Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

Maybelline Affinimat Púder - 20 Nude Beige árnyalat
Ár: 1000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kedy

2017. október 29.

Nagyon szerettem, kár, hogy már nem gyártják. A világos szín pont megfelelő volt a bőrömhöz, maximálisan fedett, napközbeni javítás nélkül csak a nap végére csillogott át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Black Fairy

2017. október 14.

Kellemes termék, remekül fixál, de nem annyira tartós a matt hatás, kifényesedik, és elmászkál...egyébként nem rossz, természetes, jól használható, de volt már jobb púderem is.

(A csomagolása iszonyatosan gagyi, ki se bontottam, és elengedett a pantartó ragasztó...így kicsit kellemetlen a használata...sose ejtettem le, nem tudom mi történt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Sz. Csilla

2017. október 3.

Valóban ultrakönnyű, szinte láthatatlan. Tartós is rajtam. A 40es pure beige árnyalatot hasznalom, bár természetesen egybeolvad a bőrömmel, de egy icipicit szürkés az árnyalata.

Update: a catrice mattitó púderját hasznalom és ket napig most mégis ehhez nyúltam vissza. Hát ez kifényesededd pát óra alatt, azzal viszont sosem kell újra púdereznem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

tunderelefant

2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem, szinte egybeolvad az alapozóval és nagyon tartós is. Egyáltalán nem feltűnő, hogy púderezve van az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

DNikoletta

2017. szeptember 20.

Ez az egyik kedvencem, szépen elfedi a bőrhibákat. Sajnos túl világosat vettem belőle elsőre, de nem követem el ezt a hibát még egyszer, határozottan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

shiny

2017. április 21.

A legjobb por állagú alapozó... volt. Sajnos. Krémalapozóval együtt használtam mindig, úgy nagyon tartós volt és minden szuperül működött, megfelelő színt találtam a bőrömhöz, stb.... csak hogy már hónapok óta nem lehet kapni. Nagyon el vagyok keseredve, mert azóta próbálkozom egy Rimmellel, sőt, Glamour-napokon beszereztem egy teljes áron kb dupla annyiba kerülő Astort, mint amennyit ezért kértek... és egyik sem az igazi, se színben, sem végeredményben. :( Bár visszahoznák, vagy találnék egy legalább ennyire jót, hasonló árban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

procione

2017. április 15.

Majdnem 1 éve használom minden nap, nekem bevált! Úgy gondolom szépen teszi a dolgát, a végeredmény nagy mennyiségben tényleg poros hatású tud lenni, én ezt a sminkelés végén a MakeUp Revolution zsíros bőrre való fixáló spray-vel orvosolom, így el tudom érni a tökéletes matt hatást egész nap!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

egetoerika

2017. április 10.

Nagyon poros hatása van még akkor is, amikor leheletnyit használok. Szem alatti korrektor rögzítésére egyszer használtam, kb 10 évet öregített rajtam. Annyira kiszárította a bőröm, hogy olyan ráncok is megjelentek, amik ott sem voltak (szerencsére azóta sincsenek). Nagy nehezen elhasználom, de nem venném újra meg. Pedig úgy bíztam benne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.

Hygi

2017. március 19.

Mattító hatása kiváló, csak néha úgy néz ki az arcomon mintha hámlana a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Mattító hatása kiváló, csak néha úgy néz ki az arcomon mintha hámlana a bőröm.

esztikhlm

2017. március 1.

Fél áron vettem a Rossmannban, szerencsére. Nekem alapvetően zsíros a bőröm, viszont ha ezt a púdert használom a homlokomon, egyszerűen hámlik. Soha nem volt száraz bőröm, ezért is lepődtem meg rajta.. ha aláhidratálok, még akkor sem az igazi, de legalább egy fokkal jobb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol