Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

Anetty

2016. október 9.

Féláron jutottam hozzá, így végképp megérte. Nem rossz termék, bár én nem napi rendszerességgel használom, de eddig nem okozott pattanásokat és szépen is fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Fannus0308

2016. október 9.

Elkepeszto fedese van! En nem hittem a szememnek amikor kiprobaltam. Alapvetoen nincs gondd a borommel, de ritkan kijonnek merges pattanasaim es teljes mertekben eltunteti. Amivel bajom vam hogy rozsaszines az en borom pedig sargas, ezert csak korrektorkent hasznalom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Tamara91

2016. szeptember 23.

Én inkább korrektorkent használom! De nagyon szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Én inkább korrektorkent használom! De nagyon szuper.

Hales

2016. szeptember 22.

A zsíros bőrömmel nagyon jól kijön, tetszik a fedése is. Összességében szererem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

pantyus

2016. szeptember 14.

Nagyon szeretem, már több mint egy éve használom. Szuperul fed! Ecsettel könnyedén felvihető!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Lilienneee

2016. szeptember 14.

Szerintem nagyon jó termék. Jól fed, szeretem, hogy nem liquid állagú, és sokáig elég.
Viszont kipróbáltam az eggyel sötétebb árnyalatot (13as) a bőrömön (meg is vettem, hála a drogéria fényeknek, nem vettem észre a különbséget) és nekem nem passzol...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 14.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Minimum 5 éve ezt használom, leginkább korrektorként. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Minimum 5 éve ezt használom, leginkább korrektorként. Kedvenc.

Dike01

2016. szeptember 2.

Miért nem találtam rád hamarabb?:D Emagon találkoztam vele én is valami 1500 ftért sikerült beszerezni akció keretein belül. Nem bántam meg,hogy megrendeltem. Az elérhető árnyalatok közül a legvilágosabb landolt a kosaramban. Mikor megérkezett rögtön megcsapott az erős "parfümösfahéjjas"?? illata ,gondoltam ez lesz ami majd eltántorít az egésztől.. De nem így lett , elég volt pár csíkot húzni az arcomra és alaposan eldolgozni ecsettel az illata hamar elillant és nem maradt hátra semmi csak tökéletes fedés. Kis púderrel fixálva a kritikusabb részeken bírta egész nap a melegebb napokon is. Amit hiányolok a termékből az a fényvédő de ezt is elnézem neki mert amúgy is használok fényvédőt alapozás előtt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Lettike77

2016. augusztus 16.

Pár hónapja sikerült megrendelnem 2000 Ft-ért Emagról. Nagyon tetszik a kiszerelése, csak pár csíkot kell húzni, és az ecsettel egyenletesen lehet eldolgozni. Az illatta számára furcsa, de megszokható. Nagyon tartós, napvégére csak a száraz részeket emeli ki kissé. Akinek száraz a bőre, ajánlom, hogy egy jó hidratálókrémmel kezdje az alapozást. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Skincaremania

2016. augusztus 15.

Nahát, valamiért ide nem véleményeztem még. Tavaly vásároltam meg, nem is használtam sokáig, sokat változik a bőrszínem az időjárás miatt, de most újra aktuális, mert lett egy kis színem, így nyár végére, úgyhogy előkaptam. :) Nagyon tetszik, hogy ilyen kis stiftes a megoldása, nem kell bajlódni, hogy szétfolyik a felvitelekor, nagyon hamar felkenem, húzok pár csíkot az arcomra, és szétdolgozom az ecsettel, pár perces művelet nálam. Ki lehet tekerni, látom, hogy mennyi van még. Sok alapozónál nem lehet ezt megállapítani. Illata igazi ikonikus Max Factor illat, bevallom, én imádom. Nagyon sokan nem szeretik ezt a jellegzetes illatot. Nekem hiányozna, ha nem lenne. :) Fedése a drogériás alapozókhoz képest jó, közepes fedésnél jobbnak mondanám, nem az a betonbiztos erős fedés, de azt nem is drogériában kell keresgélni. Vágyom nagyon egy olyan alapozóra, de sajnos még nem sikerült megtalálnom. Tartóssága szuper. Nap végéig nekem nem mozdul, bár nagyon vigyázok is rá. Pluszban Manhattan porpúderrel fixálom, biztos, ami biztos. Zsíros bőröm a kritikus helyeken, orr-áll hamar átfénylik, de púderrel orvosolom a problémát.Összességében meg vagyok vele nagyon elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499