Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

Réka91

2014. október 12.

Szeretem a Maybelline termékeit, ezt is azért vásároltam meg. Sajnos T vonalban egy idő után kifényesedik a bőröm, éppen ezért ettől sem vártam csodát. Az Affinitone alapozójával használom. Diszkrét, kellemes illata van. Jól bírt egy melegebb napot, bár egy idő után az orr fényesedett, de nem volt vészes. Nekem bevált, ha nem is 100%-osan. Egy próbát szerintem megér. Újra fogom venni. ( 4 és fél csillag :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol