Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

Maybelline Affinimat Púder - 20 Nude Beige árnyalat
Ár: 1000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

alexandra_domotor

2015. december 27.

A legvilágosabb árnyalat teljes arcra. Érdekes, hogy mindegyik olyan világosnak tűnik pedig nem az. Nincs szaga és parabén mentes. Nekem nagyon sokáig tartja mattítva az arcom. Szeretem!
Egyetlen nagy hibája, a csomagolása. Második használatnál kiesett a műanyag edénykéből. Ha olyan tükrös kompaktja lenne, mint a sleek termékeknek akkor imádnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

afmz

2015. december 26.

Közepesen fed, hidegben egész jól mattít, (nyáron a nagy melegben gyengén teljesített). Mikor elértem az aljára, a púder ripityára tört

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

kicsikocsi

2015. december 17.

Én most vettem joy napokon 50%-os akcióban. Egészen jó, tényleg mattít és jól fed is, de semmi extra szerintem, azért a rendes árát nem biztos, hogy megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

simpe_dora

2015. december 9.

Gondoltam kipróbálom ha már annyian dicsérik és nem is kellett csalódnom. Kicsi is elég belőle máskülönben maszk hatást érünk el vele, szépen mattít, a nap végére nem csillog az arcom viszont ez a púder is kiemeli ha hámlik az arcbőröm valamelyik része :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Rice

2015. december 9.

Egész jó termék. Hozza, amit ígér: jól fed, mattít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Egész jó termék. Hozza, amit ígér: jól fed, mattít.

Darvulia

2015. december 8.

Vannak akik kedvelik az erős sminket. Ahogy én is. Nagyon jol fed, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Vannak akik kedvelik az erős sminket. Ahogy én is. Nagyon jol fed, imádom.

tothbernadett

2015. december 7.

Kb. 1000 Ft-ra leárazva vettem meg a Rossmann-ban. Jól fed, nem porzik úgy, mint egyes alapozók. Akciósan megéri megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Fecni

2015. december 5.

Nem lett a kedvencem. Ha az alapozójával használom, vakolat hatást kelt, ha nélküle, akkor meg pikkelyesre szárítja a bőrömet még az orromon is. Zsíros bőrűeknek ajánlanám elsősorban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

barabara

2015. november 16.

Még nem sokszor használtam, de a pár alkalom után tetszett. Alapozóra tettem, így aztán pláne nem csillogtam. :)
Kellemes állaga van, illata nincs (legalábbis én nem érzem).
Hajlamos vagyok kicsit sokat tenni az arcomra, akkor már úgy érzem a "súlyát", de ez az én hibám - igyekszem kiküszöbölni! :)
Tetszett, remélem sokáig elég lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Kellemes állaga van, illata nincs (legalábbis én nem érzem).
Tetszett, remélem sokáig elég lesz!

nocika113

2015. szeptember 21.

Mostanában áttértem a transzparens púderekre, ez úgyanis kissé mesterkélt lett. Én azért nem temetem, egy próbát mindenkinek megér szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol