Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

lessy0101

2016. április 24.

A fedése nem a legjobb, de alapozás után használom azt jól fixálja és jól mattít. Elhasználom, sokáig elég lesz még de majd keresek egy másik púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

spari193

2016. április 22.

Leértékelve vettem, először azt hittem hogy kalapáccsal kell felütnöm a tetejét, borzasztó nehezen adta meg magát, de aztán rájöttem a nyitjára. Jól fed és jól fixálja az alapozómat is. Nap végére, nagyjából 8-9-10 órával a használata után veszem észre mosoly vonalban a kopást, de a tartása is megfelelő.
Ha megint megkapom leértékelve, újra veszem:)

UPDATE:
Elhasználom és véget ér a kapcsolatunk. Most már inkább maszk hatásúnak érzem és nem tartja jól az alapozómat, ráadásul nagyon eltömíti a pórusaimat is. -1 csillag :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Ha megint megkapom leértékelve, újra veszem:)

UPDATE:

birdie

2016. április 9.

Az eddigi púderemmel nem voltam maradéktalanul megelégedve, gondoltam kipróbálok valami mást. Nem olvastam előtte véleményeket erről a púderről. Megtetszett a drogériában a tapintása a teszterből. Nagyon finom kis púdernek tűnt. És az is. Ebből kifolyólag nagyon porzik is, és túlzásba lehet esni a felvitelével, de ha eltaláljuk a megfelelő mennyiséget, akkor szép hatást lehet vele elérni. Az én arcomat jobban is mattítja, mint az előzőleg használt rimmel stay matte. De azért nap végéig ez a hatás se marad meg. Pár óránként érdemes igazítani. Csak ezért nem kap maximumot. Bár nem tudom, hogy van-e olyan púder, ami egész nap mattít. A csomagolása meg tényleg idegesítő, de lehet vele élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Edina92

2016. március 31.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be, amikor felrakom alapozóra még működik és szép, de nagyjából 3 óra elteltével teljesen átfényesedik. Ettől függetlenül elhasználtam viszont nem venném újra soha, többet vártam tőle és a márkától is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

bugosgizi

2016. március 6.

A csomagolás először nekem is furcsa volt de aztán ha az ember átküzdi magát a kezdeti nehézségeken akkor nem olyan zavaró.
A termék jó fedésű és jól viselhető. Nem túl nehéz és jól a helyén marad.
Aznap mikor először próbáltam ki rosszul lettem. Mindenki azon csodálkozott mennyire patent a kinézetem a rosszul léthez képest. Na igen mivel a púder a hozzá tartozó alapozóval klasszul működött. Üdének és hibátlannak mutatta az arcom a leggázabb helyzetben is.
Egyébként én fele áron vettem de azt gondolom hogy az eredetit is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

A termék jó fedésű és jól viselhető. Nem túl nehéz és jól a helyén marad.
Egyébként én fele áron vettem de azt gondolom hogy az eredetit is megéri.

Natiiiii

2016. február 24.

Nekem nagyon nem vált be ez a púder... először is, ami már önmagában szörnyű, az a "csomagolása", legalább fél órát szenvedtem, mire kinyitottam, pedig még youtube videót is néztem hozzá. A másik, hogy én tényleg az erős sminket szeretem, az se baj, ha maszkos hatású, ezért is vártam tőle sokat, de ez tényleg úgy erős, mintha egy zsák lisztet kentem volna az arcomra. Ha kis mennyiségben teszek fel, akkor egy ideig szép, de pár óra után teljesen átfényesedik és összeáll:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

dori96

2016. január 27.

update
még mindig utálom ezt a csavaros kiszerelést. egyátalán nem praktikus!!

sajnos a boltban egy szín volt,így azt hittem csak egy színben van,de az ilyen univerzális,szóval minden arcszínre(mint az átlátszó púderek)
hát sajnos nem,sikerült a legvilágosabbat megvenni. ez igazából az én ügyetlenségem volt,emiatt nyilván nem vonok le. a púder maga jó,jól mattít,kellemes tapintása lesz a bőrnek.
egyetlen problémám vele,hogy se tükör,se púder pamacs nincs benne. ennyi pénzért szerintem elvárható lenne,főleg hogy a gyagyi százforintos boltokban kapható púderekben is van tükör meg pamacs.
valószínűleg megpróbálok egy sötétebb színt is,mert amúgy jó,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

update
még mindig utálom ezt a csavaros kiszerelést. egyátalán nem praktikus!!

valószínűleg megpróbálok egy sötétebb színt is,mert amúgy jó,

Vvera

2016. január 24.

Nagyon jól fixálja a sminket, én alapozó felé csak egy leheletnyit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Nagyon jól fixálja a sminket, én alapozó felé csak egy leheletnyit használok.

zsuzsu901

2016. január 19.

Alapozó nélkül nagyon hamar felszívódott, sajnos nagyon zsíros a bőröm. Alapozóval együtt több ideig kibírta, reggel nyolckor raktam fel, de kettőkor már csaillogott az orrom.... nekem annyira nem jött be, többet vártam egy ilyen márkától.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

alexandra_domotor

2015. december 27.

A legvilágosabb árnyalat teljes arcra. Érdekes, hogy mindegyik olyan világosnak tűnik pedig nem az. Nincs szaga és parabén mentes. Nekem nagyon sokáig tartja mattítva az arcom. Szeretem!
Egyetlen nagy hibája, a csomagolása. Második használatnál kiesett a műanyag edénykéből. Ha olyan tükrös kompaktja lenne, mint a sleek termékeknek akkor imádnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol