Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: nagyorsolya78, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tökéletesen fed, így egyenletes arcbőrt biztosít a színes sminkhez. Az alapozó lehetővé teszi, hogy minden nehézség nélkül használhatsd a Max Colour Effect kollekció termékeit, mindemellett tartóssá teszi az elkészített sminket.

bo_kalandoz

2013. május 27.

Eredetileg nem ezt a terméket akartam vásárolni, de csak ebben volt olyan árnyalat, ami illeszkedik a bőrömhöz. Ami miatt nagyon szeretem, az az, hogy nem hámlik tőle a bőröm - sajnos ez a korábbi alapozónál gond volt.
Könnyű eloszlatni a bőrön, gazdaságosan adagolható (egyszerű tubus) kellemes, hamar elillanó illata van, szuper.
Egyetlen hátránya, hogy nem bír ki egy egész napot, viszont éppen ezért könnyű lemosni nap végén... :) Azért én kicsit több fedést várok el egy alapozótól, na. Lehet viszont rétegezni, anélkül, hogy maszkhatást eredményezne, tehát amikor fontos, hogy egész nap egyenletesen szép legyen a bőröm, viszem magammal, és kijavítom a 'lekopott részeket'. Nem biztos, hogy újra vásárolnám, de nagyon hálás vagyok érte, hogy nem hámlik tőle a bőröm. Ja, és ár-érték arányban korrekt. (Ahogy elnézem, kb. egy évig fog nekem kitartani a tubus.)

Update: másfél évig kitartott :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Update: másfél évig kitartott :)

Lujza1104

2013. április 20.

Nem szeretem az alapozókat, valahogy nagyon idegenkedem attól, hogy napról napra egész nap valami cucc fedje az arcom, kiváltképp ilyen szép időben. Ugyanakkor a pattanás utáni hegekkel sajnos nem tudok mit csinálni, hiába a BB krém a korrektor, egyik sem takarja annyira, amennyire kéne. Ezért ma kerestem valamit, ami maszkhatás nélkül, könnyű viselést biztosítva mégis csak segít elhalványítani ezeket a hibákat. Erre esett a választásom, persze a véleményeket csak most utólag látom, de örülök is neki, mert ha előbb olvasom el mit írtok róla, akkor nem vettem volna meg.
Natural árnyalat van meg, ez a 2. szín, az első is passzolt volna a bőrtónusomhoz, de végül ezt választottam, tekintettel arra, hogy azért mégis csak megfog picit a nap, illetőleg inkább az arcom sápadtsága miatt tűnök fal fehérnek. Nagyon jó színt választottam, tökéletesen illik az arcbőrömhöz, ugyanakkor ténylegesen nem azt emeli ki, hogy milyen sápadt vagyok, kellemes összhatást eredményez. Épp annyira fed, amennyire én gondoltam, arra a pár hegre pont elég, de szépen egységesíti az egész arcom, se maszkhatás, se kényelmetlen viselet.
Nekem is zsíros a bőröm, meglátjuk mennyire fog átütni. Addig is 5 csillag mindenképpen, estig mondjuk úgy is kiderül, ha nem bírja az arcom, bár engem biztat az, hogy olajmentes, valamint zsíros bőrre való mattító hidratálót használok, meg jó minőségű porpúdert is. Na mind1, majd jövök update-elni :D

Update: nem fénylik át, sokáig kitart. Nagyon örülök, hogy megvettem ezt az alapozót, mert nekem tényleg nagyon bevált. Ami számomra a legmegdöbbentőbb, hogy mikor felkenem, akkor sem csillog (ahogy régebben a többi alapozó tette), így pár óráig akár púder nélkül is elhordhatnám (talán el is fogom). Az arcbőröm tényleg szép egyenletessé teszi, ugyan az erősen gyulladt patikat, sebeket nem fedi nagyon el, de egyébként - ahogy a nevében is benne van - ennek nem is az a funkciója, egyenletessé teszi az arcbőrt, magyarán nem lesz az, hogy az orrod körül határozottan pirosabb, míg a fülednél meg fehérebb. Tehát amiatt nem vonok le pontot, hogy nem olyan hú de erős a fedése, mert ez nem olyan alapozó. Mindenesetre elég likely a dolog, hogy kedvenc marad, hacsak nem leszek tőle nagyon ragyás vagy nem alakul ki valami allergiás reakció (nem jellemző egyébként), mert minden tekintetben tökéletesnek találom. Szerelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Fanncsyy

2013. április 16.

Az a bajom ezzel az alapozoval, hogy nem telik el felora es fenylik a borom eleg durvan
. A fedesevel nincs problemam, a szine iszonyat eros, nappalra semmikep sem ajanlom maximum ilyen esti alkalmakra. Most szinte 2x hasznalatosan all a furodoben, elofordul h felkenem hatha jonak gondolom de csalodnom kell mindig.. :S Nem dobom ki mert eleve kb 3500ft volt es annyira nem rossz alapozo. Majd jo lesz valamikor. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

tanita

2013. január 8.

Sajnos zsíros a bőröm, és pár óra alatt már fénylik is az alapozó alatt. A fedése is lehetne kicsit jobb. Maszkhatása viszont nincs. Ettől a márkától azért többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

szpirita

2012. december 30.

Látom, nagyon megoszlanak a vélemények... Én szeretem ezt az alapozót. Csodát nem kell várni tőle, nem fed erősen, inkább csak a tónus kiegyenlítésre jó. Nekem az arcom közepe, szem alatt, orr, áll rész sötétebb, mint a szélek. Ez ezt szépen elrejti. Az enyém natural 50 áranylat, természetes, tökéletesen illik a bőrömhöz, ami nem jellemző a MF alapozóimra. Sajnos egyáltalán nem tartós. Számomra leginkább a könnyű, természetes finishe miatt jön be, kellemes viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

Bucanka

2012. december 19.

Egyszerűen gatyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Egyszerűen gatyi!

anelim

2012. október 15.

Az egyetlen komolyabb gondom vele - és ezt láttam, már mások is írták - hogy hajlamos a bőrt kifényesíteni pár órás használat után, úgyhogy ha ezt használom (és egyébként enyhe sminkkel, pár órás nemtúlfontos kiruccanásokhoz ezt szoktam), mindig bedobom a táskába a púderdobozt. Amúgy könnyen felvihető, jó állagú, nem kell belőle túl sok, viszont nem fedi el a komolyabb bőrproblémákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

ancsibancsi

2012. október 3.

Számomra megfelelő alapozó. Igaz, kicsit kifényesedik az orromon meg a homlokomon pár óra múlva púder nélkül, de púderrel teljesen tartós. Jól fed, szép egyenletes színű arcbőröm lesz tőle, természetes hatású. Illata szerencsére nincs, nem értem miért kell az alapozókba illatkomponens. Az egyetlen hátránya az, hogy úgy érzem, nem lélegzik a bőröm alatta, mintha eltömítené a pórusokat. De ezen kívül elégedett vagyok vele, a színe is pont illik az arcbőrömhöz.

Update: Sajnos a véleményem formálódott a nyár során. Kombinált bőrtípusom lévén a T-zónában képes borzasztóan kifényleni az arcom, persze erre a nyári 40 fok még rátesz sok lapáttal. Nyáron számomra használhatatlan volt, lefolyt, a púder sem tartotta meg. Azóta többféle alapozót kipróbáltam és rá kellett jönnöm, hogy ez egy kényelmetlen alapozó... A két negatívum miatt levonok kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

norci

2012. október 3.

A 45-ös Cream Ivory árnyalatban nyertem, sajnos ez is kicsit vörösebb/barnább, mint az én természetes színem, de még a használható kategóriában. Hmm, első tapasztalatként az tűnt fel, hogy elég masszív állaga van (sűrű), viszont ez a fedésben nem ütközik ki. Csak közepesen takar, miközben nekem erős fedésre lenne szükségem. Zavar még a fanyarkás-műanyag szaga is, hiszen az arcomon lévő kencék illata akarva-akaratlanul eljut az orromig. Viszont mint pozitívum, nem szárít. Összességében nézve hadilábon állok vele, mert lehetne rosszabb, de jobb is. Valószínűleg nem az én bőrtípusomon nyújtja a maximumot, úgyhogy ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Bibike

2012. április 27.

Sikerült beszerezni végül. A legvilágosabbat választottam. A téli bőrömhöz tökéletes, de most már egy kicsit világos. Pont annyira fed, amennyire elvárom, de nem fénylik tőle az arcom. Estére nekem is eltűnik az arcomról, de legalább nem kell annyiszor áttörölnöm mosakodásnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide