Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

ASzandra

2017. február 28.

Másfél éve akadtam rá erre az alapozóra, azóta örök darab a készletemben. True Beige - 12 árnyalatot használok (alapjában nagyon fehér bőrű vagyok), nyáron ez egy kicsit világos, ha sikerül némi színt összeszednem. Mivel nálam inkább korrektorként funkcionál, a világosabb szín nem zavar, a fedése pedig tökéletes, mindent bőrhibát eltűntet!
Az állaga valóban krémes, ujjbeggyel, blenderrel is könnyen eldolgozható.
Ránc-simító hatását nem tapasztaltam, felvitel előtt viszont muszáj alaposan hidratálni, mert nagyobb mennyiségben használva szárít. Ez akár előny is, ha csak pattanásra van kenve :)
Rengeteg ideig elég, nagyon megéri az árát. Müllerben gyakran akciós, vagy joy napok alatt is jóval olcsóbban hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Az állaga valóban krémes, ujjbeggyel, blenderrel is könnyen eldolgozható.

bugosgizi

2017. február 23.

Számomra csak úgy magában semmi extrát nem mutat. Viszont ha vegyítve használom a Catrice alapozómmal akkor instant gyönyörű és hibátlan bőr ami egész nap ugyan olyan szép és egységes.
Szóval a jó együttműködése miatt nem tudok rá rossz szemmel nézni. Ezért le sem tudom pontozni ennél jobban tiszta szívből. Lehet elpuhultam és már nem nézek annyira kritikus szemmel a termékekre de ha van egy jó B terve az embernek a használatra akkor miért ne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

honey14

2017. február 1.

Nagyon jó fedése van! Amikor az arcom megviselt, mindig hozzá nyúlok segítségért, hiszen szinte mindent eltűntet. Szeretem benne, hogy nem érzem, hogy az erős fedés ellenére elnehezítené az arcom, nem fényesedik ki. Hosszan tart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

2016. december 25.

Nagyon erős fedésű alapozó, intenzív illattal. Praktikus kiszerelés. De ha tágak a pórusok, csodálatosan kiemeli mindet..T-vonalon kívül fantasztikus, de a T-vonalra nagyon nem jött be. Azóta rájöttem, hogy nekem jobban beválnak emiatt a folyékony állagú alapozók. Nem is tudom, hány pontot adjak...mert a termék jó, a pórusaimról meg nem tehet. 4 csillag, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

zsii

2016. december 15.

A fedése lehengerlő, nagyon kevés is elég belőle. Mindennapi használatra sok, de néha-néha jól jön.
Elég zsíros, ami így télen nem is baj, nyáron egyelőre nem tudom elképzelni.
Annyi vele a problémám, hogy nem azt az igazi baba arcot adja, amit elvárnék egy ilyen intenzitású alapozótól. Beleül a pórusokba, így egy kicsit öregít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Elég zsíros, ami így télen nem is baj, nyáron egyelőre nem tudom elképzelni.

tamcsiii

2016. november 22.

A kommentek alapján esett rá a választásom. Sokan írták hogy kiemeli a bőrhibákat de én ezt nem tapasztaltam. Szép a fedése, teljesen eltünteti a kis ereket és a pirosságot.Kicsit féltem a kiszereléstől de elég régóta bírja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

timiss

2016. november 19.

Hol szoktátok beszerezni? Drogériákban már évek óta nem látom ezt a korrektort, pedig nagyon szerettem:(
Azt tudom, hogy neten rendelhető, de sajnos számomra nem megoldható egyenlőre...Van olyan drogéria ahol meg tudom vásárolni?
Köszike előre is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Köszike előre is:)

Magneto

2016. november 4.

Kutatómunka során esett a választásom erre a termékre, kommentek, kommedogén összetevők stb. ár, beszerezhetőség színek, szóval átnéztem jó pár lehetőséget a honlapon, és ez a termék lett a befutó. Tényleg olyan, mint ahogy a kommentelők leírják, az INCI-je nem a leginteligensebb, sajnos okoz komedókat, de legalább nem gyulladt pici pattanásokat... legalább. Nekem. Jól fed, nagyon krémes, sárgásak a színek, de pont ilyenre van szükségem, tartós, lassan fényesedik át és az is nagyon visszafogottan, nem teljesen matt nekem úgy tűnik, az illata nagyon nehéz és tömör, a viselése is kicsit nehéz, az ára nagyon is megfizethető. Eddig a legjobb amit "alapozó" gyanánt használtam, és picike utaztatható, és mégis szerintem legalább 1 évig elleszek vele, pedig mindennap használom. A nyári meleg hónapok nem fognak kedvezni a terméknek és a használhatóságának ha megolvad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 4.

fairynorah

2016. október 30.

A legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Még csak primer fölé használtam,de eddig nagyon meg vagyok elégedve vele: szépen terül,megfelelő a fedése, tartós-rajtam egy teljes napot is kibírt minimális kopással és átfényesedéssel :)) Egyedül az illata horribilis,de ezért pontot nem fogok levonni :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

vwrita91

2016. október 17.

Kicsit tényleg sárgás, de nem vészes! Nagyon szuperül fed és púderrel fixálva nagyon szép felületet ad az arcomon, pedig tágak a pórusaim és szokott lenni 1-1 kisebb pattanásom is. kicsit hamar fényesedik, de napközben egy kis púder és már jó is estig :) Korrektornak is és alapozónak és jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499