Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   Müller, DM

Reya Arte blog

2014. január 12.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót, könnyű vele dolgozni (ecsettel főleg), szép, természetes hatású. A Soft Candy árnyalatot használom, nekem tökéletesen bevált. Én is akciósan vettem, teljes áron már nem biztos, hogy ezt választanám, ezért 4 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

Kati04

2013. augusztus 21.

Szeretem ez a pirosítót, praktikus a csomagolása, mivel picike könnyen befér a legkisebb táskába is, mégis jó sokáig elég termék, mivel keveset kell csak belőle használni. Az állaga picit ragacsos és gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar fixálódik, de nem lehetetlen eldolgozni. Én ujjal viszem fel, majd egy stippling ecsettel satírozom el, hogy természetesebb legyen a végeredmény. Szépen mutat a pofin és elég tartós is, ha púderrel, vagy por állagú pirosítóval fixáljuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

noisette

2013. június 19.

Ez az első krémes pirosítóm. Eddig a por állagúakat részesítettem előnyben, de még a legdrágább sem volt túl tartós, én meg nem szeretem igazgatni a sminkemet nap közben. Mivel le volt árazva a Rossmannban, gondoltam, mi baj lehet, ha kipróbálom? A Soft Murano árnyalatot választottam, picit tényleg nehéz eldolgozni, de egyáltalán nem lehetetlen, a szín nagyon természetes, és olyan lettem tőle, mint 'kinek rózsákba mártatott orcája született hajnalszínt mutatott', ahogy Vitéz Csokonaink mondaná :D És ez az állapot egész nap velem marad, persze transzparens púderrel alaposan lefixálva. Mostantól csak a krémes állag jöhet szóba, ha arcszínezésről van szó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

blackberrylollipop

2013. április 6.

Egy nagy leárazás alkalmakor vettem, gondoltam kipróbálom. Nekem a "Soft Pink" árnyalatban van. Mivel krémes pirosítóról van szó, felvitele másként alakul mint a púderé. Számomra kicsit macerás eldolgozni, de jó kis színe van. :) Viszont tartósnak nem tartós. Általában délig bírja valahogy, aztán mintha ott sem lett volna...Nem értem miért. Ettől eltekintve viszont szeretem, inkább kisebb alkalmakkor használom, amikor elég a "rövidebb lejáratú smink" is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

Mila85

2013. március 21.

Én is felmarkoltam akciósan a soft candyt, nagyon szeretem, én buffing ecsettel ütögetem a pofimra. Nagyon jó tartós, nem irritál.
Egyébként teljes áron soha nem vettem volna meg...milyen ganyi már ez a kis vacak műanyag tégely ennyi pénzért? mert 500ftért teljesen okés, de nagyon silány minőségű.Előbb utóbb szerintem el is kopik a menetnél. Pedig a matéria elég szupi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

zuleica

2013. február 6.

Ezt is véletlenül vásároltam, mint számtalan sminkcuccot, amik aztán a kukában landoltak. Szeretek tesztelgetni, és olyan szépen kacsintott rám az akciós árával, hogy kihagyhatatlannak tűnt. A soft murano árnyalatot választottam, nem is csalódtam, hihetetlenül passzol hozzám ez a szín. Totálisan természetes. A színről ennyit, mivel szubjektív, de nekem telitalálat. Meglepődve olvasom, hogy mások szerint büdös. Az enyémnek konkrétan semmi szaga nincs, pedig többször szagolgattam mióta olvastam a véleményeket :) viszont más max factor termékkel korábban nekem is volt már undorító, "avas" találkozásom. A felvitellel és az eldolgozással semmi problémám, könnyű felvinni - ujjbeggyel ütögetős módszer, három másodperc, na jó öt - és még tartós is. De ami a legfontosabb, nem irritál! Összességében csak jót tudok róla írni. Bár a csomagolás "gagyi", könnyen letekeredhet a teteje. Legalábbis velem egyszer már megtörtént. Azóta jobban figyelek, hogyha magammal viszem, akkor erősebben rácsavarom a tetejét. Még nem vagyok benne biztos, hogy teljes áron újra venném, egyelőre úgy tűnik :) aztán lehet egy újabb véletlen elém sodor egy újabb szerelmet, az élet már csak ilyen :)

updatenek annyi, hogy beszereztem a soft candy-t is akciósan! Nem is tudom eldönteni melyik a jobb a soft murano vagy ez. Az, hogy teljes áron újravenném-e tárgytalan, hiszen már nem gyártják. Nagyon lassan fogy, pedig szinte minden nap használom és nálam egy egész napot kibír. Gondolkodtam, hogy veszek még egy akciósat, annyira megszerettem, de félek, hogy megromlana. Legjobban az tetszik, hogy teljesen természetes a hatása, pont úgy pirosít, ahogy szeretném, semmi feltűnés, közben meg mégis. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 6.

ancsablogja8

2013. február 5.

Nem szeretem a krémes dolgokat sminkben, de ez az abszolút kedvencem pár hónapja. Rossmannos akcióban vettem potom 500Ft-ért. Hihetetlen könnyű vele dolgozni, tartós, szép szín. Eredeti ára kicsit húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

ananasz1

2013. január 31.

Ha nincs kedvem a sminkemmel foglalkozni, az arcomon kívül a szememre is teszek belőle, spirál és kész a harmonikus, natúr smink. Könnyű vele dolgozni, szép színe van, praktikus kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

fanikof88

2013. január 21.

Imádom. A legjobb krémes pirosító amit valaha használtam. Könnyen felvihető, szép, tartós színek. Akciós áron sikerült beszereznem 2 árnyalatot, de biztosan visszamegyek a harmadikért is. teljes áron sosem mertem kipróbálni, ahhoz túl drága. Ha olcsóbb lenne az eredeti ára és még több színben kapható lenne (pl világosabb árnyalatok, barackszín) biztosan jó párat beszereznék belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

beus12

2013. január 10.

Még régebben vettem akciósan 850 forintért. Előtte még nem volt krémes pirosítóm, de nem okozott csalódást. Nekem a soft pink árnyalat van meg, nagyon szeretem. Nagy előnye, hogy pici és bárhol elfér, tartós, könnyű felvinni. Én is használtam már rúzsként, meg szemre is. Az illatával nincs bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide