Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

banita4

2018. május 26.

Szép, természetes a fedése és nagyon könnyű eldolgozni, rohanós reggeleken tökéletes. Különösebb hidratálást nekem nem igényel, a bőrrel érintkezve nagyon krémes lesz. Praktikus, táskába dobálós kis darab. Az illata kicsit erős de meg lehet szokni. Viszont nekem nem túl tartós, viszonylag gyorsan kopik és a vége felé már nem nagyon bírta a csomagolás, a teteje megrepedt így most már nem táskakompatibilis. :-( Ennek ellenére szeretem használni, újravettem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Kayita

2018. május 3.

Tökéletesen fed és nincs maszkszerű hatása. Sajnos nekem szinte az egész arcom piros, de egy anti-red korrektorral kombinálva ez az alapozó visszaadja az igazi arcom és újra jó érzés a tükörbe nézni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

picitina

2018. április 12.

Imádom! Évek óta használom, pattanásos bőröm van, amit istenien elfed! Van, hogy az arcom bizonyos részeit fedem csak el vele, de legtöbbször az egész arcomra használom és még így is fél évig is kibírja! Kicsi, szóval mindenhova magammal viszem. Azért biztonság kedvéért szoktam rá púdert tenni (tartósabbá teszi, és mattosítja is). Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

alexabeauty

2018. március 7.

Sok fajta alapozót használtam már, olcsótól a relatív drágáig. Ez az első stiftes alapozóm.
Iszonyatosan jó illata van, szerintem finom fahèjas! Azt hiszem 3 árnyalat van, én talaltam a bőrszínemhez. Az állaga nagyon jó az arcon, könnyen kenhető, szépen eldolgozható.
A bőrfelszint nagyon szépen kiegyenlíti.
Az én bőröm nagyon pattanásos sajnos, igy a nagyon erős pirosságot nem teljesen fedi el, ezert 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

A bőrfelszint nagyon szépen kiegyenlíti.

rekabeauty

2018. február 11.

UPDATE: Aknés hatalmas gyulladásos pattanásokat okozott, amiért dolgoztam, azt ez az alapozó 1-2 nap alatt tönkretette :(

Kíváncsiságból vásároltam meg az egész jó vélemények alapján. Sajnos nekem annyira nem vált be. Színe tökéletes, ez az első alapozó ami ennyire passzol. A legvilágosabb van, viszont nagyon világos bőrön sötét lenne! Nagyon hamar olajosodik az arcom, emiatt számomra használhatatlan, kb 4 órát bír ki púderrel és primerrel együtt onnantól szétesik az egész és iszonyatosan csillogok.
Fedése viszont nagyon jó, nem teljes de egy erős közepes. Könnyű eldolgozni.
Ami rettenetes az az illata és nem múlt el rögtön, van, hogy később is éreztem. Katasztrófa, mint egy parfüm ami 50 éve áll a polcon.
Nem mondanám sajnos egy tartós alapozónak, illetve zsíros bőrűeknek sem jó egyáltalán.
Ha valaki hasonló bőrtípussal rendelkezik és gondolkozik ezen, ne vegye meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Fedése viszont nagyon jó, nem teljes de egy erős közepes. Könnyű eldolgozni.
Ha valaki hasonló bőrtípussal rendelkezik és gondolkozik ezen, ne vegye meg.

kismadár

2018. február 10.

Imádom! Nagyon egyszerű és gyors vele az alapozás. Szépen fed, bár vigyázni kell vele, mert picit beleül a ráncokba. Szerintem még soha nem élveztem úgy az alapozó használatot, mint vele! :D Csak húzok pár csíkot, eldolgozom és már kész is. Az illata isteni, tipikus Max Factor Creme Puff illat, púderes, elegáns. Én a 12 True Beige színt használtam, ez nagyon világos bőrre picit sötét, de ha már kap egy kis színt a bőr tavasszal, tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Regina86G

2018. január 18.

Tavaly vettem Glamour vagy Joy napokon. Eddig ez az alapozó vált be a legjobban. Bár legközelebb egy árnyalattal sötétebbet veszek, mert fotókon nagyon világosnak látszik az arcom. Én jónak érzem a fedését, bár tény, hogy nem árt korrektorozni kicsit előtte vagy utána (mikor hogy jut eszembe), de csak, ha nagyon csúnya pattanásom volt éppen. Egyébként könnyen kezelhető, picit megül a ráncokban, de ezért mindig van nálam alapozó szivacs és olyankor eldolgozom kicsit aztán már jó is :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Rin2

2018. január 9.

Nem hittem volna, hogy ilyen árban fogok magamnak alapozót venni. Kényelmes kiszerelés, könnyű felvitel (kézzel szoktam), kevés elég belőle ahhoz, hogy fedjen. Több, mint fél éve megvan és szuperül helyt áll. (Sokáig elég, így nekem mégiscsak megérte.) Az illatával nincs bajom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

honeybya

2018. január 4.

Nagyon szuper fedésű és tartós, én a szemem alá használom a sötét karikák ellen, nekem ez vált be a legjobban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Maja92

2017. december 10.

Van, hogy ezt használom és szeretem főleg ebben a hidegebb időben. Ahogy előttem is írták kézzel a legjobb felvinni, jó a fedése, de púderezés nélkül nem érzem "biztosnak". Amit még nagyon szeretek benne, hogy ha vakuval készül rólam kép és ez van az arcomon nem nézek ki úgy mint egy szellem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499