Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

Kisu

2015. június 24.

Én a szemem alá felvitt korrektorra használom,arra tökéletesen jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Én a szemem alá felvitt korrektorra használom,arra tökéletesen jó:)

eveartstar

2015. június 22.

Nem vagyok elájulva tőle, még ha dupla adag is. Nekem könnyen átfényesedik, és mivel tapadósabb más púdereknél egy idő után beleül a ráncaimba. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 22.

Wandaaa

2015. június 10.

Szeretem, egy régebbi Maybellines púderemet váltottam le erre, szépen kiegyenlíti és lemattítja az arcom, viszont nem bír ki egy egész napot, de összességében megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

CosmoYuu

2015. június 8.

A NYX porpúdere mellett ez az abszolút nagy kedvencem. Korábban használt "mattító" púderekkel ellentétben ez tényleg mattít. Nem csillog tőle az arcom, nem ül össze a ráncocskákban, nem kellemetlen a viselése. Az Affinimat alapozóval tökéletes fedést biztosít (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

nsaranna

2015. június 4.

Első púderem, ezelőtt soha nem használtam. Igazából nem érzem szükségszerűnek, ha felteszem reggel délutánra fényesebb lesz a t-vonalam, mint nélküle, de egyébként 3-4 óráig mattosít, igazítani kell. Nem tudom mihez hasonlítani, de hétköznap néha jól jön.

Update: A Catrice All Matt Plus alapozóval használom az államon, a szemem alá korrektor biztosításra, néha-néha a t-zónába, de azt legtöbbször hagyom inkább a fenébe. Szépen egységesíti a sminket és tovább marad meg az alapozó is, egyre gyakrabban veszem kézhez. :)
Várjunk várjunk, nem is mondtam mennyiért vettem? Annyira hihetetlen, kemény 500 (!!) forintba került, kiárusítás volt az Auchanban. Sajnos kicsit hibás is a púder, kiesett az egész a tartályából, de azt vissza lehet ragasztani, csak én vagyok a lusta :D. Oké, javítanom kell egy csillaggal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 4.

IgazZsuzsi

2015. május 27.

A színe valami iszonyatosan jó. A legvilágosabb púder amivel valaha találkoztam. Sokáig kitart. Szépen mattít, nem is fényesedik át olyan könnyen. Nincs maszk hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Shennny

2015. május 18.

Az enyém teljesen jó ^^ Nem lisztes, szép a színe és nemérzem azt, hogy megfulladok a púderfelhőben ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

aalexaa

2015. április 22.

Már több mint egy hónapja használom, és alig fogyott belőle, úgyhogy hatalmas pluszpont, hogy jó sokáig elég lesz:) Eredetileg másik púderért indultam, de pont akciós volt, és úgy rémlett, hogy jókat írtak róla, úgyhogy ő került a kosaramba. Tulajdonképpen elégedett vagyok vele, habár nagyon zsíros a bőröm, úgyhogy néhány óránként muszáj újrapúdereznem, de az eddig próbáltak közül ez bírja a legtovább. Nagyon szépen mattít, elégedett vagyok vele. Újravenni nem hiszem, hogy fogom, szeretek kísérletezni (és még mindig vannak naiv elképzeléseim az egész napra mattító púderről, hátha egyszer megtalálom:D).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

dorakiss

2015. április 22.

20-as nude beige árnyalatot vettem a világos bőrömre, meglepődtem, hogy milyen jó kis terméket kaptam fillérekért. :)
Természetes a színe, tény, hogy nem túl tartós, viszont én reggel 8-kor tettem fel, du kb 3, 4-kor kellett igazítanom. Ahhoz képest viszont nem rossz.
16gramm, tehát jó sokáig elég lesz, csak az elején "lisztes" hatású, fél óra múlva ez a lisztes érzés eltűnik. Engem teljesen meggyőzött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

angi9207

2015. április 13.

Kivételesen a Krémmánia segítsége nélkül indultam neki a púdervásárlásnak, és őrá esett a választásom.
Kipróbálás szinten is WOW a hatás nálam, nagyon szépen fed, nem tolakodó, pont tökéletes. A mattításával is elégedett vagyok. Ja, és plusz pont a barátságosnak tűnő semmibonyodalom összetevőknek. :)

Egy csillagot levonok, sokat kell igazgatni, de mégis újravevős lesz szerintem, mert egy púdertől sem volt még ilyen szép az összkép, mint vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol