Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

kesha420

2015. április 11.

Imádom a Manhattan púderem, de sajnos pont nem volt a drogériában belőle, púder nélkül viszont nem létezem, mert nagyon gyorsan kifényesedik a T-vonalam, így más után kellett nézni, helyben, mert este már szükség volt rá, nem volt időm a kedvencemet hajkurászni. Akciósan ő került a kosaramba és csak remélni mertem, hogy nem fogok vele úgy járni, mint a Rimmel púderével. Szerencsére nem néz ki úgy tőle a fejem, mintha lisztbe fejeltem volna, szépen mattít és fixál, meg vagyok vele elégedve. Persze a Manhattan továbbra is szerelem, mert attól valahogy úgy néz ki az arcom, mintha porcelánból lenne a bőröm, ez pedig azt nem tudja, de elég jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

vargakrisztina1225

2015. február 27.

én nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, nem rossz de azért picit csalódott vagyok, a színek jók, de nem olyan tartós, pár óra után újra kell púdereznem az arcomat
azóta taláfltam jobbat (rimmel stay matt) azért elhasználom, de nem hiszem h újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

csokinyuszii97

2015. február 5.

Nagyon szeretem. Órákig matt, és egyenletes színű marad az arcom. A fedése is elég jó, a kisebb pattanásokat és foltokat korrektor nélkül csak alapozóval is eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 5.

Bebek

2015. január 21.

Nekem nagyon durván zsíros a bőröm a T-vonalban. Ezért is muszáj púdert használnom.
Nem tudom miért ragaszkodtam eddig az Essence púderhez. Az is bírta vmennyire, de közel sem ilyen sokáig. Most 5 órája, hogy bepúdereztem vele az arcomat és ugyanolyan matt, mint akkor volt, a tapintása sem zsíros, ragacsos egy cseppet sem, hanem teljesen száraz, selymes. :) Pedig nem kíméltem, muszáj volt rohannom, le is izzadtam, utána meg kellett néznem az arcomat, mert ilyenkor az is szörnyen szokott festeni, de most nem. :))))) Nagyon szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

mgina007

2015. január 17.

Akaratlanul is a Max Factor Creme Puffhoz hasonlítom és azzal szemben sajnos alulmarad. Kevésbé természetes, könnyű vele lisztes hatást elérni, pedig nem vagyok rutintalan. Nekem a nap végére kissé ki is szárítja a bőröm. Nem mondom, hogy rossz termék, szerintem átlagos, elhasználom, de nem veszem újra. Maradok a MF-nál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

kriszti8051

2014. december 30.

Glamour napokon szereztem be, három hónapja használom hétköznaponként, munkába. Hááát... annyira nem rossz de nem is jó. Nekem nagyon mű hatásúnak tűnik, de szépen el tudom dolgozni, hogy természetesnek látszódjon, de amiket eddig próbáltam szinte mind jobbak voltak. A legvilágosabb szín van meg, zsírosodásra hajlamos az arcom, azt mondanám, ha reggel kisminkelem magam, 2-3 körül kifényesedik és oxidálódik is, délutánra már sokkal sötétebbnek tűnik az arcom színe. A tégely felénél tartok, el fogom használni, remélem a következő glamour napokig pont kihúzza, mert nem ezt fogom újravenni, az egyszer biztos. Az alapozóm nagyon jó minőségű (Vichy-t vagy MAC-et használok) így rákenve már nem ront annyit ez a púder, de aki olcsóbb alapozót használ, arra ez csak rátesz egy lapáttal ha nagyon problémás a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Barbuska90

2014. november 26.

Az alapozojaval egyutt hasznalom. Az alapozo KATASZTROFA, a puder valamivel jobb.
A doboza tipikus olcso, csavaros, muanyag tegely, de legalabb jol zar. A hatasa eleg termeszetes, nekem a szine is jo. A fo problemam az, hogy mattitas vegett vettem, de sajnos ebbol a szempontbol nem teljesit tul jol, meg most, osszel is csak 3 orat bir rajtam maximum. A fedese mondjuk nem rossz es az ara is korrekt, ezert a 3 csillag, de ha valakinek tenyleg olajos, fenyes bore van, annak ez semmit nem fog erni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Colette221

2014. november 25.

Eddig a Rimmel stay matte púderemet használtam, de ez a Maybelline-es sokkal jobb. Szebb tőle az arcbőröm, tovább tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 25.

erika81

2014. november 14.

10 Classic Ivory árnyalatban vettem meg. Elég világos, de szerencsére passzol a bőröm színéhez. Óvatosan használom ecsettel, mert ha többet viszek fel akkor nagyon látszik, hogy az arcomon van. Így viszont lassan fogy. :) Én napközben nem szoktam igazítani, a CC krémmel jól kijönnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Lolita

2014. november 3.

Nagyon tetszik, hogy van igazán világos árnyalatokban, a legvilágosabb még az extrán világos bőrömre is túl fehér. Sokáig tart, jól mattít, napközben max. egyszer kell korrigálnom, ami nálam nagy csoda. Már egy hónapja használom, de olyan lassan fogy, hogy olyan, mintha most bontottam volna csak fel. Új kedvenc púderem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol