Max Factor

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

laural

2016. július 6.

Sajnos nem igazán vált be. Az első használatok alkalmával nagyon tetszett, tetszett a szilikonkefe kialakítása, szép, természetes pillákat tudtam vele készíteni, szép mélyfekete a színe, nem csomósodott, nem pergett, nem kenődött fel a szemhéjamra. Aztán sajnos igen rövid időn (1-2 héten) belül teljesen csomóssá, gyakorlatilag használhatatlanná vált. Összetapasztotta a pillákat, s amikor próbáltam tiszta spirállal szétválasztani őket, akkor pedig pergett nagy csomókban. Valószínűleg a meleg nyári időt nem bírta - én legalábbis nem tudom mással magyarázni a történteket. Nyáron vettem, nem tároltam extrém körülmények között, nem hagytam nyitva, nem is vittem magammal tengerparti nyaralásra, de azért folyamatosan eléggé nagy hőség volt. Ilyen gyorsan még egyik szempillaspirálom sem adta meg magát. A kezdeti eredményért jár csak a pont, utána a nullával egyenlő a használhatósága. Nyárra semmiképpen sem ajánlom, ha hűvösebb időben használtam/tároltam volna, lehet, hogy barátok lettünk volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Leander

2016. június 3.

Jó spirál, könny használni, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Jó spirál, könny használni, nem potyog.

electropanic99

2016. április 30.

Update: Go to spirálom lett. Szaga csak elsőre volt vészes mostanra vagy elmúlt vagy megszoktam. Nem mosódik el szépen elválasztja a szempillámaimat, bejövős.

Egyenlőre szeretem azt mégse helyzet. Kicsit durva a fésűje így sikerül néha szemen szúrnom magam vele, de szépen építhető, nem lesznek tőle póklábaim. Ami először nagyon megrémített az a SZAGA. Úristen, de erős kémiai szaga van... 3* aztán majd meglátjuk, mennyire szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

t.greti

2016. április 10.

Most Glamour kuponnal vettem meg, de féltem, hogy még így is sokat adok érte, ha nem válik be. De szerencsére pozitívan csalódtam, igaz, annyira nem vagyok tőle elájulva, hogy mekkora a márka visszhangja. Végülis szép nyílt tekintetet varázsol, nincsenek póklábak, nem potyog, és nap végén sem kell lerobbantani, kétfázisú lemosóval két simítással lejön. Nem irritálja a szemem (nem bök, nem viszket), nem nehezíti el a pillákat.
A szilikon kefétől mindig is ódzkodtam, de ennél jól használható a kefe.
4 csillagot érdemel, egyedül az ára az, ami visszatart. De ettől függetlenül jó kis spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

A szilikon kefétől mindig is ódzkodtam, de ennél jól használható a kefe.

indibaby

2016. március 31.

Régebben használtam, ez volt az első átütő szempillaspirálom. A márka maradt, az újabbak felé orientálódtam. Ettől függetlenül jónak mondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

bomberoo

2016. január 18.

Glamour vagy Joy napok alkalmából vettem meg. Igazából eszem ágában sem volt ez a spriált megvenni, de mire a DM-be értem, már teljesen ki voltak fosztva a polcok. Szempillaspirált mindképp szerettem volna venni, ezért a megmarad néhány fajta közül erre esett a választásom. Napokig nézegettem otthon, hogy ez bizony nem volt egy jó vásár. Aztán mégis rávettem magam, hogy kipróbáljam. És hát az eredménnyel maximálisan elégedett voltam :) Nagyon jó kialakítású a keféje, nem kenem össze vele magam, mégis brutálisan gyönyörű pillákat varázsolt. Egyetlen hátránya, hogy az ára ellenére eléggé kis szerelésű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Ano

2015. november 16.

A legkedvencebb szempillaspirálom! Csodás, erőteljes fekete szín, kicsi kefe, pont oda viszi fel a festéket, ahova kell, nem kell utána korrigálni. Tény, hogy nem tesz csodákat a szempillákkal, tehát nem lesz 100méter hosszú és űbergöndör, de nem is ezért használom, hanem, mert nem tapasztja össze a szempillákat, nem pereg, nem csomósodik, 3 hónapig kitart. Nekem a többi spirál keféje nem vált be, túl vastagnak találom őket, összevissza kennek. Néha elcsábulok egy-egy újabb darabra, de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Vestara

2015. május 15.

Én is emlékszem még a gésás reklámra a tv-ből, az először furcsának tűnő kicsi kefére, és ha nem is e spirálnak köszönhetően, de hamar áttértem a szilikonos kefékre. Számomra ő inkább a természetes hatást biztosította, nem hagyott mélyebb nyomot bennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Filomena

2014. december 25.

Karácsonyi ajándékba kaptam egyet, nem biztos, hogy a kedvencem lesz de szép pillákat csinál. Nem kenődik el és fel a szemhéjamra, viszont annyira nem csinál kiemelkedő szempillákat, így pl. buliba biztos nem ezt fogom használni, DE egy alap spirálnak jó, én egy Maybelline spirált használok ez fölé és így a kettő együtt tökéletes!!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Black Fairy

2014. július 19.

Imádtam ezt a spirált! Bár kicsit drága, és inkább olcsó alternatívákat keresek, de nagy kedvencem akkor is, az alsó és felső szempilláimat is tökéletesen befedte, nagyon szép színe volt, és a keféje egy álom...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.