Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

redundancia

2015. december 13.

Szuperül fed egy jó alapozóval tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Szuperül fed egy jó alapozóval tartós is.

redakkrisztinaa

2015. december 13.

Még az őszi Glamour-napokon vettem meg -50%-al. Nagyon megvagyok vele elégedve nem hangsúlyozza ki a száraz területeket az arcomon . Nem nehezíti el az arcomat , és a színe is tökéletes , illetve a fedése is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

eSther27

2015. december 11.

A fedése tökéletes, az illata is, de egyszerűen 1-1,5 hét használat után olyan szinten ragyás lett tőle a fejem,hogy abba kellett hagynom.. Letisztult az arcom, újrapróbálkoztam, hátha más a baj, és ugyanúgy 1-1,5 hét után kipattogtam tőle. Annyira szerettem volna pedig :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

sztike

2015. december 9.

Glamour napokon egyértelmű volt, hogy a Max Factor kupont erre váltom be. Nagyon kíváncsi voltam rá, és tulajdonképpen nem is csalódtam. Akkor használom, ha nem fontos helyre megyek, és nem fontos az erős fedés vagy a kiemelkedő tartósság. Erre a célra tökéletesen megfelel. Az illatát meg kellett szoknom, de nem rossz. Az állaga tökéletes, se nem folyós, se nem tömény. A fedése pont elég, egységesít és egészségesebb külsőt kölcsönöz. Én nem használok alá hidratálót, és alkalmi használat mellett nem is érzem szükségét. Nem tömítette el a pórusaimat, könnyű eldolgozni és a színválasztékkal is meg vagyok elégedve (a világos tényleg világos, végre!). Egy gondom van csak vele, ami miatt levonok egy csillagot: fixálom ugyan púderrel, mégis, ha az arcomhoz érek, érzem, hogy ott a krém. Ott marad az ujjamon, ruhán (sajnos másokén is) a nyoma. Órákkal a felkenés után is fog, nem "köt meg" rendesen. Ez a hibája nem zavar annyira, mert végülis nem komoly alkalmakra kenem fel, csak ha hétvégén el kell menni bevásárolni, vagy ilyesmi. Erre a célra újra fogom venni, mert kategóriájában a legjobb, kuponnal pedig főleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 9.

L'Viv

2015. november 29.

Szeretem, de azért nem egy csodaszer. Nekem pont elég a fedése, mivel szerencsére nem túl problémás a bőröm. Mostanában jobban alá kell hidratálnom, mert kicsit szárazabb az arcom a hideg miatt, de amúgy is az utóbbi időben változott a helyzet, és csak csekély olajosodást tapasztaltam. Ennek ellenére még mindig szívesen használom, de azért lassan be kell újítanom valami másra (egyértelműen ez nem a termék hibája). Alapvetően azért jó kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

illesbb

2015. november 25.

1-2 éve használtam. Szerettem is, jól fed, a színe is passzolt, de mégsem lett a kedvencem, egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Niceland

2015. november 25.

3 hete tettem le a MaxFactor másik termêkêt, a facefinity alapozót, mert így decemberre már a natural árnyalata is túl sárga tónusú volt a bőrömhöz. Helyette kezdtem használni ezt a cc krêmet (fair árnyalatban). Nincsenek nagy bőrhibáim, csak a szemem környékén túl vékony a bőröm, és ha extra fáradt vagyok, láthatóvá válnak a kisebb erek, így elsősorban a szárazabb részekre, az orcámra kenek belőle. Az eredmény csodâlatos, még akkor is üdének tűnök tőle, mikor valójában csak a több alvásért imádkozom. A homlokomnál viszont zsíros a bőrtípusom, ott több kárt okozott mint hasznot, több kis pattanásszerű pont jelent meg a bőröm alatt, de mióta oda nem kenek a cc krémből, elmúltak ezek a tünetek. A száraz arcbőrt remekül hidratálja és eltünteti a kisebb bőrhibákat, és szerencsère nem is kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

Zsokaa

2015. november 21.

Nekem egyáltalán nem vált be. Az itteni vélemények miatt vettem meg, amikor még újdonság volt. A Max Factorral eddig csak jó tapasztalataim voltak, még ezért is döntöttem úgy, hogy hazajön velem az üzletből. De nagyon csúnyán fénylett az arcomon. Meg is jegyezték, hogy nem volt jó választás számomra. Pár használat után legalább sikerült eladnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

fausztdori

2015. november 21.

Eddigi legjobb alapozó és CC krém amivel valaha találkoztam! Az én bőröm imádja, a DM Beauty Blender másolatával viszem fel, gyönyörűen, természetesen felül a bőrömre és szépen fed (persze a nagyobb hibákra korrektor kell). Nem sárgít (Fair árnyalat) és tartós, pattanásokat sem okoz. Lepúderezem, tökéletesen megmarad minden a nap végéig. Újravásárlós, ameddig csak lehet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Annamarie

2015. november 20.

Nagyon szépen kiegyenlíti a bőröm. A fedése nekem épp elég, mivel nincs túl sok bőrhibám. Egy jó matt púderrel remekül működik, nekem egész nap kitart így a sminkem. Az árát kicsit sokallom, de glamour napokon 50%-os kupon volt rá, így megérte szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.