Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

noemiparducz

2017. január 30.

Mivel nem szeretem az alapozót, púderrel szoktam egységesíteni az arcbőrömet. Nagyon bevált, mattítja a bőrömet és ha teszek fel alá korrektort azt is a helyén tartja. Nem használom minden nap, bár megvan egy ideje, tuti újraveszem, ha egyszer elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Roxxy

2017. január 15.

Jól fed,csak sajnos rossz árnyalatot választottam-ez nem a termék hibája persze.Mindennap azonban nem használnám,mert ezen keresztül tutira nem lélegzik a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

tamasirebi

2017. január 6.

Én már 3 éve ezt használom..nagyon megvagyok vele elégedve. Jól fixál...szépen.. tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Barnagreta

2017. január 2.

Én régóta használom ezt a púdert és szeretem! Valószínűleg továbbra is ezt fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

popy028

2016. december 7.

Óvatosan kell vele bánni, nagyon keveset és csak néhány helyre szabad tenni. Kissé száírtja a bőrt, és olyan hatású lesz az arcom mintha látszódna az összes pihe szőrszál. Egyébként a zsírosságot elveszi a homlokról és jól fixálja a korrektort is. Csak tényleg óvatosan kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

bettiboo98

2016. november 9.

Nagyon bevált, rendkívül tartós és kifejezetten örültem, hogy az én fehér bőrömhöz teljesen tökéletes a legvilágosabb ebből a púderből. Nem tervezem lecserélni, ha elfogy újraveszem. Tényleg szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

dorottya96

2016. október 3.

Szeretem ezt a púdert, a L'Oreal Infallible matt alapozóval tökéletesen szuperál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

TimyeK

2016. szeptember 22.

Ez a termék szerintem szörnyű! Egy hétig használtam, tetszett az eredmény, nagyon tartóssá tette az alapozóm, nem is csillogott a fejem nap végére se. Aztán megláttam magam egy szép tavaszi délután természetes fényben, és akkor jöttem rá, hogy végig foltosan száraz volt a bőröm, mintha pikkelyben hámlottam volna. Ezután hozzá se nyúltam egy ideig. Próbálkoztam vele mostanság, de sehogy sem hozza a várt eredményt. Már csak buliba használom (ott nincs természetes fény :D ) , hidratálóra kenek nivea aftershave-t primerként és úgy annyira nem szárít ( meg persze a sötét diszkóban ki veszi észre részegen...), hétköznapra viszont egyáltalán nem tudom használni. Tudom, hogy rá van írva, hogy "matt", de nem arra számítottam, hogy természetellenesen hullásra mattítja a bőröm. A csomagolása is borzalom, össze is tört egy lendületből lecsavarás alkalmával. Kettő pontot kap, mert buliba el tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Adrika

2016. szeptember 22.

Ez a púder a legjobb amit valaha használtam. Nagyon szépen lemattítja az alapozót, egységesíti és nagyon tartóssá is teszi azt. :) Ami még számomra nagy előny, hogy nem szárítja az arcbőröm. :) Megéri kipróbálni, annak aki szereti ha kicsit erősebb fedésű egy púder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

emiikrausz

2016. augusztus 31.

Jó minőségű alapozóra tökéletes. Ha hosszú napom van, azért napközben "végigszaladok" az arcomon még egyszer vele, de még így sem hagy maszk hatást maga után. :) Télre valószínűleg tökéletes választás, bár nekem a nyári napokon is bevált. Ha kevés van benne, akkor sem törik darabokká (nálam ez nagy rizikó volt mindig is :D) 5* ezért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol