Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

hvcs

2015. október 15.

A fedése erős, a bőrhibákat ügyesen el lehet rejteni mögé, eldolgozni könnyű, az állaga kellemes. Persze nekem elég sokat változik a bőrszínem tél és nyár között, és a télies világosabb árnyalatot így ősszel is inkább csak korrektornak tudom használni, de persze annak is szuper. És ami a sminkek közt egyáltalán nem alap: ténylegesen betartja a shelf life-ot, azaz évekkel a vásárlás után még mindig ugyanolyan minőségű, mint újkorában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

edestyukom

2015. október 3.

óóóó nekem volt ilyenem és mennyire szerettem:) emlékszem milyen finom volt az illata és a zsíros, pattanásra hajlamos bőröm is jóban volt vele. bár én nem alapozónak, hanem korrektornak vettem, a max factoros lány ajánlotta a dmben. szem alá tökéletes volt, pattanásokat szépen elfedte (és nap végére nem lettek kétszer akkorák alatta), a színe nagyon szép természetes. és most jöttem rá, hogy nekem újra kell egy ilyen kis stik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Mildi81

2015. augusztus 30.

Nagyon sok alapozót kipróbáltam már.Azt kell,hogy mondjam,nem rossz,sőt!!! Bár még csak egy napja használom,de simán tud annyit mint egy drágább alapozó! Nekem problémás bőröm van,nem pattogok ki tőle a pórusokat is szépen elfedi.Kifényesedik a bőröm 1 -óra ut.de egy jó kis mattító krémmel és púderrel lehet rajta segíteni.Én még nem találtam olyan alapozót amitől ne fényesedett volna ki a fejem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Petyuska

2015. augusztus 26.

Évek óta nagy barátságban vagyunk, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen fed, eléggé tartós is, kellemes az illata. Az orrom környékén szárítja a bőrömet, de nem vészesen. A rossmannban általában 2500 Ft környékén lehet hozzájutni, ennyit nagyon megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

JOOP30

2015. július 24.

Sokáig tart,kicsi kell belőle!A legjobb alapozás!!Amióta kapható, ezt használom alkalmanként!Jó pár éve már :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

Carillon

2015. július 11.

Még Angliában szereztem be az első darabot 97ben azóta imádom.Nagyon jó az állaga és iszonyat jól lehet vele dolgozni,jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

vichikee

2015. május 27.

legalább 6-7-szer újravettük már, nagy kedvenc hosszú évek óta. Én a 12-est használom, anyumnak is van és ő is szereti. Most már leginkább korrektorként funkcionál számomra, mert alapozónak túl nehéz és hosszútávon szárít, viszont problémásabb napokon csodákra képes. Fedése jó, állaga aránylag könnyen eldolgozható(főleg szivaccsal) és tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Sindy6

2015. április 30.

2-3 hete használom és mostanában vettem észre, hogy nagyon nagyon fincsi illata van. Nagyon megkedveltem ezt az alapozó/korrektort. Én csíkocskákat húzok néhány helyen az arcomon + a maybelline új alapozóját használom ami 3 hét után észrevehetően bőrszépítő hatással rendelkezik és a kettőt együtt eldolgozom. Fogalmam nincs, hogy melyiktől, de úgy veszem észre, hogy javult a bőröm állapota. A max factort ha magában használom akkor is nagyon szép eredményt lehet elérni. Nekem egyáltalán nem maszkos és irritációt sem okoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

adel.fiore

2015. február 17.

A 12-es True Beige árnyalatot használom, szépen passzol a bőrömhöz, szinte alig kell eldolgozni. Iszonyat jól fed. Kb. 1-1,5 éve vettem, majdnem minden nap használom, és csak a fele fogyott el... anno olyan 3000 forint körül vettem a DM-ben. Ha sokat tolok belőle és nem mosom le alaposan, akkor kicsit pattisodok tőle, a tekerőjével időnként van egy kis macera, mert ha elkezd fogyni, akkor már nem húzza vissza olyan könnyen a festékes részt. Nyáron muszáj púdert tenni rá, mert akkor durván izzadni kezd az arcom tőle (nem hagyja lélegezni a bőrt). Ezek miatt levonok egy pontot, de egyébként nagyon hasznos számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Almaszorp

2015. február 11.

Kedvenc alapozóm évek óta, elfedi amit kell, elég vékony rétegben, természetes hatása van. Viszont az összetevői hagynak kívánnivalót maguk után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499