Max Factor

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat, csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea-, avokádó- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehértea-kivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigmenttartalmú ajakrúzs még intenzívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

Ár: 2000/db , Eladó: agi.greendaygirl
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: személyes átvétel
Max Factor Colour Elixir Rúzs 755 Firefly árnyalatban
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás:Foxposttal vagy ajánlott postán maradó küldeményként. Fizetés:előreutalással.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Diaaa

2018. április 13.

Chilli: különleges piros szín, nem szárítja a szám, télen nyáron hordható :) hidegben sem cserepesedik ki a szám tőle :) tartósságára sincs panaszom

Dusky rose: rózsaszín árnyalat, sokszor kell újrakenni, mert az ivást sem bírja, de hasonlóan hidratál mint az előző.

Scarlet Ghost: előző színekhez képest ez nem annyira fényes, kicsit szárít is, ez viszont jóval tartósabb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Tiziana

2018. március 27.

Ohh, én ezt nagyon imádom, először is a legfinomabb rúzs, mármint az íze!
( Vigyázni kell mert az ember hamar "megeszi" emiatt.)Rosewood árnyalatot vettem,
ami nagyon szép, de magamon túl barnásnak találtam. Viszont arcpirosítónak
remekül bevált, természetes enyhén napbarnított hatása van világos bőrön.
Valószínűleg újra veszem majd pirosítóként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Ohh, én ezt nagyon imádom, először is a legfinomabb rúzs, mármint az íze!
ami nagyon szép, de magamon túl barnásnak találtam. Viszont arcpirosítónak
remekül bevált, természetes enyhén napbarnított hatása van világos bőrön.
Valószínűleg újra veszem majd pirosítóként.

Natureve

2018. február 12.

Az itt olvasott velemenyek alapjan valasztottam ezt a ruzst. A DMben a Rosewood arnyalat tunt a legtermeszetesebb arnyalatnak, de nekem ez is elegge rozsaszines es max. egyszer kenhetem fel, hogy ne legyen hivalkodo. Egyebkent egeszen tartos, ha tudom hasznalok ala ajakpaolot, ilyemkor egyenletesen kopik. Sajnos ha kimarad, a szam szelere jobban beleul a ruzs es amikor elkezd kopni, ott megmarad a szine foltokban... Alapvetoen az allaga jo, kibir 2-3 orat a szamon ivassal, de picit tobbre szamitottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

eve57

2018. január 27.

Nekem a nourishing családból van meg a 615 star dus pink árnyalat. Annyira finom krémes és hidratáló hatású. Nagyon szépen pigmentált, viszonylag tartós is. De annyira borzasztó illata van. Mint a gyerekrúzsok. Bleh. Emiatt nagyon ritkán használom. De hogy az illat mennyit von le a minőségből az inkább relatív. Viszont vannak jobb rúzsok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Fifi13

2017. december 5.

Joy napok alkalmával szereztem be 2 árnyalatot is belőle (egy nude és egy vörös). Azóta szinte a mindennapok részévé vált. Kellően tartós és nem szárít, eddigi legjobb rúzsaim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

AyaDid

2017. november 26.

A közepesen erős színek alapján a legjobb rúzs, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

A közepesen erős színek alapján a legjobb rúzs, amit valaha használtam.

Joaninha

2017. november 16.

Ajándékba kaptam gyönyörű élénk piros árnyalatban. Kellemes csalódás volt, általában a drogériás rúzsoktól nem várok sokat sem tartósság, sem hidratálás terén és az illatukat sem szeretem. Azonban ez a rúzs kifejezetten tartós és jól hidratál, egyáltalán nem szárítja az ajkakat. A finise szaténos, de az illata kicsit kellemetlen számomra. Evés-ivás után egyenletesen kopik, de persze foltot hagy mindenen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

kisnyuszi83

2017. szeptember 20.

A 894 Raisin árnyalatot tudhatom magaménak, örülök, hogy erre a rúzsra esett a választásom. Simán felveszi a versenyt a kétszer drágább MAC rúzsokkal is. Könnyen felvihető, szépen pigmentált, puhák lesznek az ajkak. Közepesen tartós, napközben korrigálni kell, az evést nem bírja ki. A csomagolás is tetszetős. Igazi alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

ayse

2017. augusztus 17.

Nagyon klassz rúzs.vegre nem szárít.
Szepek a színei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nagyon klassz rúzs.vegre nem szárít.
Szepek a színei.

Plidia00

2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a termék. Teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a termék. Teljes mértékben megéri az árát.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.