Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

Joaninha

2017. november 20.

Az illata számomra borzalmas, először azt hittem, hogy megromlott, de nem, csak ilyen a szaga. Az állaga viszont csodálatos, nagyon finom krémes, amire először nem gondolnánk a kiszereléséből adódóan. Tényleg olyan, mintha a kéz melegétől válna krémessé. Én nem alapozóként, hanem korrektor, illetve camouflage-ként használom. Én sem ecsettel, hanem korrektor felviteléhez való kis szivaccsal szoktam felvinni a bőrhibáimra és tökéletesen elfedi őket, bármelyik camouflage termékkel felvehetné a versenyt. Tartósnak viszont nem túl tartós számomra, még púderrel sem.

UPDATE:
Végül nem bírtam megszokni a szagát, ezért megváltam tőle, illetve a színe is túl sárgás volt és azt se sikerült megszeretnem. Nagyon jó a fedése, de egyáltalán nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

UPDATE:

NovakneViki

2017. augusztus 1.

Sokat szemeztem ezzel az alapozóval, aztán a stickes kiszerelés meg a július havi dm kupon miatt elhatároztam, hogy beruházok rá. A fedése valóan nem sok, de fel lehet építeni a kívánt fedést. A finishe nekem abszolút nem púderes, ráadásul egy bizonyos hőfok felett folyik mint a viasz. Az illatáról egy indiai bolt jut eszembe. Jelenleg nem vagyok vele megbarátkozva, többet vártam, talán egy másik, hűvösebb évszakban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

bednem

2017. július 30.

Ár/ kiszerelés ok. Szinte végtelenségig elég, ha nem az egész arc fedésére használjuk. Szem alatti redőkben kicsit megül. 22C felett fénylik, zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Sheila

2017. június 29.

Az életben nem gondoltam volna, hogy nekem ez beválik, pedig ezer éve kapható, de vhogy az volt a kényszerképzetem, hogy zsíros bőrre ez nem jó.
Hát de, sőt. Hibátlan porcelánbaba arcot csinál, szinte púderesre szárad (pici púderrel még fixálható pluszban, de éppenhogy) és alig fényesedik ki, iszonyú tartós. Viszont vékony rétegben célszerű felvinni, vastagabb rétegben maszkos lehet. Nekem szivaccsal működik legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 29.

beautyfordorcsi14

2017. április 19.

A fedése 0, de tényleg. az, hogy egy pirosabb pattanás nem rejt el teljesen oké, de hogy még ki is emeli? borzalmas.
Az arc színét egyenletessé teszi, ami nagyon tetszene, DE ennek az alapozónak szinte lazac színe van.
Jól mattít, ami nálam meglepő, mert sokat kell púdereznem a nap folyamán, ennél az alapozónál elég egyszer. Viszont szárazabb területen nagyon kiemel. A ráncokba nekem beleül, illetve ki is hozza azokat is amiket addig nem is láttam :D
Az illata nagyon fura, valami olcsó kölnire emlékeztet, de hamar elillan.
A kiszerelése bár praktikus, hogy ilyen pici, a tekerő annyira nem jött be...
3200 ft-ért jutottam hozzá, ennyit egyáltalán nem ért. Maximum 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Az illata nagyon fura, valami olcsó kölnire emlékeztet, de hamar elillan.
A kiszerelése bár praktikus, hogy ilyen pici, a tekerő annyira nem jött be...
3200 ft-ért jutottam hozzá, ennyit egyáltalán nem ért. Maximum 2 csillag.

raczjulia

2017. április 13.

Random vettem meg, nem olvastam még sehol se erről az alapozóról, gondoltam teszek vele egy próbát (és milyen jól tettem!). A színe (true beige) tökéletesen illik a kicsit sárgás bőrtónusomhoz. Szépen elfedi a bőrhibákat, erős a fedése, építhető. Szivaccsal szépen el lehet dolgozni az arcbőrön. Nem tömíti el a pórusokat sem. Viszont sajnos a nap végére kicsit átfénylik a bőröm, ez az egyetlen egy hátránya. Ezt leszámítva, számomra tökéletes kis alapozó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Timi92

2017. április 6.

Őszintén nem fűztem túl nagy reményeket ehhez az alapozóhoz, inkább azt mondanám, hogy a kíváncsiság hajtott felé. Valószínűleg nem is mertem volna kipróbálni, beruházni rá, ha nem Glamour napok 50%-os kupon van a kezemben és fél órányi nézelődés után, sem tudtam volna mit választani a Max Factor állványról. Ami végül rávett, hogy "Ő" legyen a kiválasztott, azok az itteni szuper vélemények.
Egyébként pont mostanában vagyok túl egy kisebb Max Factor kiábránduláson, ugyanis az utóbbi szerintem 3-4 elfogyasztott alapozóm, mind a márkától volt és a bőröm valahogy besokallt tőlük...
Nagyon trükkös a termék állaga, először megérinted és "te jó ég, mit kezdjek én ezzel a kemény tömbbel", de a bőr melegére nagyon finoman felolvad és nagyon jól eloszlik a bőrön, remekül építhető és bár nekem elég problémás a bőröm, meglepően szépen terül rajta és a fedése is kielégítő. A pórusokba sem ül bele, talán annyi, hogy ha túlzásba esik vele az ember, akkor el lehet menni egy maszkos irányba.
Na és a szín. A Max Factoros csalódásom abban is gyökerezik, hogy hiába választottam mindig a boltban kapható legvilágosabb árnyalatot, egyszerűen túl sötét és sárgás volt, ennek viszont 12 True Beige (ismétlem Beige!) árnyalata majdnem tökéletes a világos bőrömre..
Nekem egyébként ez az alapozó mind a kiszerelése, mind az illata, az állaga, a maga kis eleganciája, egyszerűsége miatt, egy kb. 40-es, 50-es, érett nő táskájába illik a legjobban. Talán ez az egyszerűség benne a csábító :) Számomra egyébként az alapozó eddig egyenlő volt a folyékony állaggal, de most ez megváltozott bennem, ugyanis nem is gondoltam volna, hogy ennyire működőképes egy ilyen formátumú termék. Az illata nekem elsőre rumos-diós, amolyan nagyi parfümje ...szerintem pont ezzel is utalnak á, hogy itt nem a tinik a célcsoport, illetve a leírásban is látható, hogy "kisimítja a ráncokat"..De mindezektől függetlenül, szerintem akármelyik korosztálynak, akár egy kicsit problémásabb bőrűeknek is érdemes lehet kipróbálniuk.

Ui.:Ja és plusz pont, hogy ez tipikusan az a táskába való, utazás közben, egy hosszú nap folyamán sminkünk korrigálására tökéletes kis társ, ugyanis nem tud kifolyni, nem tudsz belőle túl sokat kinyomni, sem összemaszatolni magad vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

reekkii95

2017. március 21.

Teszi a dolgát nagyon szeretem, könnyen eldolgozható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Teszi a dolgát nagyon szeretem, könnyen eldolgozható

gtkitti

2017. március 7.

Hű csatlósom minden nap. Tökéletes fedés, kellemes illat, lassan fogy, ugyanis kevés kell belőle. Nem kelt olyan érzetet, mintha valami nehéz krém lenne az arcodon. A kéz melegétől olvad, egyenletesen el lehet oszlatni, és ez alatt is lélegzik a bőröd. Nekem ez a tökéletes ötcsillagos csodaszer. Az árát bőven megéri. Egy fél éve vettem, és mindennapos használat mellett kb fél centi fogyott belőle. A kiszerelése is nagyon ötletes, könnyen használható, és akár táskába dobálósnak is jó, ugyanis nagyon jól zár a kupak, és kis helyet foglal. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Beu

2017. március 6.

A szaga, mert ez szerintem már szag, nagyon erős, egy az egyben olyan, mint a bútorspré. Hamar kifényesedik rajtam, és a színe egy idő után oxidálódik. Fedése egyébként egészen jó, közepesnél egy kicsivel jobb. Valószínű, hogy korrektornak elhasználom alapozó alá, és akkor talán nem lesz kidobott pénz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499