Max Factor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lengyeldori18, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Müller, DM

Szárazon természetes, natúr hatásért; vizes ecsettel pedig az erős, ragyogó színekért.

Alexandra91

2015. július 25.

Én egy kéket vettem nagyon szép színe van és egész tartós még szárazon is.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Én egy kéket vettem nagyon szép színe van és egész tartós még szárazon is.😊

varga.stella

2015. június 15.

Régóta keresem az ideális, akár hétköznap is használható arany színű szemhéjpúdert.A 20 golden amazon árnyalat éppen olyan. Szép a színe, igazán arany hatású és hétköznapra is tökéletes, mert bizony nem kiemelkedően pigmentált. Nekem tökéletes a célomnak, de aki nagyon erőteljes arany színt szeretne, az bizony ne ezt válassza. Nedvesen még nem próbáltam. Talán úgy erőteljesebb a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

nanne

2015. február 19.

25-ös Savage rose árnyalatot vettem meg. Elég drága egy ekkora kis szemhéjpúderért az a 2000(?) Ft. Mindegy, tetszett a színe, jónak tűnt a teszterből, hát megvettem. Eddig csak szárazon próbáltam. Szép a színe, de olyan kemény a festék, nehezen lehet belőle színt kinyerni, szóval 2-3réteget kell felvinni a szép eredményért. Nem igazán győzött meg, nem is olyan tartós, többet vártam tőle. Használom, de nem olyan szívesen, mint ahogy azt gondoltam. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Emolliensek: Dimethicone, Coco-Caprylate / Caprate, Trimethylsiloxysilicate, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, CI 42090
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.