Max Factor

Ár:   3540 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: Missy, Módosítva: 2014. október 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Különleges textúrája miatt a termék használható önmagában, alapozóként, mely a termékhez csomagolt szivaccsal könnyedén felvihető, és tökéletes fedést biztosít, ugyanakkor, ha csak a termékben lévő napvédő faktort szeretnénk kihasználni, akkor csak egy nagy ecsettel oszlassuk el a már lealapozott arcon.

• Hidratálja a bőrt
  • Olaj-és illatanyag mentes
  • SPF15 fényvédővel

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Max Factor Facefinity Alapozó SPF15 Natur 03 10 g
Ár: 3.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
dzsujja

2013. november 29.

Szép, természetes fedése van. Abszolút elégedett vagyok vele az áráért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 29.

Szép, természetes fedése van. Abszolút elégedett vagyok vele az áráért.

Theodora

2013. november 20.

Volt szerencsém már pár púderhez, eddig ez bizonyult a legjobbnak. Magas fedésű, hosszantartó púder, benne egy 8x5 cm-es tükörrel és szivaccsal. A púder doboza is szép, elegáns aranyszínű. A minősége is jó, nem kelt műhatást. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

jibjab

2013. március 20.

Jó, de nekem kicsit szárított, beleült a pórusokba, kiemelte az apró ráncokat. Szép egyenletes volt a fedése, de kicsit maszkos. Én mindig csak szárazon kentem fel. lehet, hogy ez volt a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

Michelle

2012. december 22.

Még a hazai megjelenésekor kaptam egyet. Maga a szín tökéletes, de rajtam sem alapozóként, sem púderként nem tartós. Hol a hozzá kapott szivaccsal, hol ecsettel viszem fel, ahogy épp alakul, de mindenképpen kis mennyiségben, mert egyébként - szerintem - nagyon természetellenes lesz a hatás. Normál, nagyon enyhén és ritkán fényesedő bőrre használom (használnám). Felvitel után szép ugyan az összkép, de aztán nagyon gyorsan eltűnik a bőrömről; tartósság szempontjából az én készletemben ez teljesít a leggyengébben, akár más alapozóhoz, akár púderhez viszonyítom. Vészhelyzetekre tartom a táskámban, mivel jól zár és elég súlyos darab, így viszonylag könnyen elő tudom varázsolni a táskám legmélyéről is, ha tükörre van szükségem. Ha nagyon nagy a szükség, olykor ráfanyalodom, de ha hosszan vagy csupán hosszabban tartó szép alapra van szükségem, eszembe sem jut, hogy rábízzam magam. A tükör, a masszív tok és a kifogástalan árnyalat miatt három csillag, de alapozóként nálam nem játszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 22.

jakee84

2012. december 22.

Nekem egy sminkes ajánlotta télre a kombinált bőrömnek. Szivaccsal alapozóként használtam, szuper fedése van és nem ad vakolat érzést. Jól megtartja a pirosítót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

RicoCake

2012. október 1.

Barátnőm adta neki túl sötét volt, de nagyon hülye tónusa van kezdjük ott. A fedése hát a mac studio fix púderhez sehol sincs, gyenge fedése van kimondottan nem nevezném alapozónak inkább púdernek, megnéztem az árát mert kiváncsi voltam; 5500 forint!!!! MI VAN?! 10GRAMM TERMÉKÉRT 5500 FORINTOT VAN KÉPE ELKÉRNI A MAX FACTORNAK?! A MAC studio fix púder 15 gramm és 7500 forint, tehát olcsóbbra jön ki sokkal! De gáz, én ezen már csak nevetek XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 1.

baobe

2012. szeptember 6.

Jó az állaga, főleg nyárra, amikor a folyékony alapozókat nehezebben viseli el a bőrünk. Egyenletesen fel lehet vinni, ecsettel is, szivaccsal is. Nem a legtartósabb. A fedése akkor megfelelő, ha nem akarunk durva hibákat elfedni. Nekem a 03-as, natural szín tökéletesen bevált. A "csomagolása" kissé robosztusra sikerült, túlzás ez a mobiltelefonra hajazó külső, súlyban is méretben is lehetne kevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Missy

2012. június 13.

Számomra a tökéletes alapozó. Jó a színe, szépen fed, ahol kell és elég tartós. Biztos, hogy ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Mesi

2012. június 5.

Én hidratált bőrre kabukival viszem fel, mert úgy a legszebb a végeredmény. Nem a legerősebb fedésű (szivaccsal sem, de nekem nem is kell).
Van, hogy alapozóra teszem, de csak ritkán, mert úgy picit természetellenes.
Nem krémes állagú, de nem is teljesen por, érdekes, de jól felveszi az ecset.
Én szeretem, nyáron alapdarab a folyékony alapozóm helyett.
Kevésbé tartós, ez lehetne jobb is. De a pirosító és a bronzosító klasszul bírja rajta.
Ami viszont sovány, az a színválaszték.
(Az összetevőkre kíváncsi lennék)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Van, hogy alapozóra teszem, de csak ritkán, mert úgy picit természetellenes.
Nem krémes állagú, de nem is teljesen por, érdekes, de jól felveszi az ecset.
Én szeretem, nyáron alapdarab a folyékony alapozóm helyett.
Ami viszont sovány, az a színválaszték.
(Az összetevőkre kíváncsi lennék)

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.