Max Factor

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Doriis

2012. február 14.

A vízálló változatát használtam, nem rossz spirál, a keféjét nagyon szerettem. Szép pillákat csinál, alig csomósodik, de nekem elég hamar elkezd leperegni. Még a vízálló is elkezdett elmaszatolódni a szemem alatt, ez különösen zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

gyorsi

2012. február 3.

Nekem az egyik legnagyobb kedvencem. Spirálból kizárólag MF-t használok, vagy ezt, vagy 2000 Calorie-t. Utóbbi sűrűbb pillákat varázsol, ez viszont nagyon szépen elválasztja és hosszítja őket. Viszont valóban elkezd peregni egy idő után. A spirálja nagyon praktikus, nem csomósodik a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

knifeofdreams

2012. január 8.

Sokáig gondolkodtam, hogy 3 vagy 4 csillagot kapjon tőlem, de végül úgy döntöttem, megadom a 4-et, mert a pozitívumokból még mindig több van, mint a negatívumokból, és nem ígér többet, mint amennyit nyújt.
Előnyei:
- nagyon szépen elválasztja a szempillákat, nem ragadnak össze egykönnyen, ami nekem az egyik legfontosabb szempont;
- egy rétegben gyönyörű természetes hatást nyújt, több rétegben pedig igazán drámai pillákat varázsolhatunk magunknak;
- nem teszi rideggé a szempillákat.
Hátrányai:
- a legnagyobb hátránya, ami miatt majdnem 2 csillagot volntam le, a tartóssága, ugyanis kb 6 óra után elengedi magát, és szép lassan elkezd leperegni; ez főleg akkor jelentős, ha több rétegben vittük fel a pillákra;
- a színe lehetne intenzívebb fekete is, nekem szőke szempilláim vannak, és szeretem, ha a lehető legtelítettebb feketét kapom, de ezt ezzel a szempillaspirállal nem tudtam elérni.

Ár-érték aránya elfogadható, bár sajnos azt kell mondanom, hogy nem lett egy örök kedvenc. Szempillaspirál esetén nem szoktam a dolgot a véletlenre bízni, és általában a high end márkáknál maradok (nem sznobizmusból, egyszerűen csak a tapasztalataim ezt támasztják alá), viszont most elcsábultam, és azért összességében nem bántam meg, egy korrekt kis szolid szempillaspirállal lettem gazdagabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

Előnyei:
- nem teszi rideggé a szempillákat.
Hátrányai:

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.