Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

Almaszorp

2015. február 11.

Kedvenc alapozóm évek óta, elfedi amit kell, elég vékony rétegben, természetes hatása van. Viszont az összetevői hagynak kívánnivalót maguk után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

baobe

2015. február 8.

Szem környékére, korrektor-alapozóként használom. Arra nekem tökéletes! Szaga nem jó, de még elmegy. Alverdék rosszabbak, de azokat is meg szoktam venni, a jó összetevői miatt. Az 1 pontlevonást az összetevők + nem jó illat miatt kapta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 8.

prettywoman

2015. január 19.

korrektorként használom én is, kozmetikus ajánlotta és mernék neki ellent mondani, a nagyon piros pattanásokra azért többször is fel kell vinni, valóban sokáig kitart, elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 19.

cateye_007

2015. január 13.

Nagyon régen már használtam, és most megláttam a Rossmanban, hogy le van félárazva, azonnal vettem is belőle. Alapozóként szerintem nem igazán jó, borzasztó tömény és elég gyorsan át is fénylik (legalábbis régen így voltam vele), de korrektornak kiváló, nagyon jól fed és brutál sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

floracska6

2014. november 3.

iszonyat jól fed! korrektorként érdemes használni, az egész bőrre használva maszk hatású. a patik, bőrhibák elfedésére ez a legjobb korrektor, viszont mindennapokra én nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

nagyheni92

2014. szeptember 15.

Fúúú..na szóval..nekem vegyes bőröm van, de IMÁDOM. Én korrektorként szoktam használni az alapozó alá. szerintem nagyon jól fed és nagyon kevés kell belőle :-) Mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Opille

2014. szeptember 11.

Száraz bőrre, vagy téli hidegben akár kombira is nagyon kellemes, jól fedő alapozó. Nekem a szivacslabdával sikerült a leggyönyörűbben felpuffogtatni, nagyon szép a végeredmény. Sajnos a tartóssága nem a legjobb, és a szemkörnyékre vagy nagyon nagyon vékonyan kell felvinni vagy inkább valami mást használni, mert a ráncokba beleül. De amiért nem kap öt csillagot tőlem az a tolakodó, régimódi, nyanyás szaga, az a bizonyos maxfactor szag. Igaz ez egy régi ikonikus termékük mint a Creme Puff, valószínű ezért nyomják még ma is ugyanazt a parfümöt bele azóta is, mint ami divatos volt mikor megalakult mittudomén hányban a cég a hagyományt őrzendő, de már 2014 van, ideje lenne újítani valami modernebb illatra, mondjuk semmilyenre például.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499