni. Nagyon szerettem, mert jól fedett, de mégis természetes hatású volt az arcom, pattanásokat sem okozott. Viszont volt egy macerás bőrproblémám (piros, pattanásszerű pöttyök egy helyen -szem alatt, szájszeglet-), azóta nem használom, sőt, már rég kuka. Nem derült ki, hogy mi okozhatta a bőrproblémát, de most, hogy lejjebb is olvasgatok, elég gyanús lett!!
Hozzáteszem, kb. fél éven át, napi szinten használtam, és meglehetősen érzékeny a bőröm. Szóval senkinek lesz baja kevés használattól, de akár többtől sem, ugyanis nincs rá bizonyíték, hogy ez a krém okozta a pöttyöket. Egy éven át tartó gyógyszeres kezelés után hála Istennek elmúlt, de többet Max Factor felé sem nézek :)
A gyanússága miatt ilyen alacsony a csillagszám, de ár-érték arányban egész jó, gyakran kedvezményes (akár külön kuponnal is), és sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

pinkypanka

2016. január 24.

A fedése nekem megfelelő, természetes hatású (nyilván egy CC krém nem fog erős, maszkhatású fedést adni), megfelelő színt is találtam és pattanásokat sem okozott, viszont nagyon hamar átfénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Manu78

2016. január 19.

Mivel a garnier olajmentes változata sem győzött meg 100%-osan, így gondoltam kipróbálom ezt a krémet is, hátha. Az ára elég borsos volt 3.490.-, és ehhez képest csupán 30 ml-es, ezért az árért adhatnának többet is belőle! A legvilágosabb 40-es, fair árnyalatot választottam. Az állaga pont jó, jól kenhető, nem folyik, lágy selymes érzetű. A színe végre passzol a világos bőrömhöz, ami nagy csoda! Nem sír le az arcomról, hogy vakolat van rajta, nem maszk hatású, nagyon egységes, természetes babaarcot eredményez. Egyelőre imádom! A páromnak is feltűnt, hogy milyen szép az arcom. A hidratálása is megfelelő, kellemes puha a bőröm tőle, még az esti lemosás után is. Én nem használok hozzá púdert, mert azt már soknak érzem, illetve ez is mattít önmagában. Bár két-három óránként le kellett azért itatnom egy kis felesleget belőle, ez egyáltalán nem volt vészes, nem éreztem a bőrömet túl zsírosnak tőle. A ruhákon nem hagy nyomot, nagyon megbízható ilyen szempontból.
Megelőlegezem az 5 csillagot, aztán majd meglátjuk a későbbiekben hogy teljesít, de úgy érzem, közeli barátok leszünk! :)

U.I.: Sajnos le kell vonnom egy csillagot, mivel a hosszabb távú használata során kiderült, hogy nem való érzékenyebb bőrre, bőr alatti vörös dudorokat okozott nálam sajnos az arcomon több helyen is, így most ezekkel küzdök. Illetve a fényvédelme sem megfelelő, már ebben a téli napsütésben is vörös lett az arcom a használata mellett. Kár, hogy nem vált be, pedig annyira szerettem volna! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

mreni876

2016. január 19.

Nekem a 40-es /Fair/ árnyalat van meg. Igazából ajándékba kaptam, nagyon boldog voltam, hogy végre kipróbálhatok pár Max Factor terméket, nyilván nagy reményeket fűzve a termékekhez, ugyebár az árukhoz viszonyítva. Első ránézésre nagyon örültem, ugyanis kb. az összes alapozó/BB krém legvilágosabb árnyalata is sötét volt az én bőrömhöz. És végre ez nem sárgás, hanem rózsaszínes tónusú, aminek végképp örültem. Azonban amint felvittem az arcomra, a lelkesedésem lelombozódott. A fedése abszolút gyengének mondható, az Eveline cosmetics-es BB krémem túlszárnyalja. A tartósságával viszont meg vagyok elégedve. Csak a színe és a tartóssága miatt adok neki 3*-ot, hiszen ilyen árkategóriás terméktől azért többet várnék el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

rubinell

2016. január 17.

Nem szerettem. Nekem nagyon narancssárga a színe és zsírosodik tőle a bőröm. Alapvetően nem olyan rossz termék, de 3-4nél többször nem próbáltam. Nyáron teszek még egy kísérletet, és frissítek ha változott a véleményem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Mimiti

2016. január 4.

Ajándékba kaptam a 40-es, gondolom legvilágosabb árnyalatot. Nálam teljesen megszokott, hogy a legvilágosabb változatot használom mindenből, viszont az én bőröm sárgás tónusú, ez a krém pedig egyértelműen rózsaszínes, ráadásul tényleg brutálisan világos, mintha lemeszeltem volna az arcom. Ezt leszámítva a fedése pont olyan, amilyet elvárok tőle, tartóssága sem rossz, de a zsírosodásra hajlamos bőrön nem működik tökéletesen. Egy-egy használat után nem okozott irritációt, de mivel ritkán használom, nem mernék megesküdni, hogy hosszútávon is beválna. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

23456

2015. december 22.

Nagyon nagyon jó ez a CC krém. Gyönyörű fedése van, kb mint egy alapozónak. Tartós, jól fed és ami nekem nagyon pozitív volt hogy nem lettem tőle pattanásos ami fiatalabb kórba gyakran előfordul alapozóktól vagy cc bb krémektől. Nála ezt abszolút nem tapasztaltam. 100% ig megvoltam vele elégedve. Az ára kicsit sok de nekem teljes mértébe megéri, nekem egy 2 hónapig elég szokott lenni mert kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

CeCeDrake

2015. december 16.

Elhasználtam belőle jópár tubussal.
Nyáron jó volt mindig a legsötétebb, volt, hogy kevertem a 75 árnyalattal. Télen meg a 60-75, de hogy ezeknek hozzám képest mennyire malac színe van felvitel után...
Ami nem tetszett: a legsötétebbel voltam megelégedve a legjobban, viszont nyáron nem egy szerencsés választás, mintha megmártóztam volna egy vödör olajban. Ezt nem csak nyáron produkálja, évszaktól függetlenül, talán egyedül -20 fokban nem. Púderezéssel ideig-óráig jobb a helyzet, de elkezd nem is tudom...folyni?! Mintha soha nem száradna meg. Primer használatával meg jobban kijön a malac szín, úgyhogy ez nekem parkolópálya.
Használgattam, mert a többi még ilyen sem volt, de jött jobb, úgyhogy félretettem egy időre biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Elhasználtam belőle jópár tubussal.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.