Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Müller, DM

Kétfázisú, színes szempillaspirál: a hosszabbító részre kell felkenni a színezett részt.

sokkismalac

2011. július 1.

Én rózsaszínben vettem meg, a rózsaszín magában egész jól használható, a fekete viszont hajlamos "leperegni", a kettő együtt (ahogyan hivatalosan kéne használni) meg nem szereti egymást, csomósodik :(. Igazából csak a rózsaszín dobja fel az egészet, anélkül 2 csillag lenne csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.