Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   Müller, DM

Zirka

2013. január 3.

Én ma szereztem be őt a Rossmannban, kiárusítás van, így 500 Ft-ba került.
Még csak egyszer próbáltam. Úgy érzem kell még gyakorolnom a technikát, mert a végeredmény nem az igazi, de ez nem a termék hibája, hanem az enyém, mert ezelőtt csak por állagú piosítót használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Én ma szereztem be őt a Rossmannban, kiárusítás van, így 500 Ft-ba került.

rose

2012. december 27.

Régóta szerettem volna beszerezni, de nagyon sokalltam a teljes árat érte, ráadásul amikor elszántam volna magam, láttam, hogy az állványon a lámpák melege miatt bepárásodott a felszínük, így azzal a lendülettel tettem is vissza. Most viszont én sem tudtam ellenállni a 900 Ft-os árnak, és mivel egyedül árválkodott a polcon, megvettem, méghozzá a Soft Candy árnyalatot. Az első használatkor sikerült úgy kidörzsölnöm az arcomat, hogy úgy néztem ki, mint egy rosszul kifestett játékbaba, de később rájöttem a technikára, és megszerettem. Nagyon természetes a végeredmény, mintha a saját arcszínem lenne, és nem mellékes, hogy nagyon kevés helyet foglal a táskámban, nem kell mellé ecset. Az eredeti ára miatt viszont csak 4 csillagot kap.

Update: Mostanában ajakszínezőként használom, és elájulok tőle, annyira jó, teljesen úgy néz ki a szám, mintha a saját színe lenne ilyen szép, sokat dob a napi sminkemen :) Vicces, hogy emiatt adok neki egy plusz csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Mesi

2012. október 4.

A soft murano van meg. Szép és természetes hatású, kicsit terrakotta árnyalat.
Ujjbeggyel ütögetem fel, ecsettel nem is próbáltam, mert tetszik így is és gyorsan megvan. Alapozóra használtam, nem kellett dörzsölni, mint ahogy pár kommentben olvastam.
Transparent púderrel fixálom, hogy tartósabb legyen. Az egy munkanapot kibírja.
Ma rúzsként is használtam, teljesen korrekt.
Akciósan nagyon jó vétel, teljes áron drága.
Nincs probléma sem az állagával, sem az illatával, noha én is akciósan vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

A soft murano van meg. Szép és természetes hatású, kicsit terrakotta árnyalat.
Transparent púderrel fixálom, hogy tartósabb legyen. Az egy munkanapot kibírja.
Ma rúzsként is használtam, teljesen korrekt.
Akciósan nagyon jó vétel, teljes áron drága.
Nincs probléma sem az állagával, sem az illatával, noha én is akciósan vettem.

norci

2012. október 2.

A 14-es Soft Pink árnyalatban kaptam ajándékba. Kellemes barackos-.pinkes szín, nagyon szeretem.
Őszintén szólva az elején nem szagolgattam, de aztán kíváncsi lettem és.... pont olyan, mint a nagyim ismeretlen korú rúzsa volt :D Én egyébként nem szeretem ujjbeggyel elkenni, mert az ilyen technikát valószínűleg túl durván alkalmazom és elviszem az alapozót is alóla, úgyhogy mint alternatíva, azt csinálom, hogy durván mosolygok és az almácskákra egyszerűen odaütögetem a tégelyt. Így lesz két-három pacám, amit meg pirosítóecsettel dolgozok el. Nekem ez bevált : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

buborék

2012. szeptember 11.

Én nagyon bírom - egyrészt kicsi, másrészt ujjal is lehet vele gyorsan dolgozni, beleolvad a bőrbe. Két színben van meg, az elsőt még 3500 körül vettem, most a Rossmanban már 800 pízért osztogatják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.

petrush

2012. augusztus 28.

Leárazva vettem, úgy 800 forintért. Azért megéri. az eldolgozást én úgy oldom meg, hogy nem maszatolom, hanem finoman ütögetem a pirosítós ujjbegyemmel az orcám. Az illata kicsit furcsa, mondjuk az a legkevesebb. Engem nem szokott zavarni egy kozmetikum szaga, ha nem kifejezetten büdös. Inkább ilyen vagy semmilyen legyen, mint illatosított, mert azt tuti tele van nyomva parfümmel. Azért nagyon jó, mert pici és nem kell a neszesszeremben nagy dolgot hordani. Nem mondom, hogy csodaszer, de menet közben nagyon jó kis cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Bettina

2012. július 25.

Azért vettem meg, mert egy olyan pirosítót kerestem ami egész nap bírja. Ezt az elvárásomat hozta is. Csak elég nehéz eldolgozni, az ujjaimmal viszem fel az arcomra viszonylag könnyen eloszlatható és építhető. A végén azért átfutok rajta egy por állagú pirosítóval. Kicsit fura a szaga, de én nem szagolgatom. Az ára elég sok, de mindennapi használat során is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

wikke

2012. július 2.

az eldolgozása tényleg iszonyatos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

az eldolgozása tényleg iszonyatos..

Etti

2012. március 8.

Az ára tényleg "sok" ahhoz képest, amennyire jó, vagy amennyit használom, de nyáron pl isteni... nekem ez az élénk hideg halvány rózsaszín van meg, ha picit lekapja az arcom a nap, alapozó nélkül egy kis szempillaspirállal meg valami rózsaszínes szájfénnyel isteni tud lenni:) Csak azért 4 pont, mert én alapozó felé nem tudom se nem szeretem használni, így télen csak pihen. Plusz tényleg drága érte a majdnem 4000 forint. A színei viszont nagyon szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

glamoureverything

2012. február 21.

Először én sem tudtam szépen, egyenletesen felvinni (ujjal szerintem lehetetlen), de egy duo fibre ecsettel nagyon szép, egyenletes eredményt tudtam elérni, próbáljátok meg úgy. (Pl. egy ilyen ecsettel: http://3.bp.blogspot.com/_gBY5UK7RT2Y/TJUwx8goeTI/AAAAAAAAANU/ZJA_nhYnaa8/s1600/Mac+187+Duo+Fibre+Brush.jpg)
Nekem 3 szín van meg, egy világos rózsaszín, egy vörös és egy barnás árnyalat, nappalra is és estére is van köztük megfelelő, a színek jól építhetőek. Összességében nekem bevált, bár az árát sokallom érte, azt hiszem 3-4 ezer ft körül van? De az is igaz, hogy más drogériás márka nem nagyon tart krémpirosítót az állandó kínálatában, online meg sokan nem mernek rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide