Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

FKingu

2016. augusztus 6.

Én eddig csak porpúdereket használtam, de ez is elég apró szemcséjű. Pár óra után sajnos átényesedik, de ha nyárra nem is a legtökéletesebb, hűvösebb időben valószínűleg jól mattít.

Update: nagyon megszerettem, annak ellenére, hogy kicsit átfényesedik napközben, de ez könnyen korrigálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

HardCandy092

2016. július 22.

Nekem ez a kedvenc púderem, mattít, kitart, nem poros és a True Ivory jól működik a világos bőrömön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

MsKors

2016. július 8.

Nekem bejött, bár még nem kristályosodott ki teljesen, hogy mit várhatok egy ilyen kategóriában mozgó púdertől.
Engem mattít, de mivel nem kell, hogy baromira extrémen fedjen vagy bármi ilyesmi, nekem megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

jnikk

2016. június 19.

Glamour napokon szereztem be és eddig csak ezt használtam, nem rossz de érdekelne, hogy milyen a Rimmel Stay matte púderéhez hasonlítva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 19.

Szindia

2016. június 11.

Ez a termék tökéletesen felidézte miért nem veszek egy ideje maybelline terméket . Folyton csalódom benne .
Szerintem sosem volt még púdertől ilyen ronda az arcom . Egyáltalán nem egységesíti az arcbőrt . Szárított, de csak helyenként, és ott nagyon csúnyán. Ráadásul 1 órával a felkelése után olyan volt az arcom mint ha hámlana .
Nem igazán ajánlanám. Egyik bőr típusnak sem !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Nem igazán ajánlanám. Egyik bőr típusnak sem !

mandie

2016. június 1.

A vélemények alapján többet vártam. Nem mondom, hogy rossz termék, de a jótól is messze áll. A kelleténél jobban porzik, a tégely nem praktikus és nem is szép, könnyen törik benne a púder. Az én bőrömbe nem simul bele kényelmesen, inkább porszerűen a bőrfelszínen marad és enyhén szárít is. Sem a tartóssága, sem a fedése nem meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

sztimi

2016. május 26.

Rég óta használom ezt a púdert, a hozzá illő alapozóval, de legutóbb rossz árnyalatot vettem, túl világos a bőrömhöz. Nem értem, hogy ugyanabban a termékcsaládban miért nem használják ugyanazokat az árnyalat jelzéseket, megkönnyítenék az életet. Egyébként nagyon jó púder, tényleg mattítja a bőrt, tartós és jól működik az alapozójával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Zefsideren

2016. május 19.

GLAMOUR napokon szereztem be féláron a 10-es árnyalatot, ami tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Az Affinitone folyékony korrektorral használom, és elégedett vagyok vele. Ha több hibát akarok elfedni pufnival, ha nincs pattim akkor ecsettel viszem fel. Órák múlva sem kenődik el, nem gyűlik össze a ráncokban. Nem okoz maszkszerű érzetet a bőrömön. A szemem alatti karikákat ez sem tünteti el maradéktalanul, de sokat javít a helyzeten. Highlighterrel vagy rózsaszín korrektorral lehet működne, nem próbáltam még. Nem tökéletes, de eddig nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

harmonia93

2016. május 12.

Amióta csak sminkelem magam, néhány kitérővel a Rimmel Stay Matte púderét használtam. Ez mára hosszú éveket és sok-sok elhasznált púdert jelent, főleg, hogy kifejezetten zsíros a bőröm. Valahogy mégsem voltam elégedett, ezért mikor nemrég elfogyott a púderem, nem azt vettem újra, hanem gondoltam, kipróbálom ezt. Régebben használtam a Maybelline Affinimat alapozót is, ami egész jó volt, gondoltam, hogy a hozzá tartozó púder is megér egy próbát. Tényleg megérte :) Nem vártam tőle csodát, ismerem a saját arcbőrömet, gondoltam, hogy nem úszom meg napi egy-két újrapúderezés nélkül, de nekem ez megfelelő, soha nem volt olyan alapozóm vagy púderem, amivel ez nem lett volna szükséges. Az összképe nagyon szép, és hálás vagyok neki, mert elég csúnya, kezelés alatt álló hormonális akném volt, amikor elkezdtem használni, és a hátramaradt hegekre meg egy-két továbbra is megjelenő pattanásra helyenként viszonylag sok korrektort kell használnom, amit nagyszerűen fixál, és még egy kis extra fedést is ad, ami pedig nem is volt elvárás részemről.
Mindent összevetve szerintem elég jó púder, megelőlegezek egy 5öst, aztán majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

macbilla

2016. április 27.

Nagyon jó púder, tökéletesen mattít, nekem magyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Nagyon jó púder, tökéletesen mattít, nekem magyon bevált!

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol