Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

nassbetyar

2015. november 12.

Két alkalommal használtam és eddig az a tapasztalatom, hogy szép egységes arcbőrt eredményez, a fedése egy ilyen termékhez mérten elegendő, közepes-gyenge, semmiképpen sem maszk hatású. Durva bőrhibákat nyilván nem fogja elfedni, de egy-két piros foltot, vagy barnásabb pöttyöt szerintem el tud.
Sajnos valamiért nálam most a szárazabb részeket kiemeli, de ez annak is betudható, hogy gyengébben hidratált a bőröm (ezen kellene most dolgoznom, valószínűleg az évszak változása miatt). Alapvetően jó kis termék, még nem tudtam eldönteni ár/érték arányban megérte-e? Akciósan vettem 2600 Ft-ért, 75-ös árnyalatban (mivel nem volt csak bronzos, meg a legvilágosabb, így erre esett a választásom), és még így télen sem üt el nagyon az arcszínemtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

fannikeresztes

2015. november 1.

Elégedett vagyok vele! A száraz bőrömet jól hidratálja. Nagyon világos hideg bőrtónusú bőröm van, amihez a legvilágosabb (40 Fair) árnyalat jól passzol. Púderrel használom, így később csillog át a homlokomon és tartósabb marad. Híg állagú, jól kezelhető. A fedés azoknak jó, akiknek kevés bőrhibájuk van, én korrektorral együtt használom így nekem megfelelő fedést ad. Az eredmény természetes, nem maszkos. Összességében én szeretem! :)
A 40-es árnyalat valóban hideg tónusú, de nagyon világos és az én bőröm közelebb áll talán egy kevésbé hideg árnyalathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Nono96

2015. október 30.

Eddig a Nivea BB krémjét használtam, de az már (a világosabb) túl sötét nekem, ezért féláron megvettem a Müllerben ezt a CC krémet a Fair árnyalatban. A különbség a két alapozó között óriási! A CC krém textúrája selymes és az illata is nagyon jó! Olyan jó érzés felkenni a bőrömre reggel, hogy mindig alig várom a sminkelést! Jól fed, nekem nem zsírosodik tőle a bőröm. Púdert használok és azzal elég tartós. Nagyon nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

Dorcsa

2015. október 29.

A vízhiányos bőröm úgy csillog a "zsírtól" nap végére- ha ezt használom- amilyet már évek óta nem tapasztaltam, és ez nem pozitívum.
Nem érzem, hogy hidratálna, csak zsírosan fénylik, legalább akkor hidratálna. Ez csak úgy "kiül" az arcomra. Azt is észrevettem, hogy hiába fixálom, pár óra után csúszik mászik a fejemen, egyáltalán nem tartós. Zsíros bőrön el se merem képzelni, hogy mit produkál. A színe nekem is rózsaszínes de van egy jó sárgás púderem és azzal tudom korrigálni.
Még szerencse, hogy féláras vétel volt. Meglennék nélküle :/. Ez most a Bourjois Air Mat alapozó mellett a másik nagy csalódás, ami mostanában ért sminktermékek terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Bridddzs

2015. október 28.

Eddig teljesen megvagyok vele elégedve. 40es Natural árnyalatot használom, ami először a kézfejemre felkenve nagyon nagyon rózsaszínesnek hatott... ezért kicsit meg is ijedtem tőle, hogy ennyi pénzért mit fog produkálni?!?! Nagyon jól fed, könnyű textúrájú, eléggé folyékony, így jól eldolgozható.

Újra:
basszus... ezt jól benéztem... nagyon rózsaszínes az arcbőrömhöz képest... természetes fénynél látva, még jó hogy "időben" rájöttem.. egyébként IMÁDNÁM. Így eladóvá vált a kis drága, akit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Újra:

annroi

2015. október 19.

Télre vettem meg a legvilágosabb árnyalatot, egyelőre még keverem az alapozómmal, mert még túl világos lenne (ami, amúgy nálam csoda, mert elég világos bőröm van). A csomagolása nem rossz, könnyen lehet adagolni, az állaga is jó. Kézzel is könnyen felvihető, mondjuk én az alapozóval együtt ecsettel viszem fel. Önmagában alig van fedése, de nem is erre találták ki. Szép, egységes arcbőrt eredményez, nagyon természetes hatású. Nekem ez a fedés sajnos kevés önmagában, de korrektorral rendben van. Pár óra alatt kifényesedik, nagyon. De púderrel lehet korrigálni. Összességében egész jó. (Csak nekem lenne kevesebb bőrhibám:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

fokid1

2015. október 13.

Alapvetően nincs gond a bőrömmel, úgyhogy általában BB krémet szoktam használni, de most dondoltam kipróbálom a CC krémet is, eddig nagyon meggyőző, a mindennapokra tökéletes. Könnyű elkenni, én a kezemet használom, elég tartós is, az illata néha mondjuk zavar, béha viszont kifejezetten tetszik, szóval ezt még nem döntöttem el...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

WorkingClassGirl

2015. október 12.

Ő volt az első alapozó-féle, amit megtanultam hosszú távon elviselni magamon: minden nap felkenni és nem rögtön lemosni, ahogy haza esek. Nagyon szép rózsaszínes a legvilágosabb árnyalata, ami meg volt. Lehet, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Alix

2015. október 8.

Már a második tubussal használom.Kényelmesen,egyenletesen lehet felvinni,természetesnek hat az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

Vikcike

2015. október 5.

A 60-as árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, a Müllerben vettem féláron (félő, hogy kivonják..)! Fedése remek, kellően hidratál, nem szárít, nem fénylik, szép egységes a bőrkép. Érintésálló és nagyon tartós. A legjobb bb/cc krém, amit eddig használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.