Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   3540 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: Missy, Módosítva: 2014. október 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Különleges textúrája miatt a termék használható önmagában, alapozóként, mely a termékhez csomagolt szivaccsal könnyedén felvihető, és tökéletes fedést biztosít, ugyanakkor, ha csak a termékben lévő napvédő faktort szeretnénk kihasználni, akkor csak egy nagy ecsettel oszlassuk el a már lealapozott arcon.

• Hidratálja a bőrt
  • Olaj-és illatanyag mentes
  • SPF15 fényvédővel

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Max Factor Facefinity Alapozó SPF15 Natur 03 10 g
Ár: 3.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
norsesz

2016. május 1.

Netről rendeltem, és képek alapján jó ötletnek tűnt a 02-es ivory árnyalat. Amikor megérkezett, és kibontottam, már akkor sokkolt, hogy mennyire sötét ez az árnyalat, de gondoltam azért kibróbálom, hátha felrakva nem annyira sötét, hát tévedtem. Én Mac besorolás szerint NC15 vagyok, ez a 02-es árnyalat szerintem minimum NC25. Amúgy nem lenne egy rossz púder, mattít, de nem szárít. Önmagában nem túl erős a fedése, de alapozóval teljesen jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

nora.hajdu91

2015. augusztus 26.

Nekem picit szárítja a bőröm, alá kell hidratalni zsíros bőrre is. A fedese közepes. Mindennapi sminkhez nagyon jo, mert gyors és csak be kell dobni a táskába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

2015. február 16.

Egyszer vettem, pár éve, én is valamilyen kuponnal jutottam hozzá olcsóbban. Csak púderként használtam, szerettem, de nem vettem újra, ebben a funkciójában annyival nem tud többet mint egy olcsóbb, és ma már amúgy is a transzparens púdereket részesítem előnyben. Mérsékelt fedése van, szépen mattít. A csomagolása nagyon jó, strapabíró, nem kell félni tőle, hogy kinyílik pl. táskában. Picit hajlamos volt beülni a pórusokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

Krisz78

2015. február 15.

Kb. 2 éve vettem utoljára a dm-ben 50%-os kuponnal.
Ott már nem lehet kapni, de "Iparfümön" beszerezhető.
Imádom.Rendkívül jól és sokáig mattít.Nem poros, nem is látszik, hogy rajtam van.
És nem kell óránként igazgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Kb. 2 éve vettem utoljára a dm-ben 50%-os kuponnal.
Ott már nem lehet kapni, de "Iparfümön" beszerezhető.
És nem kell óránként igazgatni.

Buvarcsemete

2015. január 30.

Imádtam, amíg lehetett a dm-ben kapni. 3-at is elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Imádtam, amíg lehetett a dm-ben kapni. 3-at is elhasználtam.

MissSz*

2014. március 18.

Tökéletes a fedése,mattít és nem kell félóránként ellenőrizni. Nagyon tetszik a kivitelezés,elegáns és praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Lyanna

2014. március 2.

Úgy 3-4 éve vettem meg, 50%-os kedvezménnyel. A csomagolás szerelem volt első látásra, így duplán sajnáltam, hogy a tartalom nekem nem jött be. Az állaga miatt nehezen tudtam eldolgozni, kiemelte a száraz részeket, beleült a pórusokba, és a két legvilágosabb árnyalat nem volt kapható jóformán egyik üzletben sem akkoriban, így a legvilágosabb is, amit meg tudtam venni, sötét volt a bőrszínemhez képest. Nagyon bánom, hogy nem vált be, örülnék, ha egy ilyen szépséget hordhatnék a táskámban - persze csak addig, amíg össze nem törik benne a púderalapozó. Emlékszem, tiszta púder volt utána a sminktáskám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

dzsujja

2014. január 3.

Imádom ezt a préselt por alapozót a hétköznapokra. Nagyon szép fedést ad, abszolút természetes végeredménnyel. Tartós, nem fényesedik ki

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 3.

Katica3

2013. december 8.

Hmm ezt nem is púdernek mondanám,hanem inkább alapozónak.Nagyon szerettem,szépen egyenletesen
lehetett felvinni,egész nap kitartott és a nap végére sem fényesedett ki.Már fogyóban van,ugy hogy ideje újravenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

marlaS

2013. december 8.

Folyton púder problémákkal küszködöm,de ezt a púdert bátran merem ajánlani kombinált bőrtípusra. Szép,egyenletes végeredményt ad,nincs maszkos hatása. A doboz szép,és kényelmesen elfér a legapróbb táskában is,praktikus. Egy mozgalmas nap után sem fénylik tőle az arcom,ugyanakkor mindvégig megmarad a kellemes,könnyű érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!