Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

bandita

2015. szeptember 15.

Mesterséges fény mellett sminkelek, és egészen addig a pillanatig imádtam ezt a púdert, amíg a párom egy verőfényes délutánon szóvá nem tette, hogy túl sok vakolat van rajtam.
Esküszöm, hogy másfél méterről, természetes fényben, az előszoba tükrében egy héten keresztül nem vettem ezt észre, de ez a félmondat elegendő volt számomra! :)
A párom egyébként nem sminkfóbiás, kifejezetten kedveli az igényesen pingált búrámat, így abszolút adok a véleményére, de kedvenc púder esetében nem adom fel könnyen az álláspontomat, tovább próbálkoztam.

Igyekeztem leheletvékony réteget felvinni belőle, de ez sem hozott szebb eredményt, mindenhogy lisztes hatású, nem is tudom, hová tettem a szemem, hogy ez eddig nem tűnt fel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

CsengeJV

2015. augusztus 27.

Csalódtam benne, nagyon természetellenesen mattítja a bőrt, vakolat-hatás garantált. Napközben hamar átfénylik, csomósodik és megül a ráncocskákban. Árnyalatai nagyon sárgásak, nincs hozzá se szivacs, se tükör...Nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Vika

2015. augusztus 25.

Egész jó púder, zsíros bőrre kiváló, én nem is használok mellé alapozót, elég a púder is. Az ára is kedvező, a csavaros tégely viszont nem valami praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

robszinka10

2015. július 26.

Nagyon szeretem ezt a púdert, nagyon szépen mattít, nem okoz semmit, nekem a tökéletes púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

bamy

2015. július 23.

semmi problémám nincs vele, jól fed, mattít, könnyű felvinni, és bírja a gyűrődést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Nyufika

2015. július 15.

Akciósan vettem, és meg vagyok vele elégedve. Jól fed és mattít, a bőrömmel sem veszett össze még. Nem kell belőle sokat sem használni, így egy tégely sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Catcatcat

2015. július 6.

Ez egy tök jó púder, csak nem nekem. Tényleg hihetetlenül jól fed, tartós és nem csillog a fejemen x idő elteltével se. De az én bőröm nem viseli el. Alig pár órát volt az arcomon és már azonnal tele lett sok apró mitesszerrel és pattanással... először azt hittem, hogy csak véletlenül jött ki pont a használatakor ennyi ragya a fejemre, aztán észrevettem, hogy akárhányszor felkentem ezt a púdert, lemosáskor mindig csúnyább bőr fogadott, de egyébként tökéletesen lefedte azokat a ragyákat a fejemen, amiket okozott...
Teljesen eltömíti a pórusaimat, szóval ez a púder abszolút nem befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Teljesen eltömíti a pórusaimat, szóval ez a púder abszolút nem befutó.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Az alapozójával együtt egész jól bírják nálam a megpróbáltatásokat, bár tény, hogy napi egy (esetenként kettő) újrapúderezést igényel a tartósan matt arc. Sajnos viszont hajlamos összecsomósodva beülni a pórusaimba mostanság (jóllehet eddig nem csinált ilyet), ezért közepesnél jobbra nem tudom értékelni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

GreenWolf21

2015. június 28.

Mint már előttem is írták tényleg elég hamar átfényesedik, de összegségében teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 28.

LiZsu

2015. június 24.

Teszi a dolgát, de semmi extra (+ tényleg nem bír ki egy napot, nagyjából úgy 4-5 órát). Nem fogom újravenni, szerintem azért találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol