Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Affinitone Alapozó 03 Light sand beige
Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Judiit
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás, ajánlott levélként 500 Ft
Ár: 1200 Ft , Eladó: lintrsztl
Állapot: párszor használt, kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

sbory

Korcsoport: < 18
2019. december 29.

Szerintem ez egy rossz alapozó. Hiába ígéri a hidratáltságot nekem csak szárította az alapból vízhiányos bőrömet, gyakorlatilag semmit nem fedett, folyós volt, és felkenve sárgás hatású, szerintem túl lett hype-olva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 29.

account001

2019. december 29.

A második alapozó volt, amit használtam, remélve, hogy jobb lesz mint az első.
Nekem maga volt a borzalom. Az állaga számomra túl híg, emiatt nem is fed jól, könnyen elmászik, nem tart ki nap végéig (de lehet a feléig sem). Emellett borzalmas nagy, fájó pattanásokat okozott, amik nagyon nehezen akartak elmúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

A második alapozó volt, amit használtam, remélve, hogy jobb lesz mint az első.

Jayf

2019. december 10.

Az első alapozóm volt, amit megszerettem, főként a közepes fedése miatt. Évekig használtam, ma már nem venném újra, vannak nála sokkal jobb alapozók. Túl híg, elmászik, kopik elég gyorsan, és az árnyalatai rettenetesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

kotoganklau

2019. november 22.

Néhán évvel ezelőtt használtam, de egy idő után már nem találtam meg a tökéletes árnyalatot, illetve magasabb árkategóriára váltottam. De továbbra is szeretem, néha-néha még előveszem. Annak, aki nem sminkel napi szinten, és nem negyven fokban szeretne tökéltes, egész nap tartó fedést, annak tökéltes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Colorful

2019. november 15.

A folyékony textúra miatt nem túl tartós az én arcomon, de ez volt az első olyan alapozóm ami nem szárította a bőrömet. Az egyetlen amit sajnálok, hogy nincs a bőrömhöz passzoló árnyalat, így kettőből ki kell kevernem. Minden más tekintetben, nekem megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Berlin

2019. október 24.

Évek óta használom, mindig van itthon 2-3 árnyalatban amiből kikeverem az aktuális arcszínemhez passzolót. Nagyon korrekt áron van, ennyiért nem lehet szerintem jobb terméket kapni a kategóriában, de ettől még megvannak a maga kis hibái. Nagyon átfénylik, KELL rá a púder különben egy diszkógömb az arcom délutánra, és habár nagyon jó a fedése, de délután nem árt ráerősíteni mert az extra folyós állaga miatt hajlamos "elmászni" az ember arcán. Viszont nem szárít, ami bónusz pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

vszlau

2019. október 21.

Anyukámnak vásároltam, mert szeretett volna egy jó alapozót.. Na hát ennek akkora reklámot adtak, hogy el is hittem, hogy jó lesz.🤣
Nem tartós, nem fed, és az arcon nagyon csúnya.
Anyukámnak nem jött be, és nekem sem.
Elhasználta ha már megvettem, de nagyon hamar elfogyott, nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Nem tartós, nem fed, és az arcon nagyon csúnya.
Anyukámnak nem jött be, és nekem sem.
Elhasználta ha már megvettem, de nagyon hamar elfogyott, nem tartós.

SugarB

2019. október 18.

Sokáig a kedvencem volt, de mióta nagyjából helyre állítottam az arcom hajlamos maszkhatást kölcsönözni, ha púdert is teszek rá (Bourjois Healthy mix), nélküle viszont durván átfényesedik a homlokomon. Magas fedése miatt lett a kedvencem anno, de félek el kell engedjem, pedig én az állagát is imádtam. Dermacol Coverrel keverve a legkönnyebben eloszlatható magas fedésű alapozót kaptam tőle, amit valaha használtam. Jó kis termék, de nem olyan csodaszer, ami mindenkinek beválik, az árát viszont szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

citromkrem

2019. október 14.

Nagyon kevés kell belőle, ecsettel szépen eldolgozható, közepesen erős fedése van. Sokáig elég egy tubus és kapni az arcomhoz illő világos színben is. Hidratáló hatást nem érzek, de nem is szárít. Szem alá és szemhéjalapozónak is ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

A hidratáltságot egyáltalán nem éreztem, túl könnyen lekopik és eléggé besárgásodik. Kezdő alapozónak nem rossz, de hosszabb távra nem javaslom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.