Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

Skincaremania

2016. augusztus 15.

Nahát, valamiért ide nem véleményeztem még. Tavaly vásároltam meg, nem is használtam sokáig, sokat változik a bőrszínem az időjárás miatt, de most újra aktuális, mert lett egy kis színem, így nyár végére, úgyhogy előkaptam. :) Nagyon tetszik, hogy ilyen kis stiftes a megoldása, nem kell bajlódni, hogy szétfolyik a felvitelekor, nagyon hamar felkenem, húzok pár csíkot az arcomra, és szétdolgozom az ecsettel, pár perces művelet nálam. Ki lehet tekerni, látom, hogy mennyi van még. Sok alapozónál nem lehet ezt megállapítani. Illata igazi ikonikus Max Factor illat, bevallom, én imádom. Nagyon sokan nem szeretik ezt a jellegzetes illatot. Nekem hiányozna, ha nem lenne. :) Fedése a drogériás alapozókhoz képest jó, közepes fedésnél jobbnak mondanám, nem az a betonbiztos erős fedés, de azt nem is drogériában kell keresgélni. Vágyom nagyon egy olyan alapozóra, de sajnos még nem sikerült megtalálnom. Tartóssága szuper. Nap végéig nekem nem mozdul, bár nagyon vigyázok is rá. Pluszban Manhattan porpúderrel fixálom, biztos, ami biztos. Zsíros bőröm a kritikus helyeken, orr-áll hamar átfénylik, de púderrel orvosolom a problémát.Összességében meg vagyok vele nagyon elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

cheerface

2016. július 17.

Könnyű vele dolgozni, jól fed, én szinte csak korrektorként használom. Kicsit sűrűnek érzem, de nem zavaró. Ellenben amivel nem tudtam megbarátkozni, az az illata... Ettől eltekintve egészen jó alapozó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

miraolajos

2016. július 14.

Ajándékba kaptma de egy kicsit sötétebb szín mint a bőröm ezért contoure-hoz használtam legtöbbször de a szemem alatti karikákhoz is bevált. nagyon kellemes krémes az állaga nekem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

DaranyiDora

2016. július 4.

Bisque Ivory színben vettem ami egy kicsit rózsás színű, sötétebb bőrre ajánlom. Nagyon jó fedésű alapozó.Tökéletesen passzol a színe. Utálom az illatát tipikus öregasszonyos illat...bruhhh😡😡 amúgy egész jó kis alapozó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

passing21

2016. június 17.

Merem állítani, hogy a maxfactornak vannak a legjobb alapozói. Nagyon jó a fedése és az állaga, bár nekem kifényesedik pár óra után, és összegyűlik helyeken az arcomon, azért az összképe jó. A színek nem a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Zsceeeka

2016. június 15.

Nagyon szeretem, bár régebben használtam alapozóként is, mostanában inkább korrektorként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Feketebarbi

2016. június 4.

Erōsen fed, netrōl széles színskáláról rendelhetō. Jól keverhetō színek, kontúrozásra is szuper és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

pulykus

2016. május 24.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Kolléganőm ajánlotta, Ő a tűzfoltjai miatt használja. Számomra tökéletes az állaga, könnyen felvihető pillanatok alatt. Praktikus kiszerelése miatt mindig magammal hordom. Azt sajnálom, hogy csak két árnyalatatban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

nussera

2016. április 21.

A drogériás fények becsaptak, pedig ilyen ritkán történik. A 12-es árnyalat is nagyon-nagyon sötét. Az illata pedig nagyon erős, számomra kellemetlen, öregasszonyos. Sajnos így hordani sem nagyon tudtam, csak pár csíkot húztam a kezemre vele. A fedése elég erős, más pozitív tulajdonságot viszont nem tudok mondani róla sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

illesbb

2016. február 21.

Nagyon gyorsan fel lehet tenni ezt az alapozót. Húzok néhány csíkot, majd kézzel eldolgozom. Púder nélkül elég hamar kifényesedik, púderrel jobb használni. De valamiért csak akkor szeretem használni, ha nincs rajtam 8-10 óráig, csak mondjuk 4-5 óráig, mivel utána valahogy már nem olyan az összkép. De amúgy nem rossz alapozó, mivel nagyon gyorsan el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499